Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Møllesprinten (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 6/2018)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Møllesprinten (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 6/2018)
Arrangørorganisasjon: Fitjar IL
Dato: lørdag 8 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 83 påmeldte deltakere.

H17 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Inge ArnevikRingerike OL236503
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Scott JuvikIL Gular504399
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Magne KnudsenGneist, IL207802
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Sturle NordeideGneist, IL211077
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkVaregg Fleridrett192524
Andreas NysæterBergens TF226165
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

D17 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Irinja AlmåsStord Orientering197835
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Annie MyhreStord Orientering
Rannveig NordhagenFana IL213207
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399
Linda RykkjeVaregg Fleridrett100200
Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett222635

H15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett217102
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Jørgen WesterheimStord Orientering197834

H50 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL91423
Arne JohannesenIL Gular502587
Tore JuvikIL Gular216874
Svein LingaIL Gular181793
Jan SteinegerGneist, IL236501
Torgeir StrandFana IL208120
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089

D15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Kristine Bog VikaneFana IL213410

H70 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Per Audun KlosterFitjar IL156884
Sigvald RobberstadStord Orientering211544
Per VikaneFana IL221409

D50 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise ChristensenTIF Viking205987
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Mai Helen LingaIL Gular487964
Ingrid SandvollGneist, IL168625

A-Open (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan EikangerIL Gular184233

D13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Fitjar HjelleFitjar IL224385
Helene NysæterBergens TF191281

B-Open (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Sondre BataldenFana IL213380
Frode FitjarFitjar IL211460
Kjetil HjelleFitjar IL211607
Geir Arne IsdahlFitjar IL192931
Frode KlosterFitjar IL211295
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663

D/H-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Fitjar HjelleFitjar IL224371
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813

C-Open (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stella S. DahleFana IL233713
Bente FitjarFitjar IL225025
Mette FitjarFitjar IL224068
Eline Fitjar HjelleFitjar IL224371
Jørgen Skram IsdahlFitjar IL192929
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675
Brynhild Meyer StautlandStord Orientering197781

N-Open (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldrid FitjarFitjar IL225466
Emma Fitjar HjelleFitjar IL211340
Jon Fitjar HjelleFitjar IL211472
Ola Fitjar HjelleFitjar IL211257
Håkon Øien KlosterFitjar IL156991

Annonser

IOF Eventor