Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Elgdilten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Elgdilten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: søndag 9 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 562 påmeldte deltakere.

N-åpen (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian Alexander AmundsenTrøsken IL247050
William August AmundsenTrøsken IL247394
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering212731
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK500290
Mathilde Støen DagsgårdOL Vallset/Stange217023
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering234187
Sivert DåsnesVang OL188886
Lea HaugÅs-NMBU Orientering234087
Live Ek HedlundTrøsken IL248391
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL242311
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL224706
Jakob LillejordetOL Vallset/Stange189030
Peder LillejordetOL Vallset/Stange189029
Hanna LutnæsHamar OK225184
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Niklas MyklesetVang OL234527
Eirill Hagelid NorheimFreidig224967
Ivan Christopher Nybakk-DjuveLøten o-lag
Esten Valentin NybråtenTyrving IL507709
Max Alexander NybråtenTyrving IL220736
Kristian PaulsenOL Vallset/Stange
Eline PedersenOK Moss508195
Mia PedersenOK Moss217813
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig506702
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering224826
Hanna SkjerveVerdal OK242472
Milla SkålandTrøsken IL202172
Esther StenbergVang OL213345
Mari StenbergVang OL217811
Martin Lien StøenLillehammer OK233620
Mari Børke SætabergetVang OL
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL247343
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126
Nora Vollen SataøenRond OL

D 9-10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK223888
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509
Maria sæther VerdeniusVingelen IL189069

D 11-12 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne BergLøten o-lag202138
Mina Bleken RudVang OL213580
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK212545
Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK223876
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Alma Rygh HoltenNydalens SK509043
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Mia Stensland MelbyeVerdal OK500517
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Josefine Oraug RyghNydalens SK224283
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL186861
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200
Adele Øen SkålandTrøsken IL202173

D 13-14 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Nora HalvorsenFreidig206044
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL507555
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Åse Valero KjerkreitHalden SK224951
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL178483
Solveig Louise NissenFreidig211745
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500
Emilie RehnNordre Follo Orientering211703
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Nora SørbergRaumar Orientering203318
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 15-16 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Emma DåsnesVang OL213609
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Anne FrøislandVang OL213777
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Anja HoleFørde IL225359
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Trude MarkhusVerdal OK507753
Alva Marika NiklassonNordre Follo Orientering509575
Hanna RehnNordre Follo Orientering212810
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 17-20 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BakkeFossum IF186910
Tora Briskerud HasselvoldGrue IL145197
Charlotte EideGjø-Vard OL192450
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683
Isabel HandstangerNordre Follo Orientering179805
Agnethe HasliBækkelagets SK501170
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK500281
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF500116
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF501105
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Kamilla LomeHamar OK189071
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669
Ingeborg RognstadHadeland OL504226
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Berthe TesloHadeland OL502452
Celine YtternesNordre Follo Orientering211801

D 21- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL506920
Karoline AndersenTyrving IL207592
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK500047
Kristine FjeldboTyrving IL508140
Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering187126
Bodil HelgerudHalden SK505183
Lene Godager KaasBækkelagets SK500299
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489
Audhild Bakken RognstadEmblem IL181664
Lea-Rebekka TonjerNydalens SK223622
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005

D 35- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Marie Rygh HoltenNydalens SK221115
Annemieke PaulsenOL Vallset/Stange
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering228084
Kristin Vollen SataøenRond OL509021
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL227481
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK62771
Guro BryggenHalden SK202200
Ingvild GjessingVang OL181651
Katrine Finstad LandTyrving IL92132
Tone Bleken RudVang OL173480
Terese SyljuåsenRingsaker OK237475
Tina Strømdal WikFreidig214965
Anja WingstedtHalden SK79290
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering246440

D 45- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runa Lien BackstrømHalden SK182030
Katrine BakkeFossum IF89476
Berit BergsetGjø-Vard OL92121
Anne Kjersti BriskerudGrue IL80425
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Cathrine LillestrandTrøsken IL91536
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Linda RykkjeVaregg Fleridrett184660
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK226460

D 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett507838
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik506670
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering97615
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Inger BjergaVaregg Fleridrett222582
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Hilde ForbordMalvik IL506781
Frauke Schmitt GranHalden SK181875
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Mona LomeHamar OK190329
Marianne MyklebustHamar OK507954
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370
Torill VisterIndre Østfold OK236415

D 55- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunhild BredesenVerdal OK192104
Anna GöhlmanTyrving IL507045
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71311
Bente LineIndre Østfold OK211170
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217389
Anne Grethe RustadRaumar Orientering88365
Siw SolstadTyrving IL502356
Vanja StaffOL Toten-Troll207721

D 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Berit DanielsenTyrving IL220726
Turid GiilRond OL227457
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Anne Mette NormannTynset IF504589
Grete Berge OwrenFreidig214816
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Anne SørumIndre Østfold OK500607

D 65- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sylvia AndersenElverum OK97375
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Berit RøsteRingsaker OK506824
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Eva TaraldrudIndre Østfold OK236428
Kari UndrumElverum OK97374

D 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Bodil BerbyTrøsken IL202066
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange217022
Liv FeiringHamar OK182065
Eva Marie GranOK Øst480226
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565

D 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katharina Mo BergeFreidig181516
Ella BjerketvedtTrøsken IL67454
Elin DahlenRingerike OL503360
Tea ForbergRond OL69017
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 9-10 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL502094
Håkon BryggenHalden SK242308
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Halvor Ek HedlundTrøsken IL202165
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL202071
Herman Finstad LandTyrving IL213288
Mads Stensland MelbyeVerdal OK223891
William Mitchell IversenVerdal OK223869
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Jakob UlvedalIL Veten244034
Ville Emil WingstedtHalden SK181249
Simen ÅnensenOppsal Orientering225108

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag213057
Sondre BorgedalRingsaker OK245756
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Henrik HarstadNordre Follo Orientering213191
Jacob Finstad LandTyrving IL203319
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Eivind LutnæsHamar OK225202
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Theodor Johannessen NilsenTrøsken IL247385
Nikolai TesloHadeland OL204702
Haakon UlvedalIL Veten224179
Sigmund ØlstadFet OL509008

H 13-14 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BakkeFossum IF211772
Martin BryggenHalden SK242412
Ola DåsnesVang OL188854
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK223886
Håkon GrønliFørde IL225536
Tristan HalvorsenFreidig504441
Aleksander Tanem IversenVerdal OK505595
Lars Horten JordetVingelen IL203272
Even LienGjø-Vard OL217882
Filip Mitchell IversenVerdal OK213017
Nils Anders NiklassonNordre Follo Orientering509466
Peder NybergIL Veten223940
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949
Kristoffer Børke SætabergetVang OL217852
Liam WingstedtHalden SK221174
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

H 15-16 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Peder BryggenHalden SK202091
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223652
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Jørgen GlorvigenElverum OK243936
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL506568
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Sondre LadimOK Moss503554
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Lars LienGjø-Vard OL508130
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
David Megard GrønliNordre Follo Orientering211836
Vegard RanestadHamar OK507971
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Tord SølvbergIL Veten223715
Brage TakleKristiansand OK198046

H 17-20 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius BakkeFossum IF186911
Elias BergsetIL Veten229749
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879
Even BordalRingsaker OK215180
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Christopher G HøeRaumar Orientering224969
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Leif-Inge JevnlidIL Veten212038
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Sven Bergset LangvikIL Veten504586
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
August Syrdal ØenHeming Orientering501505

H 21- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar AndrénIL Leik504684
Ivar Jevne ArnesenNTNUI188688
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL500263
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL501103
Simen BordalNatthauken IL228081
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK483040
Bjørn EkebergTyrving IL500261
Csaba GerberHalden SK199697
Markus GladEmblem IL220766
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Stein H. HagenFossum IF504815
Ove Antvord HaugereidVang OL188987
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Haakon IngvaldsenNittedal OL225208
Carl Godager KaasBækkelagets SK170550
Ola KeiseråsIL Leik506688
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Vegard LineNydalens SK203230
Ivar LundanesTyrving IL200904
Mats NordbrødenHalden SK184943
Jim Øystein NybråtenTyrving IL220737
Trygve Hem OlsenTyrving IL505815
Lukas PetersonTyrving IL192648
Olav Andreas RemmenOL Trollelg236985
Jan SchmidOL Trollelg211189
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Martin SchälliBækkelagets SK191456
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Sverre Bang StøengNTNUI220919
Andreas SølbergIL Leik506777
Erik ThorssonTyrving IL488246
Anders TiltnesTyrving IL507021
Markus TonjerNydalens SK96424
Emil WingstedtHalden SK208496

H 35- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Øivind AmundsenTrøsken IL400896
Audun FingarsenElverum OK216838
Ole Morten FrøsethVerdal OK226297
Vytautas GrasysFossum IF
Ole Grini JohansenNatthauken IL500533
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Sverre Berg LutnæsHamar OK502588
Stian OverskeidIndre Østfold OK500014
Jon PedersenOK Moss500221
Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett222525
Ragnar TonjerNydalens SK172051

H 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Håkon DåsnesVang OL215534
Håvard HarstadNordre Follo Orientering221352
Magnus HolmskauTrøsken IL181790
Pål KittilsenFreidig206040
Jan Ola PedersenVang OL506425
Henrik Bleken RudVang OL145164
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Pål StenbergVang OL217007
Jan Åsmund SætabergetVang OL89083
Knut Gunnar UlvedalIL Veten244028

H 45- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BakkeFossum IF89475
Espen BergstrømHalden SK226419
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Jon-Anders BordalRingsaker OK215133
Tor BrennaNittedal OL160438
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK202982
Kyrre GranFet OL180192
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK506174
Pål JevanordOL Trollo227068
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981
Øyvind LienGjø-Vard OL508151
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
Morten LillejordetOL Vallset/Stange180867
Olle MalmringFreidig206218
Kurt Ove MelbyeVerdal OK87539
Trond RetteraasenIndre Østfold OK199334
Jan Jacob VerdeniusVingelen IL192237
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

H 50- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BackstrømHalden SK182029
Tore BjørnerødOK Moss195675
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Arnt Oluf EideGjø-Vard OL92214
Anders FlågenHeming Orientering154241
Petter GlorvigenElverum OK243544
Bjørn Axel GranHalden SK181471
Asle Sagli GudimIndre Østfold OK507773
Jan HageIL Leik506633
Tor Ove HallemVerdal OK207753
Jostein HaugOL Vallset/Stange200561
Ole IngesenSarpsborg OL212391
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Terje LarsenHalden SK197853
Finn Henry LillestrandTrøsken IL91537
Trond MøretrøNordre Follo Orientering221032
Tore NymarkVaregg Fleridrett507947
Erlend RehnNordre Follo Orientering235208
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Jens Even StorhovFreidig182078
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering127154
Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL216356
Svein ThorsbergGrue IL222088
Sigmund VisterIndre Østfold OK215057
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

H 55- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering79248
Anders BergsetIL Veten223940
Ivar BergsetIL Veten89792
Egil EideTyrving IL216963
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Knut Edvard HellandØstmarka OK183665
Andreas HuberHamar OK211653
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL222168
Stein MarkhusVerdal OK211651
Øystein MelbyVang OL84213
Stein Arne NegårdVang OL507609
Are NjåsteinTyrving IL206550
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Trygve RognstadHadeland OL179970
Bjørn SolbergseterAustmarka IL502487
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Rune TeiglandØstmarka OK506944
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
John YtternesNordre Follo Orientering221152

H 60- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lag202141
Frode BergersenHamar OK201926
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL229660
Knut BjørkeloNordre Follo Orientering204600
Edvard DahlOL Vallset/Stange505782
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Knut EngenRaumar Orientering228075
Lars-Erik FiskumTyrving IL234972
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Martin GranlyLillomarka OL181270
Petter GullikstadRøros IL483728
Gunnar GytriFørde IL211292
Erik HasliSnertingdal IF Orientering504500
Harald HoviSkien OK239501
Nils HæstadFossum IF191375
Bård NatvigNittedal OL217340
Arne OkkenhaugVerdal OK80117
Trond OlsenLøten o-lag235810
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Geir OwrenFreidig215196
Tor StrandRaumar Orientering74968
Jan SveenRaumar Orientering501365
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 65- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Knut HaugOL Vallset/Stange243655
Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering206245
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett204671
Per Hermann KrøgerMåren OK226133
Knut MalmoRingsaker OK501243
Stein NordviElverum OK506958
Odd NysæterRingsaker OK237777
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar501773
Arnfinn SkålandTrøsken IL67469
Roar SætabergetLunderseter IL227482
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H 70- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Kurt GrønliFørde IL508237
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Einar LundHamar OK60530
Helge RevhaugRingerike OL214964
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Knut SkjesetVang OL506948
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638
Nils Olav VennevikFreidig508132
Nils-Petter WiikDriv IL508161
Knut WikstrømRingsaker OK211405

H 75- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Tormod DahlenRingerike OL211376
Trond FeiringHamar OK202135
Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst401676
Olav HøiåsVang OL188709
Hans Petter JevanordRingsaker OK216986
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL174746
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Iver RognstadHadeland OL67785
Jon TyldumRudsbygd IL191358

Direkte A (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi BudahlFet OL201813
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858
Fredrik DelåsHalden SK177281
Even HaugOL Vallset/Stange191120
Knut Even HoleFørde IL211179
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892
Jon Marius IversenVerdal OK241711
Brage KeiseråsIL Leik206323
Janne Fossum MalmringFreidig203660
Stine NjåsteinTyrving IL500225
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering229702
Martin SkytterenOdal OL - Orientering204566
Solveig StenbergVang OL92070
Tone VollenRond OL509108
Per-Jacob ØlstadFet OL207008
Anita Østgård OlsenLøten o-lag74122

Direkte B (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ina BlågestadIndre Østfold OK214985
Mona BratlienSnertingdal IF Orientering206486
Lars GrindbergVerdal OK241755
Vegar HoleFørde IL206016
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering212731
Marius HolmenSnertingdal IF Orientering206245
Bente HortenVingelen IL203370
Leif JordetVingelen IL203271
Tore LidVaregg Fleridrett195804
Kari LundNittedal OL214330
Marion Halvorsen NustadLillehammer OK217338
Marit Eggen NyaasTynset IF206907
Ram RayamajhiOppsal Orientering506139
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Kyrre SataøenRond OL509020
Roar SkoglundGjø-Vard OL217374
Ole Gunnar SølbergIL Leik506649
Per SørbergRaumar Orientering203427
Marte Kvittum TangenTynset IF204580
Miguel ValeroHalden SK
Celine VistedGjø-Vard OL212563
Ingar WollØstmarka OK502586

Direkte C (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Linda BønesVaregg Fleridrett
Anders GauslaaRond OL509022
Guro Laksholm GrindbergVerdal OK243835
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Solveig Ek HedlundTrøsken IL247288
Anita E. HoleFørde IL501592
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss212685
Sander JevanordOL Trollo226957
Liv SimonsenOK Øst206440
Tor SimonsenOK Øst203006
Ella SkoglundGjø-Vard OL206112
Espen TorsethGjø-Vard OL191068

Utvikling N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva MyklesetVang OL213472
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

Utvikling C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Balder Hasvik LarsenHalden SK245651
Marielle MichelsenFossum IF500151
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering223944

Utvikling B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøNordre Follo Orientering212741
Ingunn BergsetIL Veten160877
Hedda SølvbergIL Veten244027
Eirik UlvedalIL Veten223930

Annonser

IOF Eventor