Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Elgdilten

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Elgdilten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: søndag 9 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 64 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK500290

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Anja HoleFørde IL225359
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669

D 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene Godager KaasBækkelagets SK500299

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin JægerWing OK506675
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL227481

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK62771
Terese SyljuåsenRingsaker OK245756

D 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runa Lien BackstrømHalden SK182030
Berit BergsetGjø-Vard OL92121
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Linda RykkjeVaregg Fleridrett184660
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK226460

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett507838
Frauke Schmitt GranHalden SK181875
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Torill VisterIndre Østfold OK236415

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bente LineIndre Østfold OK211170
Elisabeth SæthreFreidig209988

H 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL202071
William Mitchell IversenVerdal OK223869
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag213057

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Filip Mitchell IversenVerdal OK213017

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016

H 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias BergsetIL Veten229749
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688

H 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BordalNatthauken IL228081
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK483040
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Carl Godager KaasBækkelagets SK170550

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Grini JohansenNatthauken IL500533

H 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459

H 45- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK506174

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BackstrømHalden SK182029
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Bjørn Axel GranHalden SK181471
Terje LarsenHalden SK197853
Tore NymarkVaregg Fleridrett507947
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Sigmund VisterIndre Østfold OK215057

H 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders BergsetIL Veten223940
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Are NjåsteinTyrving IL206550

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter GullikstadRøros IL483728

H 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar SætabergetLunderseter IL227482

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Helge RevhaugRingerike OL214964

Direkte A (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Even HoleFørde IL211179
Jon Marius IversenVerdal OK241711
Stine NjåsteinTyrving IL500225

Direkte B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar SkoglundGjø-Vard OL217374

Direkte C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223

Utvikling C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Balder Hasvik LarsenHalden SK245651

Annonser

IOF Eventor