Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pinsesprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pinsesprinten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: lørdag 8 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 474 påmeldte deltakere.

N-Åpen (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celine Agnalt HeggenesTrøsken IL242405
Christian Alexander AmundsenTrøsken IL247050
William August AmundsenTrøsken IL247394
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering212731
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering234187
Anna EngebakkenLøten o-lag244000
Julia Helene Gimse-RøsteRingsaker OK242465
Thea Beate Gimse-RøsteRingsaker OK217786
Odin Østby HaaveRingsaker OK237526
Lea HaugÅs-NMBU Orientering234087
Live Ek HedlundTrøsken IL248391
Brita Svarstad HeggdalMarkane IL503908
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Amalie Gunstad IngvoldstadVang OL234507
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL242311
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL224706
Hanna LutnæsHamar OK225184
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Eirill Hagelid NorheimFreidig224967
Ivan Christopher Nybakk-DjuveLøten o-lag
Marius NygårdLøten o-lag243993
Eline PedersenOK Moss508195
Mia PedersenOK Moss217813
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig506702
Andreas SkistadGjø-Vard OL242309
Daniel SkistadGjø-Vard OL242414
Julie Gjessing SkjesetVang OL213677
Milla SkålandTrøsken IL202172
Esther StenbergVang OL213345
Mari StenbergVang OL217811
Mari Børke SætabergetVang OL
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL247343
Miguel ValeroHalden SK
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126
Nora Vollen SataøenRond OL509020

D 9-10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK223888
Tiril Østby HaaveRingsaker OK242516
Olina Svarstad HeggdalMarkane IL503510
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering224826
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509

D 11-12 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne BergLøten o-lag202138
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK212545
Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK223876
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Alma Rygh HoltenNydalens SK509043
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Marte Libak- FeiringVang OL234524
Mia Stensland MelbyeVerdal OK500517
Tuva MyklesetVang OL213472
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Josefine Oraug RyghNydalens SK224283
Hanna SkjerveVerdal OK242472
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200
Adele Øen SkålandTrøsken IL202173

D 13-14 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Nora HalvorsenFreidig206044
Maren HenriksenVang OL190259
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL507555
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Åse Valero KjerkreitHalden SK224951
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL178483
Solveig Louise NissenFreidig211745
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500
Emilie RehnNordre Follo Orientering211703
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøNordre Follo Orientering212741
Ingunn BergsetIL Veten160877
Hedda SølvbergIL Veten244027

D 15-16 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Lien BackstrømHalden SK506241
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Anja HoleFørde IL225359
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Trude MarkhusVerdal OK507753
Marielle MichelsenFossum IF500151
Alva Marika NiklassonNordre Follo Orientering509575
Hanna RehnNordre Follo Orientering212810
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 17- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL221507
Stine Ølstad DalbergRaumar Orientering400520
Charlotte EideGjø-Vard OL192450
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK500047
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683
Isabel HandstangerNordre Follo Orientering179805
Agnethe HasliBækkelagets SK501170
Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering187126
Bodil HelgerudHalden SK505183
Sofie JohanssonVang OL211191
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Else Kristine LienLøten o-lag96177
Kamilla LomeHamar OK189071
Stine NjåsteinTyrving IL500225
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Marion Halvorsen NustadLillehammer OK217338
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK501111
Audhild Bakken RognstadEmblem IL181664
Ingeborg RognstadHadeland OL504226
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Carina SveenElverum OK180140
Christina SveenElverum OK180224
Berthe TesloHadeland OL502452
Lea-Rebekka TonjerNydalens SK223622
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005
Celine YtternesNordre Follo Orientering211801

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona BratlienSnertingdal IF Orientering206486
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering503362
Frøy HagelidFreidig243955
Celine VistedGjø-Vard OL212563

D 35- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK62771
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK229751
Berit HerstadBækkelagets SK78332
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering212731
Marie Rygh HoltenNydalens SK221115
Stine Olsen KirkevikHamar OK503033
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering228084
Kristin Vollen SataøenRond OL509021
Anne Marie SvarstadMarkane IL229618
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL227481
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579
Heidi TronbølFet OL177962
Tina Strømdal WikFreidig214965
Anja WingstedtHalden SK79290

D 45- (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett507838
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik506670
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Runa Lien BackstrømHalden SK182030
Berit BergsetGjø-Vard OL92121
Inger BjergaVaregg Fleridrett222582
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Hilde ForbordMalvik IL506781
Heidi GabrielsenRaumar Orientering238180
Frauke Schmitt GranHalden SK181875
Elin Moe GræsliHamar OK504289
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Laila Høiås HerlyngGrue IL68049
Anita HøieRingsaker OK203276
Marit Tørudbakken JendalFossum IF79990
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Cathrine LillestrandTrøsken IL91536
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Marianne MyklebustHamar OK507954
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Linda RykkjeVaregg Fleridrett184660
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering229702
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Jartrud SteinsliØstmarka OK221250
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225
Marianne SveenElverum OK170702
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK226460

D 55- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK506653
Tove BakkenLillehammer OK83165
Ingvild Strandlie EngerGjø-Vard OL188916
Anna GöhlmanTyrving IL507045
Guri LarssenLillehammer OK312781
Bente LineIndre Østfold OK211170
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217389
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
May Jorunn RognlienModum OL505393
Kjersti RønningHamar OK508979
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Vanja StaffOL Toten-Troll207721

D 65- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange217022
Lis DæhliLøten o-lag181113
Berit Louise EskerudLillehammer OK94045
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Berit RøsteRingsaker OK506824
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Kari UndrumElverum OK97374
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263

D 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katharina Mo BergeFreidig181516
Elin DahlenRingerike OL503360
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Anne-Britt NilsenKjelsås IL211322
Inger E. VamnesHamar OK97449
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 9-10 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK500290
Håkon BryggenHalden SK242308
Sivert DåsnesVang OL188886
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Halvor Ek HedlundTrøsken IL202165
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL202071
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll223671
Mads Stensland MelbyeVerdal OK223891
William Mitchell IversenVerdal OK223869
Niklas MyklesetVang OL234527
Per Taje SkeieRaumar Orientering217808
Jakob UlvedalIL Veten132915
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag213057
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Aksel KrogstieRingsaker OK234091
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Eivind LutnæsHamar OK225202
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Theodor Johannessen NilsenTrøsken IL247385
Nikolai TesloHadeland OL204702
Haakon UlvedalIL Veten224179

H 13-14 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel AasnessOdal OL - Orientering217652
Martin BryggenHalden SK242412
Ola DåsnesVang OL188854
Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK223886
Håkon GrønliFørde IL225536
Tristan HalvorsenFreidig504441
Aleksander Tanem IversenVerdal OK505595
Lars Horten JordetVingelen IL203272
Eirik Olsen KirkevikHamar OK224063
Even LienGjø-Vard OL217882
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Filip Mitchell IversenVerdal OK213017
Erlend Grønlund MoenGimle IF212495
Nils Anders NiklassonNordre Follo Orientering509466
Peder NybergIL Veten223940
Oliver NygårdLøten o-lag243987
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering225512
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949
Kristoffer Børke SætabergetVang OL217852
Liam WingstedtHalden SK221174

H 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Balder Hasvik LarsenHalden SK245651
Eirik UlvedalIL Veten223930
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

H 15-16 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Peder BryggenHalden SK202091
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223652
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Jørgen GlorvigenElverum OK243936
Peder HaugaardIndre Østfold OK203671
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL506568
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Sondre LadimOK Moss503554
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Lars LienGjø-Vard OL508130
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
David Megard GrønliNordre Follo Orientering211836
Vegard RanestadHamar OK507971
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454
Tord SølvbergIL Veten223715
Brage TakleKristiansand OK198046

H 17- (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar AndrénIL Leik504684
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149
Elias BergsetIL Veten229749
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879
Even BordalRingsaker OK215180
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK483040
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Markus GladEmblem IL220766
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Leif-Inge JevnlidIL Veten212038
Ola KeiseråsIL Leik506688
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Sven Bergset LangvikIL Veten504586
Even LindaasVang OL202094
Vegard LineNydalens SK203230
Trygve Hem OlsenTyrving IL505815
Jon PedersenOK Moss500221
Olav Andreas RemmenOL Trollelg236985
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Jan SchmidOL Trollelg211189
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Sverre Bang StøengNTNUI220919
Fredrik SveenVang OL188458
Andreas SølbergIL Leik506777
Stein Vidar ThunKlæbu IL84869
Markus TonjerNydalens SK96424
Jakob TorgersenHalden SK204761
Håvard Mo VaadalNTNUI501732
Odin Høie VollumRingsaker OK503921
Marius WikstrømRingsaker OK184673
Emil WingstedtHalden SK208496
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113

H 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gisle EngerGjø-Vard OL188915
Sander JevanordOL Trollo226957
Steinar MariussenElverum OK179350
Espen TorsethGjø-Vard OL191068

H 35- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Øivind AmundsenTrøsken IL400896
Audun FingarsenElverum OK216838
Vytautas GrasysFossum IF
Marius HolmenSnertingdal IF Orientering206245
Magnus HolmskauTrøsken IL181790
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Sverre Berg LutnæsHamar OK502588
Ram RayamajhiOppsal Orientering506139
Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett222525
Kyrre SataøenRond OL509020
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering501149
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Jan Åsmund SætabergetVang OL89083
Ragnar TonjerNydalens SK172051
Knut Gunnar UlvedalIL Veten244028

H 45- (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenVang OL71067
Espen BergstrømHalden SK226419
Kenneth BilstadVang OL220950
Tore BjørnerødOK Moss195675
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Håkon DåsnesVang OL215534
Arnt Oluf EideGjø-Vard OL92214
Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK202982
Trond FrøvollOdal OL - Orientering204721
Petter GlorvigenElverum OK243544
Bjørn Axel GranHalden SK181471
Jan HageIL Leik506633
Stein H. HagenFossum IF504815
Tor Ove HallemVerdal OK207753
Johs HjelmstadBækkelagets SK188797
Pål JevanordOL Trollo227068
Magne JohansenVang OL203588
Pål KittilsenFreidig206040
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981
Terje LarsenHalden SK197853
Tore LidVaregg Fleridrett195804
Øyvind LienGjø-Vard OL508151
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
Finn Henry LillestrandTrøsken IL91537
Asgeir LiumFet OL509002
Olle MalmringFreidig206218
Tore NymarkVaregg Fleridrett507947
Tommy OlsenHamar OK
Jan Ola PedersenVang OL506425
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Roar SkoglundGjø-Vard OL217374
Pål StenbergVang OL217007
Jens Even StorhovFreidig182078
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering127154
Svein ThorsbergGrue IL222088
Geir TorgersenHalden SK204759
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

H 55- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav BakkenØstmarka OK203514
Anders BergsetIL Veten223940
Ivar BergsetIL Veten89792
Edvard DahlOL Vallset/Stange505782
Petter GullikstadRøros IL483728
Gunnar GytriFørde IL211292
Erik HasliSnertingdal IF Orientering504500
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Harald HoviSkien OK239501
Nils HæstadFossum IF191375
Leif JordetVingelen IL203271
Stein MarkhusVerdal OK211651
Bård NatvigNittedal OL217340
Stein Arne NegårdVang OL507609
Are NjåsteinTyrving IL206550
Arne OkkenhaugVerdal OK80117
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Tormod PedersenRingsaker OK165648
Kjell Joar RognstadLillehammer OK83163
Bjørn SolbergseterAustmarka IL502487
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Per StedjeØstmarka OK221260
Jan SveenRaumar Orientering501365
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
John YtternesNordre Follo Orientering221152
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 65- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Kurt GrønliFørde IL508237
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering206245
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett204671
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Per Hermann KrøgerMåren OK226133
Einar LienLøten o-lag76183
Knut MalmoRingsaker OK501243
Stein NordviElverum OK506958
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar501773
Asbjørn SchjerveLøten o-lag71802
Knut SkjesetVang OL506948
Arnfinn SkålandTrøsken IL67469
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Roar SætabergetLunderseter IL227482
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638
Nils Olav VennevikFreidig508132
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H 75- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Tormod DahlenRingerike OL211376
Olav HøiåsVang OL188709
Hans Petter JevanordRingsaker OK216986
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL174746
Einar StensbyLøten o-lag505805
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Magnar ØvreåsBotne SK504511

Direkte A (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode BergersenHamar OK201926
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858
Knut Even HoleFørde IL211179
Vegar HoleFørde IL206016
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892
Janne Fossum MalmringFreidig203660
Tore Grønlund MoenGimle IF205530
Trond MøretrøNordre Follo Orientering221032
Arne RøsteRingsaker OK222068

Direkte C (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering211699
Linda BønesVaregg Fleridrett
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Solveig Ek HedlundTrøsken IL247288
Anita E. HoleFørde IL501592
Bente HortenVingelen IL203370
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss212685
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll223696
Kjersti Brekke RøhnebækKlubbløs
Ella SkoglundGjø-Vard OL206112

Annonser

IOF Eventor