Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pinsesprinten

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pinsesprinten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: lørdag 8 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 51 påmeldte deltakere.

N-Åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celine Agnalt HeggenesTrøsken IL242405
Brita Svarstad HeggdalMarkane IL503908

D 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olina Svarstad HeggdalMarkane IL503510

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Lien BackstrømHalden SK506241
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Anja HoleFørde IL225359

D 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669

D 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK229751
Anne Marie SvarstadMarkane IL229618

D 45- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett507838
Runa Lien BackstrømHalden SK182030
Berit BergsetGjø-Vard OL92121
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Frauke Schmitt GranHalden SK181875
Linda RykkjeVaregg Fleridrett184660
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK226460

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bente LineIndre Østfold OK211170
Elisabeth SæthreFreidig209988

H 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL202071
William Mitchell IversenVerdal OK223869

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag213057
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Filip Mitchell IversenVerdal OK213017

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Balder Hasvik LarsenHalden SK245651

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016

H 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias BergsetIL Veten229749
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688

H 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Bjørn Axel GranHalden SK181471
Terje LarsenHalden SK197853
Tore NymarkVaregg Fleridrett507947
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Roar SkoglundGjø-Vard OL217374

H 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders BergsetIL Veten223940
Petter GullikstadRøros IL483728
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221

H 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Roar SætabergetLunderseter IL227482

H 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar StensbyLøten o-lag505805

Direkte A (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Even HoleFørde IL211179

Direkte C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223

Annonser

IOF Eventor