Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Råtassløp, løp nr 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Råtassløp, løp nr 2
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: mandag 28 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 72 påmeldte deltakere.

Fossum IF (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erlend BakkeFossum IFGutter Viderekomne211772
Charlotte HopsnesFossum IFJenter Nybegynner216899
Silje Andresen SkotteFossum IFJenter Nybegynner225571
Ask Felland SætnanFossum IFGutter Viderekomne211804

Heming Orientering (27)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid Raanæs AndreassenHeming OrienteringJenter Nybegynner234356
Lukas Jones ArnesenHeming OrienteringGutter Viderekomne180054
Silja BerstadHeming OrienteringJenter Viderekomne211293
Eivind Njåstad BjørnHeming OrienteringGutter Viderekomne225330
Martin Amlie BrennaHeming OrienteringGutter Nybegynner221207
Selma Broo GunnesHeming OrienteringJenter Nybegynner234097
Kajsa Harstad ArntsenHeming OrienteringJenter Nybegynner
Henrik Krag HjortHeming OrienteringGutter Nybegynner234210
Kristian KjerkreitHeming OrienteringGutter Nybegynner234226
Helene Margarethe KristensenHeming OrienteringJenter Nybegynner212599
Estevi MelsbøHeming OrienteringJenter Nybegynner234333
Anna Øvrebø MyrvoldHeming OrienteringJenter Viderekomne213647
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming OrienteringGutter Nybegynner234332
Mari NybergHeming OrienteringJenter Nybegynner234064
Anders Næss-UlsethHeming OrienteringGutter Viderekomne503659
Annika Næss-UlsethHeming OrienteringJenter Nybegynner172350
Otto Figenschou PiraHeming OrienteringGutter Nybegynner
Astrid ReuschHeming OrienteringJenter Nybegynner194470
Anna Elisabeth RyghHeming OrienteringJenter Viderekomne225323
Julie Heyerdahl RødstenHeming OrienteringJenter Viderekomne213674
Jens Almestrand SkallerudHeming OrienteringGutter Viderekomne225250
Kaia Sofie SkattørHeming OrienteringJenter Nybegynner234057
Kasper Sebastian SkattørHeming OrienteringGutter Nybegynner234198
Solveig L. SlagsvoldHeming OrienteringJenter Nybegynner234179
Hans Wilhelm ThommessenHeming OrienteringGutter Nybegynner234196
Anne ØstvoldHeming OrienteringJenter Viderekomne197921
Einar ØstvoldHeming OrienteringGutter Viderekomne197959

IL Koll (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard Tandberg ØhrnIL KollGutter Nybegynner

Nydalens SK (40)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oliver Aarum-UlvåsNydalens SKGutter Nybegynner213625
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SKJenter Nybegynner225086
Rakel Elisabeth BrodinNydalens SKJenter Nybegynner225079
Sigrid Lea BrodinNydalens SKJenter Nybegynner224728
Othilie Bull-NyhavenNydalens SKJenter Nybegynner
Tiril Frostestad-StenbrendenNydalens SKJenter Nybegynner224379
Christian Berge GjellestadNydalens SKGutter Nybegynner231394
Ida Berge GjellestadNydalens SKJenter Nybegynner231519
Siri Guttormsen FoshaugNydalens SKJenter Nybegynner224247
Hanne Wærp HaugeNydalens SKJenter Viderekomne213631
Marthe Gustavsen HaugsvoldNydalens SKJenter Nybegynner224438
Alma Rygh HoltenNydalens SKJenter Nybegynner220803
Jone Rygh HoltenNydalens SKGutter Nybegynner220904
Max Skjerpen HusebyNydalens SKGutter Viderekomne213708
Tuva Wilkens JernbergNydalens SKJenter Viderekomne212077
Mathea JohannessenNydalens SKJenter Nybegynner
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SKJenter Nybegynner224026
Henrikke Li KuråsNydalens SKJenter Nybegynner224443
Sverre Øen LandstadNydalens SKGutter Nybegynner
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SKJenter Viderekomne211902
Live R. LøbergNydalens SKJenter Nybegynner
Ida Mesteig-RobøleNydalens SKJenter Nybegynner224939
Katinka Moody-BongardNydalens SKJenter Nybegynner
Ylva Smidt NikolaisenNydalens SKJenter Nybegynner224082
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SKGutter Viderekomne181932
Markus Aleksander OsnesNydalens SKGutter Nybegynner
Iben Sannum PihlstrømNydalens SKJenter Nybegynner224783
Helene ScheeleNydalens SKJenter Nybegynner211807
Marie ScheeleNydalens SKJenter Viderekomne213757
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SKGutter Viderekomne213655
Emil SkaugNydalens SKGutter Nybegynner213760
Idun Skjerve-HansenNydalens SKJenter Nybegynner
Ingrid SkogmoNydalens SKJenter Nybegynner
Lisa SkogmoNydalens SKJenter Nybegynner
Aurora SkurdalNydalens SKJenter Nybegynner211887
Per Noah SommerheinNydalens SKGutter Viderekomne203005
Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SKJenter Nybegynner213768
Eira Skaarer WiklundNydalens SKJenter Viderekomne203119
Jonas WilsbergNydalens SKGutter Viderekomne186178
Sondre Tandberg ØhrnNydalens SKGutter Nybegynner

Annonser

IOF Eventor