Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Råtassløp, løp nr 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Råtassløp, løp nr 2
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: mandag 28 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 72 påmeldte deltakere.

Jenter Nybegynner (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Raanæs AndreassenHeming Orientering234356
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK225086
Rakel Elisabeth BrodinNydalens SK225079
Sigrid Lea BrodinNydalens SK224728
Othilie Bull-NyhavenNydalens SK
Tiril Frostestad-StenbrendenNydalens SK224379
Ida Berge GjellestadNydalens SK231519
Selma Broo GunnesHeming Orientering234097
Siri Guttormsen FoshaugNydalens SK224247
Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering
Marthe Gustavsen HaugsvoldNydalens SK224438
Alma Rygh HoltenNydalens SK220803
Charlotte HopsnesFossum IF216899
Mathea JohannessenNydalens SK
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK224026
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering212599
Henrikke Li KuråsNydalens SK224443
Live R. LøbergNydalens SK
Estevi MelsbøHeming Orientering234333
Ida Mesteig-RobøleNydalens SK224939
Katinka Moody-BongardNydalens SK
Ylva Smidt NikolaisenNydalens SK224082
Mari NybergHeming Orientering234064
Annika Næss-UlsethHeming Orientering172350
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Iben Sannum PihlstrømNydalens SK224783
Helene ScheeleNydalens SK211807
Kaia Sofie SkattørHeming Orientering234057
Idun Skjerve-HansenNydalens SK
Ingrid SkogmoNydalens SK
Lisa SkogmoNydalens SK
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Aurora SkurdalNydalens SK211887
Solveig L. SlagsvoldHeming Orientering234179
Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK213768

Jenter Viderekomne (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silja BerstadHeming Orientering211293
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK212077
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK211902
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Anna Elisabeth RyghHeming Orientering225323
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering213674
Marie ScheeleNydalens SK213757
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

Gutter Nybegynner (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver Aarum-UlvåsNydalens SK213625
Martin Amlie BrennaHeming Orientering221207
Christian Berge GjellestadNydalens SK231394
Henrik Krag HjortIL Heming234210
Jone Rygh HoltenNydalens SK220904
Kristian KjerkreitHeming Orientering234226
Sverre Øen LandstadNydalens SK
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering234332
Markus Aleksander OsnesNydalens SK
Otto Figenschou PiraHeming Orientering
Kasper Sebastian SkattørHeming Orientering234198
Emil SkaugNydalens SK213760
Hans Wilhelm ThommessenHeming Orientering234196
Håvard Tandberg ØhrnIL Koll
Sondre Tandberg ØhrnNydalens SK

Gutter Viderekomne (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Erlend BakkeFossum IF211772
Eivind Njåstad BjørnHeming Orientering225330
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932
Anders Næss-UlsethHeming Orientering503659
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK213655
Jens Almestrand SkallerudHeming Orientering225250
Per Noah SommerheinNydalens SK203005
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Jonas WilsbergNydalens SK186178
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

Annonser

IOF Eventor