Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nærløp, Individuelle klasser

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nærløp, Individuelle klasser
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 22 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 59 påmeldte deltakere.

Lang (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Jørgen HetlandEgersund OK224960
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb211553
Andreas MellemstrandGanddal IL197861
Ludvig MellemstrandGanddal IL197942
Solveig MælandÅlgård Orientering189170
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Tore RøddeGanddal IL206300
Barbro SandalGanddal IL206194
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Grethe StoklandGanddal IL174706
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb181758
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Lars Terje VaalandGanddal IL184425
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Kort (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL197952
Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb226943
Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223525
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)143226
Jens GylandStavanger Orienteringsklubb217158
Mette GylandStavanger Orienteringsklubb220761
Øivind HansenGanddal IL206195
Sondre HattelandÅlgård Orientering
Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)171913
Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)208722
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Beate JohansenÅlgård Orientering189175
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
David Jess LinjordGanddal IL189061
Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)213429
Anne Lill MælandÅlgård Orientering225529
Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering189186
Ove OalandGanddal IL216734
Hilde OhrGanddal IL213113
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)86290
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Miriam VaalandGanddal IL189151
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995

Annonser

IOF Eventor