Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbmesterskap sprint, SOK og HOL

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbmesterskap sprint, SOK og HOL
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: torsdag 24 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 79 påmeldte deltakere.

D 10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniella GjoneSandefjord OK213501

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Annika van RaaijHedrum OL187291

D 13-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL221463
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 17 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL203287
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Elin BordøyHedrum OL187285
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Mona GjelstadSandefjord OK89619
Katrine GjestrumHedrum OL412930
Mathea Strøm GrønnHedrum OL150391
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Tone StoklandSandefjord OK188461
Susanne StrømHedrum OL173293

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
May NordkveldeHedrum OL187231
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rakel ØrenSandefjord OK186877

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 13-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK213426
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Henrik R HoltHedrum OL186936
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969
Ulrik Andre StrømHedrum OL186937

H 17 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Trond FossSandefjord OK205484
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Sindre R HoltHedrum OL221384
Espen JohnsenHedrum OL182118
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Marius MartinsenSandefjord OK171885
Stein MartinsenSandefjord OK152656
Eelco van RaaijHedrum OL173473

H 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom AasrumHedrum OL221390
Tom Olav GurenSandefjord OK92414
Asle JohnsenHedrum OL186971
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Roger LysnesHedrum OL182119
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank EliassenSandefjord OK174991
Helge FossheimHedrum OL182064
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Anton LommeHedrum OL203285
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598

Åpen N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Asker OlsenSandefjord OK224164
Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK217585
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Oliver LagerSandefjord OK223994
Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OK1

Åpen C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BentsenHedrum OL221462
Knut GjoneSandefjord OK223921
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996

Annonser

IOF Eventor