Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Skumringskampen, løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Skumringskampen, løp 1
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: mandag 18 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Emma Meyer LarssonTyrving IL183330
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Oda Isnes TyseEiker OL192560

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113

D17- Lang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lotte MarkussenAsker Skiklubb226296
Ida SvanbergRøyken OL207004
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb500266

H17- Lang (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Stian BergersenTyrving IL234974
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Svein GranerudAsker Skiklubb504485
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Ståle HeitmannFossum IF500614
Eirik Holth JohannessenRøyken OL227556
Kjetil KjernsmoSturla, IF501672
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Jens Erik MortensenAsker Skiklubb401180
Torgeir NørbechTyrving IL500257
Stefan RingOK Löftan199548
Henrik Drange RuudRøyken OL502540
Halvor SaunesNydalens SK195811
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät504114
Per WiréhnAsker Skiklubb192186
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

D17- Kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Ruth VingerhagenAsker Skiklubb504518

H17- Kort (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL214919
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Peter CarlsenSturla, IF207695
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Eivind HoffTyrving IL221325
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb226300
Morten JohannessenRøyken OL229667
André JægtvikKonnerud IL500282
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Trond RønnebergAsker Skiklubb500267
Kjell StenstadvoldTyrving IL211181
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115

C-Åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torodd KolbergsrudRøyken OL227514

D/H 11-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb217112
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Simen KolbergsrudRøyken OL212894
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335

Annonser

IOF Eventor