Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8 serien

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8 serien
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: onsdag 30 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 79 påmeldte deltakere.

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK212560
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK213250
Elise Holm NedrebøOK Moss487947
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK212471
Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK213291
Thea KvalheimHalden SK212487
Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK213428
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Sondre StrømbergFredrikstad SK
Tobias ThoresenHalden SK

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Erle Elise WoldOK Moss212076

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BrenåsVarteig OL222607
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK213545
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Maren HenriksenHalden SK190259
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL181789
Helle KvalheimHalden SK181365
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL178483
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Lien BackstrømHalden SK159032
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Julie Sophie WoldOK Moss213225
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

D 13-20C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sylvia DannevigHalden SK212327

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978
Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SK181980

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie HansenSarpsborg OL206025
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK504149
Siri PedersenSarpsborg OL229442

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK212202
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601
Audun NordbyFredrikstad SK212581
Philip Orud HovlandHalden SK224870
Elias ThoresenHalden SK225482
Andreas TveterHalden SK224775
Liam WingstedtHalden SK176982

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman Lien BackstrømHalden SK159030
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL181790
Isak HoltHalden SK223537
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK212355
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Ludvik SætherFredrikstad SK212630

H 13-20C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Peder BerglandIndre Østfold OK197994

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bendik EliassenFredrikstad SK500903
Alf Kristian HelleHalden SK199472
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Tore Herman KirkebøenHalden SK194817
Christopher LadimOK Moss192251
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Jakob TorgersenHalden SK204760

H 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Thomas TubbehaugenOK Moss222453

Annonser

IOF Eventor