Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018)
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: lørdag 25 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 204 påmeldte deltakere.

Askvoll og Holmedal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Edvin HelleAskvoll og Holmedal ILH70-201917

Askøy OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Norvald HestetræetAskøy OLH60-213772
Yngve NymarkAskøy OLH50-205945
Jan Arve SolliAskøy OLH60-500608
Rannveig SolliAskøy OLD60-500609

Bergens TF (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Fredrik BlomquistBergens TFN-åpen239564
Josefine BlomquistBergens TFN-åpen239563
Andreas DaleBergens TFH15-16201918
Ingeborg Rygg EikelandBergens TFD15-16206432
Siren GreveBergens TFD60-211515
Berit HegdalBergens TFD60-215429
Dagfinn HoleBergens TFH70-216755
Randi HoleBergens TFD40-87062
Alfon Harald JohansenBergens TFH60-217046
Bjørg KocbachBergens TFD70-180128
Ingjerd SognnæsBergens TFD70-480130
Nina SoligardBergens TFD60-217014
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TFH17-18209742
Matti TorgersenBergens TFH50-201948

Bø OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigve BotnenBø OLH21-89665

Fana IL (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Annemarie B. AarnesFana ILD21-180017
Øivin AarnesFana ILH40-
Stella S. DahleFana ILD/H13-16C233713
Ketil DøskelandFana ILH40-192228
Jan KocbachFana ILH21-194000
Birk Bell LysakerFana ILH15-16211313
Brage Bell LysakerFana ILH13-14211903
Kirsti LysakerFana ILD40-191280
Rannveig NordhagenFana ILD50-213207
Marianne NummedalFana ILD50-79898
Marie Roll-TørnqvistFana ILD15-16192919
Torgeir StrandFana ILH50-208120
Eivind StrandenesFana ILD/H17-C225012
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana ILD/H17-C213792
Karoline StrandenesFana ILD11-12213524
Anders Tønnessen RødFana ILH40-91559
Ole TørnqvistFana ILH50-192921
Kristine Bog VikaneFana ILD15-16213410
Per VoldFana ILH70-220842

Fitjar IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frode KlosterFitjar ILB-åpen211295
Håkon Øien KlosterFitjar ILN-åpen156991
Jens Øien KlosterFitjar ILH15-16211234
Rolf Atle RolfsnesFitjar ILH50-224484

Førde IL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristian BråtenFørde ILH21-502446
Brita Eilertsen GrønliFørde ILD70-199289
Håkon GrønliFørde ILH13-14225536
Kurt GrønliFørde ILH70-199757
Gunnar GytriFørde ILH60-211292
Anita E. HoleFørde ILB-åpen501592
Anja HoleFørde ILD13-14225359
Knut Even HoleFørde ILB-åpen211179
Vegar HoleFørde ILH15-20B206016
Yngve ÅrdalFørde ILH50-502447

Gneist, IL (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mariell ArntzenGneist, ILD21-192268
Ingunn Torød BusetGneist, ILD17-18204708
Valentina DimitrovaGneist, ILD21-502475
Frida Ingeborg EikangerGneist, ILN-åpen401006
Hedda Erica EikangerGneist, ILD13-14212858
Kirill EikangerGneist, ILD/H-10212188
Lars Schjølberg EvensenGneist, ILH15-16192267
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILH21-91151
Olav Hammersland GarnesGneist, ILH17-18173240
Mathias HeradstveitGneist, ILH15-16211612
Arne Wilhelm KnudsenGneist, ILH50-195959
Magne KnudsenGneist, ILH21-207802
Liv Sylvi MeyerGneist, ILD50-216781
Sturle NordeideGneist, ILH19-AK211077
Andreas G. PoldenGneist, ILH21-204632
Ingrid SandvollGneist, ILD50-168625
Bjørn-Inge SkageGneist, ILH50-500054
Mads Jørgen SkageGneist, ILH17-18207693
Jan SteinegerGneist, ILH50-236501
Ragnar VikørenGneist, ILD/H17-C503942

Haugesund IL Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL OrienteringH17-18193057
Per Bjarne MyhreHaugesund IL OrienteringH50-222627
Anita SælevikHaugesund IL OrienteringD40-183669
Erik Utne VieHaugesund IL OrienteringH40-506662
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL OrienteringH17-18229677

IL Gular (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tom Eirik EikangerIL GularH50-211413
Idun HeklandIL GularD11-12213259
Olve HeklandIL GularD/H13-16C212401
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL GularD17-18207662
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL GularD15-16192334
Scott JuvikIL GularH21-504399
Andreas KragsethIL GularD/H13-16C212521
Emil Øye KragsethIL GularD/H-10212315
Ole KragsethIL GularA-åpen L3181688
Espen LærkIL GularH15-20B
Eyvind Kjellevold MaldeIL GularH17-18502442
Helen MartinsenIL GularD21-209975
Rune NygaardIL GularH21-207699
Ane Sofie NærheimIL GularD/H13-16N204537
Samuel Elias NærheimIL GularN-åpen204854
Sivert ReinertsenIL GularH15-20B
Lea SkaugeIL GularD/H11-12N160426
Mathias SkaugeIL GularD/H13-16N94064
Tormod SkaugeIL GularH40-202182

IL Tambarskjelvar (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Norvald OspehaugIL TambarskjelvarH60-501773

IL Veten (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders BergsetIL VetenH50-223970
Elias BergsetIL VetenH17-18229749
Irene Kroken BergsetIL VetenD50-92120
Sven Bergset LangvikIL VetenH15-16504586

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Malena Grov OttesenKlubbløsN-åpen89734

Mo OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eli KolstadMo OKD17-18186199

Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Melander OftenNydalens SKH21-194465

OL Toten-Troll (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marita HernandezOL Toten-TrollA-åpen L3201974

Os Orienteringsklubb (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Steinar DanielsenOs OrienteringsklubbH40-502085
Anita Lindvik-SævareidOs OrienteringsklubbD50-212813
Tommy SævareidOs OrienteringsklubbH50-502089

Osterøy IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnhild BalsvikOsterøy ILD40-206290
Dagfinn GjerstadOsterøy ILH11-12225456
Johannes GjerstadOsterøy ILH50-171970

Samnanger IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger ILD19-20188758
Per Arne AadlandSamnanger ILH21-188882
Dag Terje RøenSamnanger ILH50-178151

Sandnes IL (Rogaland) (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)D17-18200631

Sauda Orienteringsklubb (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Peter DirksenSauda OrienteringsklubbH50-187254
Yolanda DirksenSauda OrienteringsklubbD50-223909

Sogndal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingvild Lien MollandSogndal ILD17-AK224306

Stavanger Orienteringsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbD15-16211735

Stord Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigvald RobberstadStord OrienteringH70-211544
Kenneth WesterheimStord OrienteringH21-197944

TIF Viking (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lise ChristensenTIF VikingD50-
Kjetil DammTIF VikingH50-215576
May-lill DammTIF VikingD/H17-C220770
Terje Mathias HauglandTIF VikingH60-204297
Geir HusdalTIF VikingH70-226952
Axel IngvaldsenTIF VikingH70-180915
Jan Harald Helmich PedersenTIF VikingH70-195881
Jørn TorgersenTIF VikingH70-219114
Ørjan TotlandTIF VikingH50-503098

Varegg Fleridrett (54)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg FleridrettH11-12223880
Tove AasheimVaregg FleridrettD40-192587
Inger BjergaVaregg FleridrettD50-182148
Erik BohneVaregg FleridrettH15-16217102
Helge BohneVaregg FleridrettD/H17-C197820
Ragnhild BohneVaregg FleridrettD17-18184535
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg FleridrettH15-16186016
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg FleridrettN-åpen213270
Gernot DoppelhoferVaregg FleridrettH50-192629
Astrid Oline ErvikVaregg FleridrettD40-204610
Arnt Ove FemsteinevikVaregg FleridrettH50-483556
Gitle FemsteinevikVaregg FleridrettD/H-10100318
Otto FemsteinevikVaregg FleridrettH17-18100325
Helge Tiger HauglandVaregg FleridrettH50-202221
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg FleridrettH15-16186313
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg FleridrettD/H17-C202223
Britt Kjersti JåstadVaregg FleridrettD50-220181
Jan Kjærner-SembVaregg FleridrettH50-182123
Markus Kjærner-SembVaregg FleridrettH15-20B204540
Mathias Kjærner-SembVaregg FleridrettH17-18182012
Magnus Strømme LidVaregg FleridrettH15-16195921
Mari Strømme LidVaregg FleridrettD17-18185870
Oskar Madslien SteinhaugVaregg FleridrettH15-16505702
Gro MadslienVaregg FleridrettB-åpen470006
Vyacheslav MukhidinovVaregg FleridrettH21-224634
Mira MukhidinovaVaregg FleridrettN-åpen234241
Sofiya MukhidinovaVaregg FleridrettN-åpen223882
Eirunn Husby NordstadVaregg FleridrettD15-16204579
Tora Aasheim NymarkVaregg FleridrettD17-18192399
Tore NymarkVaregg FleridrettH21-192524
Vibeke NymoVaregg FleridrettD40-91678
Hege OmmedalVaregg FleridrettD/H17-C222637
Jonatan Rosengren DrakeVaregg FleridrettH21-222525
Helge RosenlundVaregg FleridrettH50-506825
Tage RosenlundVaregg FleridrettH15-16191645
Tone RosenlundVaregg FleridrettB-åpen191663
Kristian RykkjeVaregg FleridrettH17-18184641
Linda RykkjeVaregg FleridrettD40-100200
Ronny RykkjeVaregg FleridrettH50-500904
Stian RykkjeVaregg FleridrettH17-18207688
Sveinung RykkjeVaregg FleridrettH40-199735
Tonje RykkjeVaregg FleridrettD11-12213813
Oskar RøenVaregg FleridrettH21-204561
Christine Danielsen SoløyVaregg FleridrettD17-AK222635
Sverre SoløyVaregg FleridrettD/H17-C222675
Bendik Madslien SteinhaugVaregg FleridrettH11-12174290
Bjørn SteinhaugVaregg FleridrettH40-222690
Olena StrugalovaVaregg FleridrettD17-AK204546
Andreas Strømme LidVaregg FleridrettH11-12195949
Karianne StrømmeVaregg FleridrettD40-235225
Kristian Fredrik ThomassenVaregg FleridrettH17-18186221
Marie ThomassenVaregg FleridrettD11-12188791
Pål ThomassenVaregg FleridrettH40-154302
Christiane TrösseVaregg FleridrettD21-220066

Vikebygd IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar MartinsenVikebygd ILH50-209430
Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd ILH21-185849

Voss IL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mirjam BråtenVoss ILB-åpen139496
Rebekka BråtenVoss ILB-åpen68036
Kjetil DyrvikVoss ILH50-168530
Rannveig Elisa EenVoss ILN-åpen212320
Kjellaug GrødemVoss ILD60-222555
Tone HandegårdVoss ILD/H17-C213635
Bernt HeggøyVoss ILH60-203630
Sigurd LangelandVoss ILH70-92547
Knut SkipleVoss ILH70-193105

Ålgård Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ada C StokkelandÅlgård OrienteringD11-12149899
Lea StokkelandÅlgård OrienteringN-åpen225533
Samuel A StokkelandÅlgård OrienteringH13-14184384
Sturla StokkelandÅlgård OrienteringH21-187110
Tea StokkelandÅlgård OrienteringN-åpen225358

Årstad IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne FjeldstadÅrstad ILB-åpen241764
Jan HauglandÅrstad ILH50-211518
Per HauglandÅrstad ILH70-211480

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor