Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbesterskap Nydalens SK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbesterskap Nydalens SK
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: tirsdag 22 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 153 påmeldte deltakere.

H17 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AndersenNydalens SK3883618
Audun BerganNydalens SK3607686
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441
Sondre Ruud BråtenNydalens SK3722147
Daniel FløtreNydalens SK
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821
Sigur HeggedalNydalens SK3624640
Torstein HoleNydalens SK3386588
Elias JonssonNydalens SK3561495
Mikal Brastad LarsenNydalens SK3692670
Lukas LilandNydalens SK3572799
Gard LindsethNydalens SK
Inge LindsethNydalens SK
Tapani MäkinenNydalens SK
Anders NordbergNydalens SK3793700
Øystein PettersenNydalens SK3685583
KyongSa RiNydalens SK3715265
Sander H. RogndokkenNydalens SK3476496
Finn Gjerull RyghNydalens SK
Sverre Turter SandvoldNTNUI3120912
Halvor SaunesNydalens SK3608031
Ralph StreetNydalens SK
Jostein TandbergNydalens SK3695624
Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK3013406
Christian VogelsangNydalens SK3728599

D17 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne BakkenNydalens SK3884392
Joanna ErikssonNydalens SK3880903
Anja Berge GjellestadNydalens SK
Cristina LuisNydalens SK3505039
Marte NarumNydalens SK3577046
Nicole RagvinNydalens SK3602489
Marie UllevålseterNydalens SK3777968
Siri UlvestadNydalens SK3699345

H15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Ole Jakob FrankrigNydalens SK3613833
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3636453
Joakim Wilkens JernbergNydalens SK3644036
Isak JonssonNydalens SK3602398
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Kristian StrømNydalens SK3638020
Lars Young VikNydalens SK3656881

H45 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter AndersenNydalens SK211266
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Nils BerganNydalens SK3613114
Andreas ErichsenNydalens SK503665
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Runar HafskjoldNydalens SK
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Jens HetlandNydalens SK501328
Johan Toverud JensenNydalens SK
Jon KaarbyNydalens SK
Lars KrügerNydalens SK3738523
Knut LandstadNydalens SK
Sindre LangaasNydalens SK203666
Dag Håvard LarsenNydalens SK191368
Einar LunøeNydalens SK
Espen LunøeNydalens SK216648
Mons Kr. LøvfaldNydalens SK3601275
Anders NorlingNydalens SK3884061
Fredrik SaugestadNydalens SK
Rune ScheeleNydalens SK
Peer StiansenNydalens SK
Ottar WiklundNydalens SK3886330

D15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011
Marie LilandNydalens SK3883089
Ea LunøeNydalens SK3624046
Oda ScheeleNydalens SK3654589

D45 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BerganNydalens SK
Anne Marit BjergaardNydalens SK3886157
Anne DanielsenNydalens SK
Anne Berit EidNydalens SK500280
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK
Maria JonssonNydalens SK
Karen Marie Eid KaarbyNydalens SK
Kathrine LunøeNydalens SK
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Siri StørmerNydalens SK204745
Ellen Marie TurterNydalens SK188728
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK

D13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise Wærp HaugeNydalens SK3525557
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Oda SørlieNydalens SK171949
Pia Young VikNydalens SK3656352
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK3640463

D17B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cathrine FrydenlundNydalens SK3868353
Elise HafskjoldNydalens SK
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK3777786
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK3781630

H13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3652807
Jonas AarsethNydalens SK3885316
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3644838
Rolf Andreas BergNydalens SK3583820
Gaute BerganNydalens SK3604097
Teodor Mo HjelsethNydalens SK3639903
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK3773603
Daniel Azagra NæssNydalens SK3633377
Elias StubberudNydalens SK3646452
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Elia ThorvikNydalens SK181021

H17B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rolf BergKlubbløs
Kristian NæssNydalens SK3884319

D11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3522380
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK213768
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239

D17C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kathrine AkselsenNydalens SK203668
Beatriz AzagraNydalens SK3880978
Anne DahlNydalens SK3741006
Ellen LilandNydalens SK
Merete SaugestadNydalens SK
Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SK
Ingrid SkaarerNydalens SK

H11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil HafskjoldNydalens SK
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Magnus SkaugNydalens SK213693
Per Noah SommerheinNydalens SK
Jonas WilsbergNydalens SK186178

D-12N (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK
Sigrid Lea BrodinNydalens SK224728
Sara Trandem HøgbergNydalens SK225094
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK
Alma Lunøe-AkselsenNydalens SK503099
Katinka Moody-BongardNydalens SK
Juni Hagelid NorheimNydalens SK3832482
Josefine Oraug RyghNydalens SK
Mari Oraug RyghNydalens SK
Aurora SkurdalNydalens SK211887
Clara WeiszNydalens SK224309

D-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rakel Elisabeth BrodinNydalens SK225079
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK211902
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Maja WilsbergNydalens SK224948

H-12N (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK
Sondre HafskjoldNydalens SK
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK
Karl Oraug RyghNydalens SK
Amund SaugestadNydalens SK
Håvard Tandberg ØhrnIL Koll
Sondre Tandberg ØhrnNydalens SK

H-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK
Emil SkaugNydalens SK
Nils Erlend Soldal UrsinNydalens SK
Theo Winsents SæterNydalens SK

Annonser

IOF Eventor