Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup, løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 3
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 4 juli 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 63 påmeldte deltakere.

Bergens TF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erling StrandBergens TFA-kort186000

Fossum IF (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Olaf Blom-HagenFossum IFNybegynner177485
Ragnhild Blom-HagenFossum IFA-kort177485
Torbjørn Blom-hagenFossum IFA-lang203011
Vebjørn Blom-HagenFossum IFA-lang212353
Kristin FalkFossum IFA-kort212353
Kristoffer KatlaFossum IFNybegynner203225
Mikkel KatlaFossum IFA-lang203103
Pernille KatlaFossum IFA-lang191341

Fredrikstad SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma DanevadFredrikstad SKA-kort208730
Espen DanevadFredrikstad SKA-lang79095
Jenny DanevadFredrikstad SKC-løype193091

IL Imås (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvin SimonsenIL ImåsA-kort157021

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bart VergeylenKlubbløsNybegynner504389

Kristiansand OK (29)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jack BjørnsenKristiansand OKA-lang197830
Gro BørteKristiansand OKA-kort221217
Linn Carina DalandKristiansand OKA-kort181678
Bjørn A FriestadKristiansand OKA-kort184415
Liv Bente H FriestadKristiansand OKA-kort184416
Bjarne FærestrandKristiansand OKA-kort188905
Ståle GjelstenKristiansand OKA-lang184459
John HansenKristiansand OKA-kort208650
Hanne HermansenKristiansand OKC-løype197970
Holger HottKristiansand OKA-lang213513
Odd JakobsenKristiansand OKC-løype211899
Målfrid KonstKristiansand OKA-kort197878
Lars KostølKristiansand OKC-løype213510
Maria KostølKristiansand OKA-kort198036
Dag MoeKristiansand OKA-lang184578
Jonas MyhreKristiansand OKA-kort186097
Roar MyhreKristiansand OKA-kort219383
Vegard MyhreKristiansand OKA-lang186287
Trygve Børte NomelandKristiansand OKA-lang501209
John RundeKristiansand OKA-kort504087
Pål RundeKristiansand OKA-kort182054
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKA-lang184353
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OKA-lang231504
Maria StødleKristiansand OKA-kort186299
Reidar SæstadKristiansand OKA-kort91382
Brage TakleKristiansand OKA-lang198046
Ulrik ThistedKristiansand OKA-lang184335
Glenn TøråKristiansand OKA-lang61053
Thorbjørn VærpKristiansand OKA-kort93939

Marnardal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Børje SvenssonMarnardal ILA-kort195779

Oddersjaa SSK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Brage BjorvandOddersjaa SSKNybegynner483693
Janne BjorvandOddersjaa SSKA-kort189092
Anne Marie EkelandOddersjaa SSKA-kort229716
Einar EkelandOddersjaa SSKA-kort234873
Jon Terje EkelandOddersjaa SSKA-lang211559
Sigrid EkelandOddersjaa SSKA-kort211180

OK Sør (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjell Arne HålandOK SørA-lang227057
Jan Tore JørgensenOK SørA-kort400857
Einar JørundlandOK SørC-løype211619
Gudveig JørundlandOK SørC-løype181467
Magne MoyOK SørA-kort60533
Terje WoldOK SørA-kort227051

OL Vallset/Stange (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/StangeNybegynner217242

Otra IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tony HalsallOtra ILC-løype501219
Olav KjetsaaOtra ILA-kort412861

Søgne og Songdalen OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OKA-lang197885
Christina WhiteSøgne og Songdalen OKA-lang176142
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OKA-lang216713

Vang OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein Svaland DaleVang OLA-lang191177

Annonser

IOF Eventor