Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 8

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 8
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: onsdag 30 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 73 påmeldte deltakere.

Damer 1 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianse198014
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK
Anniken FossnesHisøy OK87650
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193012
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523

Damer 2 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Okkenhaug BratlandIF Trauma159628
Tonje JohnsenØyestad IF allianse160726
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005

Damer 3 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Okkenhaug BratlandIF Trauma168606
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Anna Sofie HoffHisøy OK195909
Nora JohansenHisøy OK234806
Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse160721
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK173188
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK173189
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483

Damer 4 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385
Marianne HaugeHisøy OK78908
Mia HirschIF Trauma189015
Tone HirschIF Trauma221238
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Henriette OlsenIF Trauma156961
Fanny SkindloIF Trauma221419
Karin SteenIF Trauma188904

Damer 5 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027

Herrer 1 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Skajå OlimstadFroland IL226221
Heine Johansen SmedsaasHisøy OK
Otto Johansen SmedsaasHisøy OK

Herrer 2 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma181797
Simon Okkenhaug BratlandIF Trauma225569
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering186173
Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering200500

Herrer 3 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BratlandIF Trauma159631
Steinar FjeldbergHisøy OK234913
Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse197728
Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse160722
Reidar GrøsleAustre Moland IL116457
Henrik Andreas TømtIL Imås207732

Herrer 4 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering222601
Kristen DalandIL Imås206510
Trond FossnesHisøy OK412958
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering91186
Inge HaugeHisøy OK173172
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Torgrim Espolin JohnsonFroland IL226218
Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering
Hans Jakob KløvstadIL Express114848
Erling LauvrakIL Imås231305
Einar Krafft MyhrenHisøy OK173187
Tor OlsenIF Trauma203431
Øystein Bedford PedersenIL Express89653
Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193004
Arne Kristian SkiftenesIL Imås231193
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Carl Tore SundquistØyestad IF allianse160740
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering91185
Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering503901
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse171227

Herrer 5 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind BratlandIF Trauma127085
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Svein RoslandHope IL87126
Kjell SandåkerIL Imås206403
Georg SmedsaasHisøy OK234912
Per Kristian TømtIL Imås206546
Terje UrfjellIL Imås97792

Annonser

IOF Eventor