Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM publikumsløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: NM publikumsløp
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 10 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 95 påmeldte deltakere.

Fossum IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristoffer KatlaFossum IFC-Åpen203225
Jan Erik NaessFossum IFN-åpen504581

Fredrikstad SK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jenny DanevadFredrikstad SKC-Åpen193091
Bendik EliassenFredrikstad SKA-lang500903
Edvard KeransFredrikstad SKC-Åpen212126
Thomas LieFredrikstad SKA-lang179382

Gimle IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Willy GrønstadGimle IFA-kort192646

Halden SK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jennie AnderssonHalden SKA-kort186978
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SKC-Åpen212202
Sigrid Schmitt GranHalden SKC-Åpen213211
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKC-Åpen198906
Elias ThoresenHalden SKC-Åpen225482
Liam WingstedtHalden SKC-Åpen176982
Minna Sofie WingstedtHalden SKC-Åpen200200
Ville Emil WingstedtHalden SKC-Åpen181249

Heming Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anna Elisabeth RyghHeming OrienteringC-Åpen225323

IFK Göteborg (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kirsi NurmiIFK GöteborgA-kort221231

IFK Lidingö SOK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mårten BoströmIFK Lidingö SOKA-lang501046

IK Grane Arendal Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Egil FossumIK Grane Arendal OrienteringA-kort193466
Even FossumIK Grane Arendal OrienteringA-lang206421
Magnus FossumIK Grane Arendal OrienteringB-åpen186064
Mariann FossumIK Grane Arendal OrienteringC-Åpen222656

Indre Østfold OK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik BlågestadIndre Østfold OKA-lang215056
Ina BlågestadIndre Østfold OKC-Åpen214985
Rune BlågestadIndre Østfold OKA-lang187067
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OKA-kort229751
Peder HaugaardIndre Østfold OKA-kort203671
Britt-Heidi KopperudIndre Østfold OKC-Åpen223548
Bente LineIndre Østfold OKA-kort190571
Sture OttesenIndre Østfold OKA-lang500917

Klubbløs (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mårten BoströmKlubbløsA-lang501046
Petteri KähäriKlubbløsA-kort312886

Kongsberg OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anita Sørensen DrageKongsberg OLA-lang181574
Øyvind DrageKongsberg OLA-lang211394

Koovee (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Miia NiittynenKooveeA-kort184960
Karoliina UkskoskiKooveeA-lang500094

Lierbygda OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helga HaverstadLierbygda OLA-kort500499
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OLA-lang504689

Modum OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kaspar LiljaModum OLA-kort200099

Nordre Follo Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars-Evan PetterssonNordre Follo OrienteringA-kort96531

Nydalens SK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKA-lang502959
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SKA-kort502960
Vegard HaldenNydalens SKA-kort502958
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKA-lang501270
Ingrid SkaarerNydalens SKB-åpen205516
Eira Skaarer WiklundNydalens SKC-Åpen203119
Inga Skaarer WiklundNydalens SKB-åpen190669

Oddersjaa SSK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar EkelandOddersjaa SSKA-lang234873

OK Moss (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK MossA-kort170812
Birk BreimoOK MossC-Åpen212377
Trym BreimoOK MossN-åpen217677
Ola Torstein EndresenOK MossA-kort501214
Sofie Holm NedrebøOK MossC-Åpen202986
Tonje HolmOK MossA-kort201518
Emma Aune JakobsenOK MossC-Åpen198018
Adam KristiansenOK MossB-åpen502914
Brage KristiansenOK MossN-åpen176192
Vegar KristiansenOK MossA-lang502912
Erika Lind-LarsenOK MossC-Åpen
Harald LundhaugOK MossA-kort201916
Selmer LøkenOK MossC-Åpen212650
Oskar RoskifteOK MossN-åpen212222
Nathaniel TrobeOK MossC-Åpen217837
Jakob Tungesvik HøstmarkOK MossN-åpen

Porsgrunn OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OLA-kort213400

Ringsaker OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne SørumRingsaker OKA-kort500607

Sarpsborg OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trygve LeivestadSarpsborg OLA-lang191357
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OLC-Åpen206027

Sävedalens AIK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marcus MillegårdSävedalens AIKA-lang186978

Tampereen Pyrintö (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Venla HarjuTampereen PyrintöA-lang501553
Anton KuukkaTampereen PyrintöA-kort218361
Elias KuukkaTampereen PyrintöA-lang502418

Tistedalen FL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Liv Inger PrangerødTistedalen FLA-kort214847

Trøsken IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken ILC-Åpen181789
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILN-åpen181681
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken ILC-Åpen178483

Tyrving IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Solveig SikkelandTyrving ILA-kort501595

Varegg Fleridrett (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingunn MartinsenVaregg FleridrettA-lang223868

Varteig OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OLB-åpen185942
Dag BrenåsVarteig OLA-lang221080
Julie BrenåsVarteig OLC-Åpen222607
Per Olaf KlemsdalVarteig OLA-kort186140

Vegårshei IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karine VestølVegårshei ILA-lang206428
Ole Petter VestølVegårshei ILA-lang222073

Warrior OC (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin BagnessWarrior OCA-kort
Jane ExleyWarrior OCA-kort

Øyestad IF allianse (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge FossøyØyestad IF allianseN-åpen86123

Ås-NMBU Orientering (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gunnar BjervaÅs-NMBU OrienteringN-åpen223931
Synne Schei DanevadÅs-NMBU OrienteringN-åpen197821
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU OrienteringN-åpen226012
Akvile PetrakovaÅs-NMBU OrienteringN-åpen
Sigurd StoraunetÅs-NMBU OrienteringN-åpen212205
Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU OrienteringA-kort501253
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU OrienteringB-åpen212191
Nicola WarzinskaÅs-NMBU OrienteringN-åpen

Annonser

IOF Eventor