Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Le Tour de Glåmdal #2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal #2
Arrangørorganisasjon: Brandval/Kongsvinger OK
Dato: tirsdag 23 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

Brandval/Kongsvinger OK (26)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Thor BjørnsethBrandval/Kongsvinger OKH17-AB84786
Anna BraathenBrandval/Kongsvinger OK17-C176415
Arne Børre BørresenBrandval/Kongsvinger OKH17-AB97502
Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OKH17-AB229544
Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OKH17-AB67773
Oddgeir FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OKH17-AB97474
Guri Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OKD17-AB60845
Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OKH17-AB
Bo JullumBrandval/Kongsvinger OKN-løype67779
Erik JullumBrandval/Kongsvinger OKN-løype
Vibeke JullumBrandval/Kongsvinger OKD17-AB198614
Oskar KvernesBrandval/Kongsvinger OKH-16C
Viktor KvernesBrandval/Kongsvinger OKH-16C98590
Magnar LangbråtenBrandval/Kongsvinger OKH17-AB
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OKH17-AB97472
Fred NordalBrandval/Kongsvinger OK17-C
Ivar NorlundBrandval/Kongsvinger OKH17-AB97528
Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OKH17-AB60858
Erlend RøhnebækBrandval/Kongsvinger OKH17-AB142877
Mali SminesBrandval/Kongsvinger OKN-løype
Marianne SminesBrandval/Kongsvinger OKD17-AB
Dagfinn StangnesBrandval/Kongsvinger OKH17-AB
Per SvestadBrandval/Kongsvinger OKH17-AB
June SønsterudbråtenBrandval/Kongsvinger OKD17-AB89548
Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK17-C192607
Rune ØstliBrandval/Kongsvinger OKH17-AB198598

Eidskog OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon Ivar BergersenEidskog OLH17-AB160105
Kai Jostein BergersenEidskog OLH17-AB84774
Leif BillingsøEidskog OLH17-AB175999
Klaus EngenEidskog OLH17-AB216401
Asbjørn LandeEidskog OLN-løype67771
Eivind LandeEidskog OLH17-AB500534
Ragnar LandeEidskog OLH-16C401122
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OLN-løype211805
Niklas StolpeEidskog OL17-C227621

Grue IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Olav BergsløkkenGrue ILH17-AB229660
Oddvar GravingenGrue IL17-C89078
Grunde IsaksætreGrue ILH-16AB191269
Ole Harald L. KvesethGrue ILH17-AB202466
Stein Magnus MoenGrue ILH17-AB89091

Lunderseter IL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Berit DalheimLunderseter IL17-C227480
Maja Seigerud HaugenLunderseter ILN-løype227502
Marte Smedstad JahnsenLunderseter ILN-løype
Emre Nybråten-GerhardsenLunderseter ILN-løype193021
Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter ILN-løype151421
Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter ILN-løype151422
Lene Margrethe SætabergetLunderseter ILD17-AB227481
Roar SætabergetLunderseter ILH17-AB227482
Tor SætabergetLunderseter IL17-C193022

Odal OL - Orientering (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simeon BraatenOdal OL - OrienteringN-løype147637
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - OrienteringH-16C204614
Knut Egil Sjønneng SjøenOdal OL - OrienteringH-16C147633
Emil SkytterenOdal OL - OrienteringH-16C191270
Martin SkytterenOdal OL - Orientering17-C204566
Sondre SkytterenOdal OL - OrienteringH17-AB191271
Bjørn SteinbekkenOdal OL - OrienteringH17-AB221412
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering17-C204722
Øyvind SteinbekkenOdal OL - OrienteringH17-AB217038
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering17-C204565
Henrik Åserud SørensenOdal OL - OrienteringH-16AB204567

Annonser

IOF Eventor