Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka 2017 – løp 7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2017 – løp 7
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 21 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 53 påmeldte deltakere.

Herrer A-løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BarstadÅrvoll IL187155
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Terje BlindheimLillomarka OL187118
Øyvind EngerNydalens SK160828
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Morten FredhOK Moss208419
Simen HaugerudIndre Østfold OK504678
Sjur SæterenLillomarka OL
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

Damer A-løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Oda Marie ColquhounLillomarka OL205440
Maria Rørvik HaverLillomarka OL502923
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL500912

Herrer B-løype (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Halvorsen AarekolSiemens189000
Vidar BerteigEasyPetro BIL217390
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL212863
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057
Knut FossgardLillomarka OL186276
Steinar HansenLillomarka OL501455
Einar HemLillomarka OL501213
Ove HildrumLillomarka OL181295
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL500563
Torbjørn LundebyLillomarka OL187095
Johan MattssonLillomarka OL3884574
Rudi B OlsenLillomarka OL198898
Edward WoodhouseLillomarka OL
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285
William WoodhouseLillomarka OL

Damer B-løype (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Jorunn BlindheimLillomarka OL145119
Mette BørsethLillomarka OL
Lene ColquhounLillomarka OL205926
Frøy GrøndahlLillomarka OL3885324
Sunniva HalvorsrudLillomarka OL186272
Selma Mestad HansenLillomarka OL221349
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL168274
Aase MestadLillomarka OL224288
Trine OldernesLillomarka OL168298
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL192095
Line RudenLillomarka OL
Anne RusteLillomarka OL197515
Merete RørvikLillomarka OL204205
Line SletnerLillomarka OL77441
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL185953

Herrer C-løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nov Bar-NathanLillomarka OL186106

Damer C-løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke HøstLillomarka OL3880739

Barn Nybegynnere (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro BrændenLillomarka OL

Annonser

IOF Eventor