Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka 2017 – løp 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2017 – løp 6
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 19 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 40 påmeldte deltakere.

Fossum IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Richard Zeiner-GundersenFossum IFHerrer A-løype3882487

Haugerud IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Peter NylundHaugerud IFHerrer B-løype502485

IL GeoForm (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon LahlumIL GeoFormHerrer A-løype

Kamp/Vestheim IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IFHerrer B-løype3780889
Egil HusethKamp/Vestheim IFHerrer B-løype3780848

Klubbløs (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Madelene BerntsenKlubbløsVoksne Nybegynnere3205523
Uno HanslienKlubbløsHerrer B-løype221317
Tor Christian SaltvikKlubbløsHerrer A-løype

Kolbotn og Skimt OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OLHerrer B-løype3883105
Arne KongsnesKolbotn og Skimt OLHerrer B-løype

Lillomarka OL (26)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OLHerrer A-løype3885993
Sara Angell BakkeLillomarka OLDamer A-løype
Jakob BellLillomarka OLBarn Nybegynnere
Steinar BellLillomarka OLVoksne Nybegynnere
Elin BrekkeLillomarka OLDamer B-løype3881638
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OLHerrer A-løype3708427
Mette BørsethLillomarka OLDamer B-løype
Lene ColquhounLillomarka OLDamer B-løype3877917
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLHerrer B-løype3827037
Hallvard FjærLillomarka OLHerrer A-løype3881943
Emilie Ruste FløLillomarka OLDamer B-løype3885621
Frøy GrøndahlLillomarka OLDamer B-løype3885324
Selma Mestad HansenLillomarka OLDamer C-løype
Silas Mestad HansenLillomarka OLBarn Nybegynnere501508
Sofus Mestad HansenLillomarka OLBarn Nybegynnere
Steinar HansenLillomarka OLHerrer B-løype
Vibeke HøstLillomarka OLDamer C-løype3880739
Johan MattssonLillomarka OLHerrer B-løype3884574
Aase MestadLillomarka OLDamer B-løype
Knut M. OlsenLillomarka OLHerrer B-løype
Anne RusteLillomarka OLDamer B-løype3883709
Sjur SæterenLillomarka OLHerrer A-løype
Dag WangLillomarka OLHerrer A-løype13
Hege WangLillomarka OLDamer B-løype3390101
Edward WoodhouseLillomarka OLHerrer B-løype
William WoodhouseLillomarka OLHerrer B-løype

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingvild BrekkeNTNUIDamer B-løype3567088

Oslostudentenes IK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Are EriksenOslostudentenes IKHerrer A-løype195715
Bjørn GrindeOslostudentenes IKHerrer A-løype187140

Siemens (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kai Halvorsen AarekolSiemensHerrer A-løype189000

Annonser

IOF Eventor