Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til SO-Cup løp 9

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: SO-Cup løp 9
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 21 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 45 påmeldte deltakere.

Jenter over 60 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

Gutter 10-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

Jenter 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

Jenter 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851

Gutter 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Henrik WadelStavanger Orienteringsklubb211667

Jenter 17-59 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb211553
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb158076
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388

Gutter over 60 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Geir HusdalTIF Viking62992
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb181758
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb401040
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Gutter 17-59 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb39158
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

Nybegynnere (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gøril Espedal SimonsenStavanger Orienteringsklubb
Klara Espedal SimonsenStavanger Orienteringsklubb62917
Åsne Myklebost TorgersenStavanger Orienteringsklubb213056

C-Åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb226943
Tone WadelStavanger Orienteringsklubb212549

Annonser

IOF Eventor