Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka 2017 – løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2017 – løp 1
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 8 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 45 påmeldte deltakere.

EasyPetro BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vidar BerteigEasyPetro BILHerrer B-løype217390

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Finn Roar HalvorsrudKlubbløsHerrer A-løype

Kolbotn og Skimt OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OLHerrer B-løype91343
Arne KongsnesKolbotn og Skimt OLHerrer B-løype500563

Lillomarka OL (41)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OLDamer A-løype500915
Assaf Bar-NathanLillomarka OLHerrer A-løype219117
Netta Bar-NathanLillomarka OLDamer A-løype186113
Nov Bar-NathanLillomarka OLHerrer C-løype186106
Mathias BenjaminsenLillomarka OLHerrer A-løype186884
Terje BlindheimLillomarka OLHerrer A-løype3885803
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLHerrer B-løype3334869
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OLHerrer A-løype203229
Mette BørsethLillomarka OLDamer B-løype212962
Lene ColquhounLillomarka OLDamer B-løype205926
Oda Marie ColquhounLillomarka OLDamer A-løype205440
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLHerrer C-løype186273
Steinar EastwoodLillomarka OLHerrer A-løype191287
Hans Anton EklundLillomarka OLHerrer B-løype146519
Hallvard FjærLillomarka OLHerrer A-løype487949
Eirik Høst FossgardLillomarka OLHerrer A-løype181321
Knut FossgardLillomarka OLHerrer B-løype186276
Sunniva HalvorsrudLillomarka OLDamer B-løype186272
Selma Mestad HansenLillomarka OLDamer C-løype221349
Steinar HansenLillomarka OLHerrer B-løype501455
Hege Farnes HildrumLillomarka OLDamer C-løype179998
Ove HildrumLillomarka OLHerrer B-løype181295
Camilla HortenLillomarka OLDamer B-løype79104
Vibeke HøstLillomarka OLDamer C-løype
Leon Jørve IngjerLillomarka OLHerrer C-løype
Stian LillegårdLillomarka OLHerrer C-løype193883
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OLDamer A-løype192095
Anne RusteLillomarka OLDamer B-løype197515
Maria Rørvik HaverLillomarka OLDamer A-løype158421
Merete RørvikLillomarka OLDamer B-løype204205
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OLDamer A-løype86521
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLDamer A-løype500912
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLHerrer A-løype186896
Harald SørensenLillomarka OLHerrer B-løype501271
Emilie Pedersen VoldLillomarka OLDamer B-løype185953
Lars Audun VoldLillomarka OLHerrer A-løype187120
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLHerrer A-løype185832
Dag WangLillomarka OLHerrer A-løype197505
Hege WangLillomarka OLDamer B-løype158427
Jonathan WoodhouseLillomarka OLHerrer C-løype186263
William WoodhouseLillomarka OLHerrer B-løype201696

Annonser

IOF Eventor