Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Haldenmesterkapet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Haldenmesterkapet
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: tirsdag 22 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 45 påmeldte deltakere.

Gimle IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johanna YtterbølGimle IFD 70-211633

Halden SK (41)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonatan AuneHalden SKH 15-16202994
Karoline AuneHalden SKD 17-194816
Randi Brevig AuneHalden SKD 17-502951
Erik AxelssonHalden SKH 17-198850
Herman Lien BackstrømHalden SKH 13-14159030
Marie Lien BackstrømHalden SKD 13-14159032
Pål BackstrømHalden SKH 17-182029
Runa Lien BackstrømHalden SKD 17-182030
Hedda Raadal BjørloHalden SKD 17-182000
Kjetil BjørloHalden SKH 17-187303
Erlend BrendstuenHalden SKH 17-195770
Joacim CarlssonHalden SKH 17-190572
Fredrik EliassonHalden SKH 17-501314
Jonathan EylertsenHalden SKH 13-14169070
Hanna HaldinHalden SKNybegynnerløype183672
Mats HaldinHalden SKH 17-215121
Vendula HaldinHalden SKD 17-183672
Bodil HelgerudHalden SKD 17-158822
Øyvind HelgerudHalden SKH 17-207805
Isak HoltHalden SKH 13-14223537
Markus HolterHalden SKH 17-222454
Lisa JenssenHalden SKD 17-184540
Synne Marie JenssenHalden SKD 15-16211969
Remi JohannesenHalden SKH 17-501936
Morten KildeboHalden SKH 50-91172
Stine Marie Norsted KildeboHalden SKD 17-91171
Sigurd Myhre AndreassenHalden SKH 17-196759
Emma Helene OlsenHalden SKD 13-14212387
Hollie OrrHalden SKD 17-90516
Hanne Lerche RaadalHalden SKD 17-199699
Sigurd Saxe SandvikHalden SKH 13-14213361
Jo ShepherdHalden SKD 17-85408
Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SKD 15-16181980
Elias ThoresenHalden SKH 11-12225482
Anja WingstedtHalden SKD 17-79290
Emil WingstedtHalden SKH 17-208496
Liam WingstedtHalden SKH 11-12176982
Minna Sofie WingstedtHalden SKNybegynnerløype200200
Ville Emil WingstedtHalden SKNybegynnerløype181249
Alexander Skaug YtterbølHalden SKH 17-207830
Svend Arne YtterbølHalden SKH 50-501367

Konnerud IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud ILD 17-501599

Sarpsborg OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trygve LeivestadSarpsborg OLH 50-191357

Varteig OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OLH 11-12185942

Annonser

IOF Eventor