Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Barent summer games- KM lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Barent summer games- KM lang
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: lørdag 2 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 89 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra MortensenMo OK225428
Ane StormdalsheiMo OK

D-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tamara JoelsenMo OK

H-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joachim LindMo OK213068
Isak MortensenMo OK212961

D11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid LindMo OK212443
Tilde StoltenbergBodø og Omegn IF Orientering212268

H11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering217789
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084
Sondre StormdalsheiMo OK

D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida SolliMo OK212966

H13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vemund Bernhard FunderMo OK225362
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering204588
Oliver LarsenMo OK215994
Jørgen NjållaTverlandet IL217802
Endre W NormannTverlandet IL217893
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Lars-Børge StrømsvikMeløy OK203421
Benjamin August VikenTverlandet IL197783

D13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering212638
Sigrid MoenTverlandet IL201032
Andrea NjållaTverlandet IL217706
Vilde Wikevand NormannTverlandet IL217868
Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering212483

H13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per HøivaagTverlandet IL224941

H17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering502666
Håvard RokkanMo OK186141
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129

D17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering206481

H17-B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin KaspersenMo OK186196
Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering200712
Atle RokkanMo OK215827
Rune StrømsvikMeløy OK203422

D17-AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering184647
Kristin NilssenMo OK184314

H17-AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole-Kristian KaspersenMo OK182131

D21 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering216339

H21 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas FrostAlta OL501142

H35 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Øyvind JohansenBardu IL216935
Morten LindMo OK198051
Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering235924
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL219488
Petter StoltenbergBodø og Omegn IF Orientering
Mikhail Zholobovmurmansk

D45 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margrete GaskiBardu IL205412
Doris Stien KaspersenMo OK182132
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering179901

H45 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering
Fred Arne JacobsenBardu IL187978
Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering203321
Jørn K RemloIL Siso215018
Aleksandr ShabalinOrient Hibiny
Ole-Asbjørn SolliMo OK
Skule StormdalsheiMo OK
Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering191232
Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering184306

D55 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL184613
Inger Lise PettersenKorgen IL66602

H55 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon B BøBodø og Omegn IF Orientering170706
Ingar SolbergOlderskog IL400866
Jan Kåre VatneMo OK216017
Arnulf VillmoKorgen IL192115

D65 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering129756
Karen Modell KringhaugValnesfjord IL227496

H65 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering226157
Jan Gaute BuvikKorgen IL174547
Kjetil JordbruValnesfjord IL97425
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering160717
Asbjørn PedersenIL Siso67561
Erling PedersenIL Siso226049
Kjell SandströmBodens Bandyklubb OS75057

H75 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering2358268
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Richard KringhaugValnesfjord IL158533

Trim (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde KlemmetvollMo OK
Marianne MortensenMo OK
Hilde RokkanMo OK216036

D15-16 BK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL504136
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861

H15-16 BK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil FrischknechtAlta OL501023
Gard FrostAlta OL502117

D17-18 BK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486
Eli KolstadMo OK186199

H17-18 BK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even-Johan KaspersenMo OK182130
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217140

D19-20 BK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering214810
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering215020

H19-20 BK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012
Lars SolliMo OK182025

Annonser

IOF Eventor