Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Lagkonkurranse, Ungdomsstafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Lagkonkurranse, Ungdomsstafett
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 22 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 34 påmeldte lag.

Lagkonkurranse (20)

NavnLagoppstilling
Egersund OK 1
1
 Synne Skeie Petterson
2
 Julie Mydland Helland
3
 Thea Beate Puntervold204740
Ganddal IL 1
1
 Pernille Breivold213049
2
 Peder Orstad212951
3
 
Ganddal IL 2
1
 Norah Breivold211689
2
 Arve Lunde225356
3
 Marius Rødde211906
Ganddal IL 3
1
 Håkon Stokke Seljeskog212758
2
 Lars Joshua Vigesdal211818
3
 
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Vebjørn Oftedal212395
 
2Sjur Undheim223857
 
3Oliver Duncan224888
 
Sandnes IL (Rogaland) 10
1Ole Kverneland224754
 
2Aslak Wathne67821
 
3Trygve Skumlien Myrland223595
 
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Lars Oftedal212653
 
2Trym Undheim
 
3
 
Sandnes IL (Rogaland) 3
1Hanna Malde225031
 
2Ine Wathne Thingbø212314
 
3Frida Richter400009
 
Sandnes IL (Rogaland) 4
1Dirk Einar van Zanten174362
 
2Arnfinn Solheim206522
 
3Thord Solheim206527
 
Sandnes IL (Rogaland) 5
1Magnus Haug224844
 
2Torkel Hiorth Myklatun213112
 
3Odne van Zanten211928
 
Sandnes IL (Rogaland) 6
1Håkon Eriksen-Ørpetveit
 
2Emil Wathne Thingbø161991
 
3Erling Molvik Jørgensen224803
 
Sandnes IL (Rogaland) 7
1Jomar Halvorsen Sætre196763
 
2Idar Jongenburger204554
 
3Jone Valdal225065
 Thomas Duncan224935
Sandnes IL (Rogaland) 8
1Tuva Halvorsen Sætre213024
 
2Oda Thorsen Klaveness224214
 
3
 
Sandnes IL (Rogaland) 9
1Mari Richter87009
 
2Ine Winther Malde212633
 
3Oda Fjermestad Helgesen189114
 
Stavanger Orienteringsklubb 1
1
 Bjørnar Sydnes Risa169767
2
 Emma Sydnes Risa169780
3
 Peter Sæbbø227048
Stavanger Orienteringsklubb 2
1Klara Espedal Simonsen189020
 Gøril Espedal Simonsen
2Åsne Myklebost Torgersen213056
 
3
 
Ålgård Orientering 1
1Hanna Vølstad212634
 
2Mari Vølstad
 Maren Oftedal
3
 Ada C Stokkeland
Ålgård Orientering 2
1Livar Oftedal212199
 
2Brage Laugaland
 Vetle Laugaland
3
 Torjus Håland
Ålgård Orientering 3
1Ella Nesset Ravndal212518
 
2Lea Stokkeland
 
3
 Eiril Laugaland
Ålgård Orientering 4
1Knut Halvor Amdal225585
 Tobias Sletvold
2Oskar Sletvold
 Christopher Lund
3Kasper Bøe
 

D/H 13-16 (14)

NavnLagoppstilling
Egersund OK 1
1
 Edvin Aakre223935
2
 Sindre Skeie Petterson195800
3
 Ida Monsen38983
Egersund OK 2
1
 Celina Iversen Åse209950
2
 Alexander Horpestad223933
3
 Julie Puntervold204767
Ganddal IL 1
1
 Nora Svendsen211917
2Anna Taksdal188955
 Jonas Årvik Sandal211823
3
 Janne Tjørhom Aasheim187124
Ganddal IL 2
1
 Øyvind Lamark195846
2
 Erlend Bremnes213047
3
 Clemens Sundby Øxnevad225547
Ganddal IL 3
1
 Aksel Dommersnes211842
2
 Thomas Barvik Mæland211775
3
 Markus Andreas Breivold212938
Ganddal IL 4
1
 Jakob Hovland Wadel212108
2
 Andreas Nybak Urdal188800
3
 Ole Kristian Taksdal188960
Ganddal IL 5
1
 Tobias Rødde197866
2
 Åsmund Lauritz Vaaland225494
3
 Ingrid Lamark174736
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Kalle Jongenburger189038
 
2Omund Thu Landstad223522
 
3Kaja Peikli181460
 
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Stian Haugvaldstad152402
 
2Ola Wathne Thingbø184394
 
3Thomas Valdal211799
 
Sandnes IL (Rogaland) 3
1Bjørnar Peikli181492
 
2Kaja Hiorth Myklatun208752
 
3Simon Fjermestad Helgesen224799
 
Sandnes IL (Rogaland) 4
1Eirik Wathne67813
 
2Amalie Wathne Thingbø161991
 
3Julie Aksland502999
 
Stavanger Orienteringsklubb 1
1
 Dina Torgersen207648
2
 Elin Helene Dymbe211921
3Vilde Margrethe Sæbbø207851
 
Stavanger Orienteringsklubb 2
1
 Sara Nystrøm Olsen211735
2
 Elise Sydnes Risa171900
3
 Arne Jacob Nystrøm Olsen195833
Ålgård Orientering 1
1Samuel A Stokkeland184384
 
2
 
3Alida Oftedal184277
 

Annonser

IOF Eventor