Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM lang AAOK/VAOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM lang AAOK/VAOK
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / Vest-Agder
Dato: søndag 17 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 125 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Sofie TømtIL Imås

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK173188
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK173189
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne TerjesenØyestad IF allianse160744

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Mia HirschIF Trauma189015
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK161016

D 17-B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunn Svaland AasBirkenes IL156980
Ingvild Møretrø FossøyØyestad IF allianse86124
Åse Aud Moldal NyhusBirkenes IL184625
Inger SkjæveslandIF Trauma237881
Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse197790

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Therese NilsenIL Imås236001

D 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OK212879
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309

D 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Sofie HoffHisøy OK195909

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Aurora FossøyNTNUI62220
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Målfrid KonstKristiansand OK197878

D 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Arnhild U. BråtenVegårshei IL87596
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Tone HirschIF Trauma221238
Mari Reiersen JensenBirkenes IL203447
Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL206435

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bente MestadTorridal IL236393
Mette MestadTorridal IL236434

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Kirsten SalthaugKristiansand OK91384

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik PyttenKristiansand OK197956

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian ÅnonsenØyestad IF allianse158104

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Markus OmdalIL Vindbjart200442
Brage TakleKristiansand OK198046
Henrik Andreas TømtIL Imås207732

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias Vågsnes SælsbråtenIF Trauma225130

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Torjus, Larsen LægreidIF Trauma225129
Magnus MosfjellBirkenes IL203395
David RundeKristiansand OK221505
Anders VestølVegårshei IL222559

H 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John RundeKristiansand OK504087
Andreas SælsbråtenIF Trauma145494

H 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse160722
Ove KjetsåOtra IL204645
Anund NyhusBirkenes IL203400

H 17-18 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Einar EkelandOddersjaa SSK234873
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193004

H 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555

H 21- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Svaland AasKristiansand OK201450
Steinar AasBirkenes IL156979
Ørjan Svaland AasKristiansand OK156978
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering230599
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering222086
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Jon NilsenVegårshei IL192451
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart200414
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK181299
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Terje UrfjellIL Imås97792
Håvard WedegeKristiansand OK206479

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniel FløtreNydalens SK193116

H 45- (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK197888
Geir BråtenVegårshei IL181985
Arne BujordetKristiansand OK149104
Oluf BøckmanKristiansand OK184174
Steinar FjeldbergHisøy OK234913
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Helge FossøyØyestad IF allianse86123
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Morten HulløenKristiansand OK191221
Håkon HåversenIK Grane Arendal Orientering187079
Paul Christian JensenBirkenes IL203340
Einar Krafft MyhrenHisøy OK173187
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL179365
Guttorm NyhusBirkenes IL203294
Tor OlsenIF Trauma203431
Ernst PyttenKristiansand OK197841
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Pål RundeKristiansand OK182054
Mads Henrik SandnesHope IL77465
Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb502576
Ola SløgedalMarnardal IL188942
Idar TveitOtra IL411292
Per Kristian TømtIL Imås206546
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Harald VingerhagenKristiansand OK184399
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK200355
Vidar Georg YdseOK Sør153975
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse171227

H 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole-Herman CappelenHisøy OK78910

H 65- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering168567
Erling LauvrakIL Imås231305
Trygve LølandBirkenes IL86482
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Magne MoyOK Sør60533
Øystein Bedford PedersenIL Express89653
Sigmund SalthaugKristiansand OK91385
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Arne Kristian SkiftenesIL Imås231193
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Tore Bjørn TorbjørnsenIK Grane Arendal Orientering152701
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering503610

H 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein R. JensenLia IL236440

Annonser

IOF Eventor