Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vårkarusell 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Vårkarusell 3
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: onsdag 7 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 76 påmeldte deltakere.

Alvdal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Asmund PedersenAlvdal ILH 60-187243

Folldal IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lasse AndreassenFolldal IFH 60-113109

IL Nansen (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mads BergIL NansenH80-165400
Per EngebakkenIL NansenH 50-503002
Liv MeliIL NansenD 50-78516

Kvikne IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mari Grøtli SvergjaKvikne ILD 13-14213330
Anne Mette GrøtliKvikne ILD 40-184561
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne ILD 17-20206172
Simen Hansæl-NergaardKvikne ILH 11-12212000
Emilie SchärerKvikne ILD 13-16C213321
Harald SvergjaKvikne ILH 50-184562

Nord-Østerdal OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OKD 50-208003

OL Trollelg (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL TrollelgD 21-176222

Os IL (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simon DirfeldtOs ILH 11-12212872
Erik HaagensenOs ILH 70-217154
Sunniva Johaug RyenOs ILD 60-154259
Peder Angel Lundquist LangenOs ILH 11-12212010
Sigrid MeliOs ILD 70-165398
Anne Meli NarjordOs ILD 40-199436
Kari OsmoenOs ILD 50-181473
Ottar RyenOs ILH 60-154258
Maren SandvoldOs ILD 60-92097
Bennet SauerOs ILH 11-12211940
Inger Johanne SimensenOs ILD 60-62149
Steinar SimensenOs ILH 70-62148
Elias StålemOs ILH -10213076
Tor ØstvangOs ILH 70-158864

Røros IL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter GullikstadRøros ILH 50-483728
Elin MøllerRøros ILD 11-12225426
Britt Laila NilsgårdRøros ILD 50-483749
Astrid SchjølbergRøros ILD 11-1278751
Terje SchjølbergRøros ILH 50-483391
Hans Arild SkjevdalRøros ILH 40-483740
Helge SundbergRøros ILH 60-483732

Tynset IF (26)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sissel BolstadTynset IFD 40-227620
Asgeir EspelandTynset IFH 15-16203667
Eline Rød FeragenTynset IFD -10502772
Ove Ingebrigtsvoll FeragenTynset IFH 21-205970
Sebastian Rød FeragenTynset IFH 13-14502773
Ida HøsøienTynset IFD 11-12191217
Jakob HøsøienTynset IFH 15-16227619
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IFD 17-20501105
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IFD 50-71311
Simen KalbækkenTynset IFH 70-71315
Truls LunåsmoTynset IFH 13-1489815
Erlend Kvittum NytrøenTynset IFH 17-20187108
Gaute Kvittum NytrøenTynset IFH 15-16187109
Leif Arne NytrøenTynset IFH 40-204550
Synne Kvittum NytrøenTynset IFD -10224126
Aurora OldertrøenTynset IFD -1072029
Ida Joanne OldertrøenTynset IFD -10206515
Helene RustenTynset IFD 50-182013
Britt Vangen SandvoldTynset IFD 40-228436
Guri SandvoldTynset IFD 17-20228435
Guro SchjølbergTynset IFD 11-12166982
Jørgen SchjølbergTynset IFH 15-16501269
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IFD 40-190619
Erlend Mikkelsen StokkeTynset IFN-åpen kort
Guro Mikkelsen StokkeTynset IFN-åpen kort224189
Ingunn Vangen LunåsmoTynset IFD 40-180879

Vingelen IL (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars ButtingsrudVingelen ILH 70-98096
Jon Arve U EngebakkenVingelen ILH 21-203604
Eline Horten JordetVingelen ILD 13-14203270
Lars Horten JordetVingelen ILH 11-12203272
Ola Håvar Sæter JordetVingelen ILN-åpen kort
Per Jakob Sæter JordetVingelen ILN-åpen kort
Bjørn Ivar RyenVingelen ILH 70-174877
Grete UrsetVingelen ILD 70-216897
Andrea sæther VerdeniusVingelen ILD 13-14189067
Jacob Sæther VerdeniusVingelen ILH 15-16188718
Jan Jacob VerdeniusVingelen ILH 40-
Lisa Sæther VerdeniusVingelen ILD -10186861
Maria sæther VerdeniusVingelen ILD -10192237
Solveig VingelenVingelen ILD 70-92146

Ålen IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon Inge BreenÅlen ILH 50-174255
Reidar MyliusÅlen ILH 70-174345

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival