Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KM Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Mellembygd OL
Dato: søndag 11 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

Bardu IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Margrete GaskiBardu ILD 21-205412
Fred Arne JacobsenBardu ILH 50-187978
Øyvind JohannessenBardu ILH 70-229577
Knut Øyvind JohansenBardu ILH 21-216935
Torgeir SkjeldnesBardu ILH 21-
Håvar ØstvikBardu ILH 21-180225

Bjerkvik IF (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Espen JohannessenBjerkvik IFH 21-485664
Henrik JohannessenBjerkvik IFH 17-2090590
Oskar JohannessenBjerkvik IFH 13-1490589
Anne-Marie PedersenBjerkvik IFD 70-199529

Gneist, IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvind JohannessenGneist, ILH 21-204599

IL BUL-Tromsø (27)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge Aronsen HæstadIL BUL-TromsøH 50-229989
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøD 11-12235814
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøD 11-12235941
Ted BernhardsenIL BUL-TromsøH 40-204753
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøH 17-20193120
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-TromsøD 17-20216693
Per Arne EngstadIL BUL-TromsøH 40-207709
Klara GraversenIL BUL-TromsøD 13-14503512
Rune GraversenIL BUL-TromsøH 40-
Elisa Götsch IversenIL BUL-TromsøD 13-14168551
Ronja Götsch IversenIL BUL-TromsøD -10214921
Arntraut GötschIL BUL-TromsøD 21-192304
Jan-Hugo HanssenIL BUL-TromsøH 21-192913
Børge HarveyIL BUL-TromsøH 50-501155
Tora IndregardIL BUL-TromsøD 17-20502125
Atle IversenIL BUL-TromsøH 50-192305
Anne Birgitte JensenIL BUL-TromsøD 40-80045
Liv Karen JohannessenIL BUL-TromsøD 40-174828
Anna KarlqvistIL BUL-TromsøD 40-
Kari LofthusIL BUL-TromsøD 50-91044
Jacob MeldgaardIL BUL-TromsøH 17-20
Einar MjølhusIL BUL-TromsøH 70-206013
Harald StrandIL BUL-TromsøH 50-91389
Henning StrandIL BUL-TromsøH 13-14192370
Anne UrsetIL BUL-TromsøD 21-501100
Gjermund UrsetIL BUL-TromsøH 21-501099
Hans Gjermundsson UrsetIL BUL-TromsøH 15-16501098

IL Kampen (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gerhard BrandseggIL KampenH 80-168526

Mellembygd OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OLH 17-20180700
Håkon NordmoMellembygd OLH 17-2072004

Nordreisa IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan LøvlundNordreisa ILH 70-175165

OK Silsand (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon BrynjulfsenOK SilsandH 50-158074
Svein Harald HansenOK SilsandH 50-178500
Håvard Krey HansenOK SilsandH 21-502922
Odd-Ivan LorentsenOK SilsandH 21-178399
Erling StangnesOK SilsandH 17-2095816
Vegard StangnesOK SilsandH 15-1695814

Oppsal Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Are WigaardOppsal OrienteringH 21-214979

Ringsaker OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir Myhr ØienRingsaker OKH 21-401512

Storsteinnes IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ranveig EfraimsenStorsteinnes ILD 60-213280

Sørreisa OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan Asbjørn EriksenSørreisa OLH 70-89726
Ivar HelgesenSørreisa OLH 60-184511
Roar JørgensenSørreisa OLH 40-171138
Tor MidttunSørreisa OLH 60-89722
Hans-Martin VaengSørreisa OLH 50-207807

Øverbygd IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Liv-Iris SørgårdØverbygd ILD 21-61236

Annonser

IOF Eventor