Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 4
Arrangørorganisasjon: IL Express
Dato: onsdag 3 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 91 påmeldte deltakere.

Austre Moland IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Reidar GrøsleAustre Moland ILHerrer 3116457

Birkenes IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Asgeir Reiersen JensenBirkenes ILHerrer 5203401

Flosta IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Åge AashamarFlosta ILHerrer 4114839

Froland IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vemund HelsørFroland ILHerrer 1226220
Øyvind HelsørFroland ILHerrer 5165566

Hisøy OK (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik Broers DamsgaardHisøy OKHerrer 4500400
Hannah Broers DamsgaardHisøy OKDamer 1
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OKDamer 5211385
Inge HaugeHisøy OKHerrer 4173172
Lene HaugeHisøy OKDamer 3212884
Marianne HaugeHisøy OKDamer 478908
Silje HaugeHisøy OKDamer 5193045
Anna Sofie HoffHisøy OKDamer 3195909
Per Magne HoffHisøy OKHerrer 4412225
Einar Krafft MyhrenHisøy OKHerrer 4173187
Kristin Krafft MyhrenHisøy OKDamer 3173188
Tuva Krafft MyhrenHisøy OKDamer 3173189
Nils-Henrik PedersenHisøy OKHerrer 3195860
Gerd-Torun RikeHisøy OKDamer 387648
Georg SmedsaasHisøy OKHerrer 4234912
Ann Mari StudsrudHisøy OKDamer 398483
Kamilla StudsrudHisøy OKDamer 2195895
Tobias Skindlo TaraldsenHisøy OKHerrer 2
Tone Skindlo TaraldsenHisøy OKDamer 4

Hope IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein RoslandHope ILHerrer 587126

IF Trauma (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin Okkenhaug BratlandIF TraumaDamer 3168606
Hanna Okkenhaug BratlandIF TraumaDamer 2159628
Jonas Okkenhaug BratlandIF TraumaHerrer 2181797
Øyvind BratlandIF TraumaHerrer 5127085
Geir Henrik HirschIF TraumaHerrer 4195680
Henrik Chr. HirschIF TraumaHerrer 4180081
Mia HirschIF TraumaDamer 4189015
Tone HirschIF TraumaDamer 4221238
Per Olav NærestadIF TraumaHerrer 5221105
Ada Helene OlsenIF TraumaDamer 4203326
Henriette OlsenIF TraumaDamer 4156961
Tor OlsenIF TraumaHerrer 4203431
Are SkindloIF TraumaHerrer 4203432
Fanny SkindloIF TraumaDamer 4221419
Inge SkjæveslandIF TraumaHerrer 4168617
Inger SkjæveslandIF TraumaDamer 3176023
Bjørn Idar SætranIF TraumaHerrer 5216677
Øystein VågsnesIF TraumaHerrer 4203327

IK Grane Arendal Orientering (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal OrienteringHerrer 5230599
Magne BlågestadIK Grane Arendal OrienteringHerrer 491191
Egil FossumIK Grane Arendal OrienteringHerrer 5193466
Even FossumIK Grane Arendal OrienteringHerrer 5206421
Magnus FossumIK Grane Arendal OrienteringHerrer 4186064
Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal OrienteringHerrer 4168567
Christine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringDamer 5193027
Ine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringDamer 3186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringDamer 3186171
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal OrienteringHerrer 2186173
Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal OrienteringHerrer 4193004
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal OrienteringDamer 2193005
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal OrienteringDamer 1193012
Amalie RingvollIK Grane Arendal OrienteringDamer 3206417
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal OrienteringHerrer 5192904
Ingrid RingvollIK Grane Arendal OrienteringDamer 1206523
Morten RognmoIK Grane Arendal OrienteringHerrer 2200500
Ellen SundsdalIK Grane Arendal OrienteringDamer 4183806
Frode SørensenIK Grane Arendal OrienteringHerrer 5206419
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal OrienteringHerrer 5485697
Odd UtstumoIK Grane Arendal OrienteringHerrer 491185

IL Imås (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rolf MikkelsenIL ImåsHerrer 4211569
Therese NilsenIL ImåsDamer 2
Kjell SandåkerIL ImåsHerrer 4206403
Øyvin SimonsenIL ImåsHerrer 5157021
Anne Karin StigemoIL ImåsDamer 398007
Henrik Andreas TømtIL ImåsHerrer 3207732
Per Kristian TømtIL ImåsHerrer 5206546
Terje UrfjellIL ImåsHerrer 597792

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonas Skajå OlimstadKlubbløsNybegynner 1

Kristiansand OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon BjørgumKristiansand OKHerrer 5209927
Ragnhild HaldKristiansand OKDamer 4228397

OK Sør (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge KristensenOK SørHerrer 483267

Otra IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tony HalsallOtra ILHerrer 3501219

Vegårshei IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julie NærestadVegårshei ILDamer 5180242
Anders VestølVegårshei ILHerrer 5222559
Ole Petter VestølVegårshei ILHerrer 5222073

Øyestad IF allianse (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianseDamer 1
Mariann BjørkliØyestad IF allianseDamer 2197764
Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianseDamer 4198010
Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianseHerrer 3197728
Jan JohnsenØyestad IF allianseHerrer 4197832
Tonje JohnsenØyestad IF allianseDamer 2160726
Stein Olav KjerlandØyestad IF allianseHerrer 4197791
Rune LandsverkØyestad IF allianseHerrer 4502955
Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianseDamer 2171241
Rikke WernersenØyestad IF allianseDamer 279937
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianseHerrer 4171227

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor