Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Saltenkarusell 3 - Maskinisten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Saltenkarusell 3 - Maskinisten
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 16 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 49 påmeldte deltakere.

Bodø og Omegn IF Orientering (33)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marit BjørnevikBodø og Omegn IF OrienteringB-løype (3 km)156894
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF OrienteringB-løype (3 km)91259
Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF OrienteringB-løype (3 km)129756
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)91263
Marianne EilertsenBodø og Omegn IF OrienteringB-løype (3 km)226048
Christian ErtsgaardBodø og Omegn IF OrienteringC-Løype (2 km)211971
Emilie Victoria ErtsgaardBodø og Omegn IF OrienteringN- løype 1212166
Trond ErtsgaardBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)226155
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (6 km)502666
Arild HegrebergBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (6 km)155831
Torkel IrgensBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)206480
Marit JohnsenBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)79085
Asgeir JordbruBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (6 km)192548
Katrine KalvigBodø og Omegn IF OrienteringB-løype (3 km)206482
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (6 km)217140
Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)159308
Anders KureBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)91245
Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF OrienteringB-løype (3 km)91260
Åge MohusBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)160717
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF OrienteringN- løype 1
Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)235924
Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (6 km)203321
Per RekkedalBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)91258
Morten SelnesBodø og Omegn IF OrienteringB-løype (3 km)97886
Dag SkoganBodø og Omegn IF OrienteringB-løype (3 km)411308
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)215020
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (6 km)215129
Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF OrienteringC-Løype (2 km)157190
Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF OrienteringN- løype 1
Pauline Stavnes JordbruBodø og Omegn IF OrienteringN- løype 1
Christian SøvikBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)91255
Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)91254
Anne Berit VikhalsBodø og Omegn IF OrienteringB-løype (3 km)204647

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonatan Bolle JohnsenKlubbløsN- løype 1

Løten o-lag (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marte Fallbakken BergeLøten o-lagA-løype (4 km)216339

Tverlandet IL (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linnea BertheussenTverlandet ILN- løype 1221004
Martha BertheussenTverlandet ILC-Løype (2 km)224162
Per HøivaagTverlandet ILB-løype (3 km)201005
Aina Green JohnsenTverlandet ILC-Løype (2 km)226790
Sigrid MoenTverlandet ILB-løype (3 km)209900
Andrea NjållaTverlandet ILB-løype (3 km)217706
Jørgen NjållaTverlandet ILB-løype (3 km)217802
Kornelia NjållaTverlandet ILN- løype 1201092
Endre W NormannTverlandet ILB-løype (3 km)217893
Vilde Wikevand NormannTverlandet ILB-løype (3 km)217868
Benjamin August VikenTverlandet ILB-løype (3 km)197783
Kenneth VikenTverlandet ILA-løype (4 km)201000

Valnesfjord IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Richard KringhaugValnesfjord ILB-løype (3 km)158533

Wing OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin JægerWing OKA-løype (4 km)176252

Annonser

IOF Eventor