Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Saltenkarusell 1 - Ausvika

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Saltenkarusell 1 - Ausvika
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 2 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 53 påmeldte deltakere.

Bodø og Omegn IF Orientering (37)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF OrienteringB-løype (3 km)91259
Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF OrienteringB-løype (3 km)129756
Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)192119
Håkon B BøBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)170706
Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)204562
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)91263
Christian ErtsgaardBodø og Omegn IF OrienteringC-Løype (2 km)212507
Emilie Victoria ErtsgaardBodø og Omegn IF OrienteringN- løype 1
Trond ErtsgaardBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)226155
Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF OrienteringN- løype 1212242
Svein Henrik HedenstadBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)96667
Arild HegrebergBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)155831
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF OrienteringB-løype (3 km)204588
Amalie Sofie HenriksenBodø og Omegn IF OrienteringN- løype 1211946
Frode IkdahlBodø og Omegn IF OrienteringN- løype 1217139
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)170486
Torkel IrgensBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)206480
Marit JohnsenBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)79085
Asgeir JordbruBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)192548
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)217140
Jakob LindstrømBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)181551
Geir MoenBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)170487
Åge MohusBodø og Omegn IF OrienteringN- løype 1160717
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF OrienteringC-Løype (2 km)224845
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF OrienteringN- løype 1
Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)181784
Lars Petter RekkedalBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)204709
Per RekkedalBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)91258
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)195861
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)207012
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)215129
Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF OrienteringC-Løype (2 km)157190
Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)181783
Christian SøvikBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)91255
Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)91254
Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)184306

IL Siso (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørn K RemloIL SisoA-løype (4 km)215018

Løten o-lag (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marte Fallbakken BergeLøten o-lagA-løype (4 km)216339

Tverlandet IL (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linnea BertheussenTverlandet ILN- løype 1221004
Martha BertheussenTverlandet ILC-Løype (2 km)224162
Per HøivaagTverlandet ILB-løype (3 km)201005
Aina Green JohnsenTverlandet ILC-Løype (2 km)121214
Sigrid MoenTverlandet ILB-løype (3 km)209900
Andrea NjållaTverlandet ILB-løype (3 km)217706
Jørgen NjållaTverlandet ILB-løype (3 km)217802
Kornelia NjållaTverlandet ILN- løype 1201092
Endre W NormannTverlandet ILB-løype (3 km)217893
Vilde Wikevand NormannTverlandet ILB-løype (3 km)217868
Håkon SkirbekkTverlandet ILC-Løype (2 km)200992
Benjamin August VikenTverlandet ILB-løype (3 km)197783
Kenneth VikenTverlandet ILA-løype (4 km)201000

Valnesfjord IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Richard KringhaugValnesfjord ILB-løype (3 km)158533

Annonser

IOF Eventor