Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nammo-cup 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nammo-cup 4
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / Hamar OK / Ringsaker OK
Dato: onsdag 23 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 104 påmeldte deltakere.

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering234055
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015
Helene KokslienSnertingdal IF Orientering213641
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Mari Ovidia RanestadHamar OK125660
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401

D 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Emma DåsnesVang OL213609
Oline HyttebakkLøten o-lag202057
Serine JørgensenLillehammer OK217724
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Julie MyklesetVang OL213610
Astrid RognstadHadeland OL180263
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL168541
Caroline EideGjø-Vard OL192450
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Kamilla LomeHamar OK189071
Ingeborg RognstadHadeland OL504226
Berthe TesloHadeland OL502452

D 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Charlotte EideGjø-Vard OL192542
Ane Holm GrønengLillehammer OK191310
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Marit SveenHamar OK501245
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111
Stine Frogner TømmervoldHamar OK95256
Heidi Therese WiestVang OL173253

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering213273
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Jørgen Holm GrønengLillehammer OK217876
Thomas KalgraffRingsaker OK149722
Eirik Olsen KirkevikHamar OK224063
Even LienGjø-Vard OL187269
Mats LigaardenGjø-Vard OL217261
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL192949
Erik WallinSnertingdal IF Orientering211713

H 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Petter Olai HarkinnRingsaker OK503980
Lars LienGjø-Vard OL187270
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Vegard RanestadHamar OK176005
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL221392
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK181785
Anders TaraldsenLillehammer OK224297
Lars WallinSnertingdal IF Orientering211923
Håkon WedumLillehammer OK183841

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AlfeiLøten o-lag202142
Even BordalRingsaker OK215180
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering212811
Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK216741
Iver HyttebakkLøten o-lag202037
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352

H 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149
Ole Johan BråtenVang OL159324
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Fredrik SveenVang OL188458
Elias ØhmanGjø-Vard OL224346

N-Åpen (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AntonsenRingsaker OK224152
Ane BeitdokkenLillehammer OK217718
Maren Bleken RudVang OL211885
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Sivert DåsnesVang OL188886
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Johannes HøieGjø-Vard OL225014
Ingrid JørgensenLillehammer OK217828
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll223671
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Ville Langgård MunchLillehammer OK224021
Niklas MyklesetVang OL234527
Tuva MyklesetVang OL213472
Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL
Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering211687
Julie Gjessing SkjesetVang OL157996
Sivert Mickelson StanderholenOL Vallset/Stange223855
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Sofie TaraldsenLillehammer OK212593
Nikolai TesloHadeland OL204702
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL224719

C-Åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Alm-KristiansenVang OL234304
Johanne BergLøten o-lag202138
Mina Bleken RudVang OL213580
Anne FrøislandVang OL213777
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Marie KalgraffRingsaker OK
Mats KalgraffRingsaker OK
Markus KvammeOL Toten-Troll223815

Annonser

IOF Eventor