Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkamp/Ungdomscup - 5, Gramstad

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkamp/Ungdomscup - 5, Gramstad
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 5 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Sandnes IL (Rogaland) (56)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)H 17-5996736
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)D 13-14502999
Marta BakkevoldSandnes IL (Rogaland)D Ny
Sonja BakkevoldSandnes IL (Rogaland)D Ny225010
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)D 11-12195899
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)H 17-59229434
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)C-Åpen181704
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)H Ny208501
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)H Ny224888
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)H Ny224935
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)D 17-59207630
Eliah Haus-ReveSandnes IL (Rogaland)H Ny
Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)B-Åpen208722
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)C-Åpen151431
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)D Ny224860
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)D Ny212072
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)H 13-14189038
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)H Ny204570
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)D Ny204554
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)H Ny224803
Oda Thorsen KlavenessSandnes IL (Rogaland)D Ny224214
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)D Ny212888
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)H 13-14201921
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)H Ny223519
Hanna MaldeSandnes IL (Rogaland)D Ny225031
Ine Winther MaldeSandnes IL (Rogaland)D Ny212633
Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)B-Åpen213429
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)C-Åpen208752
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)H Ny213112
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)H Ny212653
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)H Ny212395
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)D 13-14181460
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)H 17-59210151
Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)C-Åpen189134
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)D Ny195929
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)H 17-59188699
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)D Ny501267
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)D 17-59188699
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)H 17-59174023
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)D Ny212314
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)C-Åpen223588
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 13-14184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)B-Åpen224120
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)D 11-12212133
Linnea Ullestad OlssonSandnes IL (Rogaland)D Ny223490
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)H 17-59208640
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)B-Åpen224711
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)H 11-12225065
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)H 13-14211799
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)H 11-12174362
Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)H Ny211928
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)D 11-12223975
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H Ny204850
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)H 17-5967813
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)H Ny223516
Oda Haver WiigSandnes IL (Rogaland)D Ny213030

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor