Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkarusell løp 4 - Grudaskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 4 - Grudaskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 18 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 71 påmeldte deltakere.

Damer - mellom løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille HovstadGanddal IL206306
Hilde OhrGanddal IL213113
Anna Alexandra WirowskiGanddal IL212041

Damer - lang løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild AuglændGanddal IL182021
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Siri Cecilie LøkenGanddal IL401162
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Barbro SandalGanddal IL206194
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Nora SvendsenGanddal IL211917
Anna TaksdalGanddal IL188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Miriam VaalandGanddal IL184653

Herrer - mellom løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Øivind HansenGanddal IL206195
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Eivind RothGanddal IL206192
Marius RøddeGanddal IL211906
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Arild SvihusGanddal IL206298
Kristoffer TveitGanddal IL211788
Lars Joshua VigesdalGanddal IL211818

Herrer - lang løype (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Bjarne GimreGanddal IL200598
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Per Ingar HadlandGanddal IL200254
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Erik LimaGanddal IL209922
Ove OalandGanddal IL216734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Otte OmdalGanddal IL185860
Tobias RøddeGanddal IL197866
Tore RøddeGanddal IL206300
Fredrik SandalGanddal IL501381
Knut SkjævelandGanddal IL197988
TorSverre E. SkåraEgersund OK502813
Tore SvendsenGanddal IL184560
Kjell SvihusGanddal IL501674
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL225494
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Nybegynnerløype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Lars LangmyrGanddal IL213088
Maria LangmyrGanddal IL212950
Arve LundeGanddal IL225356
Anne Lill MælandÅlgård Orientering225529
Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering187173
Unni Byberg MæstadGanddal IL184651
Karen OrstadGanddal IL206299
Peder OrstadGanddal IL212951
Inger RothGanddal IL213137
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615

Annonser

IOF Eventor