Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkamp/Ungdomscup - 6, 2017 Finale - Øksnevadskogen Nord

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkamp/Ungdomscup - 6, 2017 Finale - Øksnevadskogen Nord
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 12 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 200 påmeldte deltakere.

Herrer 17-59 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Trond LamarkGanddal IL184425
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Henning SundbyGanddal IL225587
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Øystein Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb181696
Lars Terje VaalandGanddal IL225423
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

Damer 17-59 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Jorunn HadlandEgersund OK173321
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb211553
Jane Mydland HellandEgersund OK209949
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

H15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL225494
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

D15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

Nybegynner (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)225066
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Håkon Eriksen-ØrpetveitSandnes IL (Rogaland)223524
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)224860
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204570
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)224803
Oda Thorsen KlavenessSandnes IL (Rogaland)224214
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Eiril LaugalandÅlgård Orientering222286
Vetle LaugalandÅlgård Orientering212196
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)212888
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)223519
Arve LundeGanddal IL225356
Hanna MaldeSandnes IL (Rogaland)225031
Ine Winther MaldeSandnes IL (Rogaland)212633
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)213112
Anne Lill MælandÅlgård Orientering225529
Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering189186
Unni Byberg MæstadGanddal IL184652
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Karen OrstadGanddal IL206299
Peder OrstadGanddal IL212951
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
Oda Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb213224
Ida Sandal-HansenGanddal IL94286
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Lotte SletvoldÅlgård Orientering
Oskar SletvoldÅlgård Orientering223867
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)223695
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Tea StokkelandÅlgård Orientering187110
Linnea Ullestad OlssonSandnes IL (Rogaland)223490
Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)211928
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

B-åpen (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL197952
Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)208722
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Pernille HovstadGanddal IL206306
Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb184327
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
David Jess LinjordGanddal IL189061
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)213429
Solveig MælandÅlgård Orientering189170
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780
Tore RøddeGanddal IL206300
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Arild SvihusGanddal IL206298
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Miriam VaalandGanddal IL189151
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)224711
Tone WadelStavanger Orienteringsklubb212549
Anna Alexandra WirowskiGanddal IL212041

Herrer over 59 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Harry BreilandÅlgård Orientering228413
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Bjarne GimreGanddal IL200598
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Geir HusdalTIF Viking62992
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Ove OalandGanddal IL216734
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Kjell SvihusGanddal IL501674
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb181758
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216768
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Damer over 59 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb207747
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

D13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Hilde OhrGanddal IL213113
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

H13-14 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Erlend BremnesGanddal IL213047
Elias EidsvågGanddal IL213012
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)224799
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Lars Joshua VigesdalGanddal IL211818
Henrik WadelStavanger Orienteringsklubb211667

C-Åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering225585
Norah BreivoldGanddal IL211689
Mari BremnesGanddal IL211905
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223525
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)143226
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208752
Simon MågeGanddal IL127233
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)
Marius RøddeGanddal IL211906
Tobias SletvoldÅlgård Orientering223829
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995

D11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Anna TaksdalGanddal IL188955
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

H11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)174364
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362

Annonser

IOF Eventor