Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkarusell løp 3 - Buggeland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 3 - Buggeland
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 28 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 77 påmeldte deltakere.

Damer - mellom løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL197952
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille HovstadGanddal IL206306
Hilde OhrGanddal IL213113
Inger Cecilie RiseGanddal IL188833
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Miriam VaalandGanddal IL189151
Anna Alexandra WirowskiGanddal IL212041

Damer - lang løype (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Thorsen BorthenJWC BIL197881
Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Julie InglisGanddal IL184652
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Grethe StoklandGanddal IL174706
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Nora SvendsenGanddal IL211917
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Anna TaksdalGanddal IL188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

Herrer - mellom løype (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Elias EidsvågGanddal IL213012
Øivind HansenGanddal IL206195
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
Arve LundeGanddal IL225356
Andreas MellemstrandGanddal IL197861
Ludvig MellemstrandGanddal IL197942
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Eivind RothGanddal IL206192
Marius RøddeGanddal IL211906
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Arild SvihusGanddal IL206298
Lars Joshua VigesdalGanddal IL211818

Herrer - lang løype (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb226943
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Bjarne GimreGanddal IL200598
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Per Ingar HadlandGanddal IL200254
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Trond LamarkGanddal IL184425
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Erik LimaGanddal IL209922
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Ove OalandGanddal IL216734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Tobias RøddeGanddal IL197866
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Knut SkjævelandGanddal IL197988
TorSverre E. SkåraEgersund OK502813
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Kjell SvihusGanddal IL501674
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb181758
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL225494
Aart Joakim in't VeldGanddal IL96740
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Nybegynnerløype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Øivind FagerlundGanddal IL211919
Karen OrstadGanddal IL206299
Peder OrstadGanddal IL212951
Inger RothGanddal IL213137
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Alfred SvihusGanddal IL174786
Sondre SvihusGanddal IL174785

Annonser

IOF Eventor