Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til RR1 - Ganddalsløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: RR1 - Ganddalsløpet
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: søndag 23 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 103 påmeldte deltakere.

Egersund OK (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OKH 13-14223935
Helga AaslidEgersund OKD 70-97798
Tormod AaslidEgersund OKH 70-204742
Ole Andre BrandsbergEgersund OKH 13-14224732
Alexander HorpestadEgersund OKB-Åpen223933
Christoffer Øen KvernstuenEgersund OKH 13-14224721
Ida MonsenEgersund OKD 15-1638983
Inger Tone NygårdEgersund OKD 50-184113
Inger Skretting OpstadEgersund OKD 60-217118
Gunnar PettersonEgersund OKH 40-191378
Sindre Skeie PettersonEgersund OKH 13-14195800
Synne Skeie PettersonEgersund OKD 11-12224852
Julie PuntervoldEgersund OKB-Åpen204767
Nils Tore PuntervoldEgersund OKH 40-204741
Thea Beate PuntervoldEgersund OKD 11-12204740
TorSverre E. SkåraEgersund OKB-Åpen502813
Karine Aarstad TorgersenEgersund OKD 11-12224277
Celina Iversen ÅseEgersund OKB-Åpen209950

Ganddal IL (43)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILD 15-16187124
Ragnhild AuglændGanddal ILD 50-182021
Jørgen BreivoldGanddal ILH 17-A kort197882
Markus Andreas BreivoldGanddal ILH 15-16212938
Norah BreivoldGanddal ILN-åpen211689
Pernille BreivoldGanddal ILN-åpen213049
Tor BrekkenGanddal ILH 50-197768
Erlend BremnesGanddal ILH 13-14213047
Aksel DommersnesGanddal ILH 13-14211842
Joar EilevstjønnGanddal ILH 40-188748
Anne Marie GauselGanddal ILD 21-209728
Bjarne GimreGanddal ILH 60-200598
Kristian Frafjord HaarrGanddal ILH 21-165754
Per Olav HaarrGanddal ILH 50-206339
Ingrid LamarkGanddal ILD 15-16174736
Trond LamarkGanddal ILH 50-184425
Vibeke LamarkGanddal ILD 40-174809
Øyvind LamarkGanddal ILH 13-14195846
Jan Inge LundeGanddal ILH 60-181514
Siri Cecilie LøkenGanddal ILD 17-A kort401162
Thomas Barvik MælandGanddal ILH 13-14211775
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal ILH 17-A kort185984
Trym Løken NødlandGanddal ILH 11-12211943
Hilde OhrGanddal ILD 13-14213113
Eivind RothGanddal ILH 11-12206192
Inger RothGanddal ILN-åpen213137
Tobias RøddeGanddal ILH 15-16197866
Jonas Årvik SandalGanddal ILH 13-14211823
Per Frode SandalGanddal ILH 50-206297
Trine Bolstad ScheieGanddal ILD 21-206193
Grete Stokke SeljeskogGanddal ILC-Åpen174701
Mariann SveinsvollGanddal ILD 40-145679
Nora SvendsenGanddal ILD 15-16211917
Arild SvihusGanddal ILB-Åpen206298
Brit SvihusGanddal ILB-Åpen39048
Kjell SvihusGanddal ILH 60-501674
Anna TaksdalGanddal ILD 11-12188955
Ole Kristian TaksdalGanddal ILH 15-16188960
Ann Karin TjørhomGanddal ILD 50-216714
Andreas Nybak UrdalGanddal ILH 13-14188800
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal ILD 40-188831
Alf Johan Walgermo LimaGanddal ILH 21-184260
Clemens Sundby ØxnevadGanddal ILH 15-16225547

Riska Orienteringsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arvid ThorsenRiska OrienteringsklubbH 70-181758

Sandnes IL (Rogaland) (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)H 50-183832
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)H 50-221218
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)D 50-204529
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)H 21-195788
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 13-16N223698
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 11-12N223710
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)D 40-131315
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)N-åpen212653
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)N-åpen212395
Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)H 50-197829
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)H 70-189011
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)H 50-174023
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)N-åpen223857
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)N-åpen225067
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)H 50-67813

Stavanger Orienteringsklubb (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbH 60-186085
Pål BårdsenStavanger OrienteringsklubbH 50-169769
Øyvind EgeskogStavanger OrienteringsklubbH 70-181616
Svein EliassenStavanger OrienteringsklubbH 70-184558
Haldis GlendrangeStavanger OrienteringsklubbD 70-170304
Svein GlendrangeStavanger OrienteringsklubbH 70-172002
Espen KarlsenStavanger OrienteringsklubbH 17-A kort197802
Ivar Johan LarsenStavanger OrienteringsklubbH 50-184538
Cato MoltheStavanger OrienteringsklubbH 60-483691
Jørgen NilsenStavanger OrienteringsklubbH 40-173470
Turid NystrømStavanger OrienteringsklubbD 70-231413
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbH 13-14195833
Stein Arne OlsenStavanger OrienteringsklubbH 50-195873
Gunnar SakseidStavanger OrienteringsklubbH 60-192464
Jone SæbbøStavanger OrienteringsklubbH 40-207867
Peter SæbbøStavanger OrienteringsklubbN-åpen227048
Vilde Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 13-14207851
Gry Vikhamar ThengsStavanger OrienteringsklubbD 70-207804
Nils John VestølStavanger OrienteringsklubbH 50-158042
Elisabeth Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbD 50-213139
Johan Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbH 17-20211766

Suldal Orienteringslag (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magnar NerheimSuldal OrienteringslagH 70-217144

Ålgård Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ola Magnus LaugalandÅlgård OrienteringH 21-500520
Maren OftedalÅlgård OrienteringN-åpen212181
Sigurd R. OftedalÅlgård OrienteringH 21-205576
Ørjan RavndalÅlgård OrienteringH 21-500518

Annonser

IOF Eventor