Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 9

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 9
Arrangørorganisasjon: Froland IL
Dato: onsdag 6 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 68 påmeldte deltakere.

Damer 1 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianse198014
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Thea Vågsnes SælsbråtenIF Trauma225345

Damer 2 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Okkenhaug BratlandIF Trauma159628
Tonje JohnsenØyestad IF allianse160726
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Liv Cathrine SælsbråtenIF Trauma145493
Rikke WernersenØyestad IF allianse79937

Damer 3 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Anna Sofie HoffHisøy OK195909
Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse160721
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK173188
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK173189
Gerd-Torun RikeHisøy OK87648
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483
Johanne TerjesenØyestad IF allianse197960

Damer 4 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse198010
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385
Tove FossnesHisøy OK87656
Gunn JonesIK Grane Arendal Orientering
Karin SteenIF Trauma188904
Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse137130

Damer 5 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OK212879

Herrer 1 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering222602
Heine Johansen SmedsaasHisøy OK
Otto Johansen SmedsaasHisøy OK

Herrer 2 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma181797
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering186173
Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering200500
Elias Vågsnes SælsbråtenIF Trauma225130
Harald ØveråsIL Imås216756
Sander ØveråsIL Imås213072
Simen ØveråsIL Imås217025

Herrer 3 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar FjeldbergHisøy OK234913
Thomas H FossnesHisøy OK211278
Reidar GrøsleAustre Moland IL116457
Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering221185
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860
Henrik Andreas TømtIL Imås207732

Herrer 4 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering222601
Kristen DalandIL Imås206510
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering91186
Jan JohnsenØyestad IF allianse197832
Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse197791
Erling LauvrakIL Imås157017
Rolf MikkelsenIL Imås211569
Einar Krafft MyhrenHisøy OK173187
Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193004
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Andreas SælsbråtenIF Trauma145494
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering503610

Herrer 5 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering230599
Øyvind BratlandIF Trauma127085
Arild FlatenVegårshei IL217372
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Svein RoslandHope IL87126
Georg SmedsaasHisøy OK234912
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Per Kristian TømtIL Imås206546
Anders VestølVegårshei IL222559
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse79932

Annonser

IOF Eventor