Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 10

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 10
Arrangørorganisasjon: IL Imås
Dato: onsdag 13 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 78 påmeldte deltakere.

Damer 1 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523

Damer 2 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Okkenhaug BratlandIF Trauma159628
Tonje JohnsenØyestad IF allianse160726
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005

Damer 3 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove FossnesHisøy OK87656
Lene HaugeHisøy OK212884
Anna Sofie HoffHisøy OK195909
Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse160721
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Karin SteenIF Trauma188904
Johanne TerjesenØyestad IF allianse197960

Damer 4 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Marianne HaugeHisøy OK78908
Mia HirschIF Trauma189015
Tone HirschIF Trauma221238
Nora JohansenHisøy OK
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Henriette OlsenIF Trauma156961
Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse137130

Damer 5 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Kristine Daland RandgaardIL Imås

Herrer 1 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Didrik GauslåFroland IL165563
Vemund HelsørFroland IL226220
Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering222602
Heine Johansen SmedsaasHisøy OK
Otto Johansen SmedsaasHisøy OK

Herrer 2 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma181797
Simon Okkenhaug BratlandIF Trauma225569
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering186173
Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering200500
Jonas Skajå OlimstadFroland IL226221

Herrer 3 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar FjeldbergHisøy OK234913
Reidar GrøsleAustre Moland IL116457
Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering221185
Hogne Stokke LilleaasFroland IL
Georg SmedsaasHisøy OK234912
Henrik Andreas TømtIL Imås207732

Herrer 4 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering222601
Kristen DalandIL Imås206510
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse160722
Inge HaugeHisøy OK173172
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Stein R. JensenLia IL236440
Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering
Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse197791
Erling LauvrakIL Imås157017
Rolf MikkelsenIL Imås211569
Tor OlsenIF Trauma203431
Øystein Bedford PedersenIL Express89653
Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193004
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Carl Tore SundquistØyestad IF allianse160740
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering503610
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse171227

Herrer 5 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering230599
Øyvind BratlandIF Trauma127085
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Øyvind HelsørFroland IL165566
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK181967
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Svein RoslandHope IL87126
David RundeKristiansand OK221505
John RundeKristiansand OK504087
Kjell SandåkerIL Imås206403
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Per Kristian TømtIL Imås236001
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse79932

Nybegynner 1 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian ÅnonsenØyestad IF allianse158104

Annonser

IOF Eventor