Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour de Orientering

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 30 september 2017 - søndag 1 oktober 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 182 påmeldte deltakere.

N-åpen (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)225066Dag 2
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering225585
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering91019
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204570
Oskar KleppaÅlgård Orientering212667
Stine KleppaÅlgård Orientering212692
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Vetle LaugalandÅlgård Orientering212196
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Ruben Mydland HellandEgersund OK209276
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Tea StokkelandÅlgård Orientering187110
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314Dag 3
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)223857
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)225067
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Ingrid SkrettingÅlgård Orientering187066
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Anna TaksdalGanddal IL188955
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133Dag 1, Dag 2
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte K FuglestadÅlgård Orientering189158

D 13-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863

C-Åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK217121
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704Dag 2, Dag 3
Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223525
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)143226
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Magne MælandÅlgård Orientering172094
Solveig MælandÅlgård Orientering189170
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588Dag 3

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)

D 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Helen LomelandÅlgård Orientering238199
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb211553Dag 2, Dag 3
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839Dag 2, Dag 3
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940Dag 2

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Marius RøddeGanddal IL211906
Sondre SkrettingÅlgård Orientering187001
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)223710
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148

H 13-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)223698
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775

H 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering222627
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470Dag 2, Dag 3
Marius Myhre SælevikHaugesund IL Orientering183669

H 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)183832
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Svein-Erik KvameGanddal IL502585Dag 2
Trond LamarkGanddal IL184425
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harry BreilandÅlgård Orientering228413
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Arvid MydlandEgersund OK238112
Ove OalandGanddal IL216734
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934Dag 2

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Geir HusdalTIF Viking62992
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 13-16 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)224799
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Samuel KleppaÅlgård Orientering189160
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering217877
Tobias RøddeGanddal IL197866
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

D 13-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Ida MonsenEgersund OK504690
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Nora SvendsenGanddal IL211917
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Live ØstvoldHeming Orientering181518

H 17- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Jørgen HetlandEgersund OK224960
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057
Erik LimaGanddal IL209922
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Fredrik SandalGanddal IL501381
Stig Arild SkrettingÅlgård Orientering189171
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Njål Helge R VølstadÅlgård Orientering206915
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

D 17- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi BjørndalVaregg Fleridrett914117Dag 3
Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb79070Dag 3
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Camilla Frafjord HaarrGanddal IL206912
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)60583
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622Dag 3
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Anita SælevikHaugesund IL Orientering206521
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388Dag 1, Dag 2
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering229690
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)192462Dag 2, Dag 3

B åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL197952
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Randi RothSandnes IL (Rogaland)39730Dag 3
Tore RøddeGanddal IL206300
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120Dag 3

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival