Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nærløp Sørmarka

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Nærløp Sørmarka
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 16 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 138 påmeldte deltakere.

Egersund OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida MonsenEgersund OKDamer - mellomlang løype38983

Ganddal IL (44)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILDamer - lang løype187124
Kristin BarvikGanddal ILDamer - mellomlang løype197952
Kristin BreivoldGanddal ILDamer - kort løype213020
Markus Andreas BreivoldGanddal ILHerrer - mellomlang løype212938
Norah BreivoldGanddal ILDamer - Ny211689
Pernille BreivoldGanddal ILDamer - Ny213049
Erlend BremnesGanddal ILHerrer - mellomlang løype213047
Aksel DommersnesGanddal ILHerrer - mellomlang løype211842
Joar EilevstjønnGanddal ILHerrer - lang løype503100
Bjarne GimreGanddal ILHerrer - mellomlang løype200598
Paul Terje HaarrGanddal ILHerrer - lang løype206899
Per Olav HaarrGanddal ILHerrer - lang løype206339
Svein-Erik KvameGanddal ILHerrer - lang løype502585
Ingrid LamarkGanddal ILDamer - mellomlang løype174736
Trond LamarkGanddal ILHerrer - lang løype184425
Vibeke LamarkGanddal ILDamer - lang løype189151
Øyvind LamarkGanddal ILHerrer - mellomlang løype195846
Marjo LiikanenGanddal ILDamer - lang løype199632
Mathieu McGuireGanddal ILHerrer - lang løype197954
Thomas Barvik MælandGanddal ILHerrer - mellomlang løype211775
Ove OalandGanddal ILHerrer - lang løype216734
Hilde OhrGanddal ILDamer - kort løype213113
Inger RothGanddal ILDamer - Ny213137
Olav RothGanddal ILHerrer - Ny206191
Marius RøddeGanddal ILHerrer - Ny211906
Tobias RøddeGanddal ILHerrer - mellomlang løype197866
Tore RøddeGanddal ILHerrer - mellomlang løype206300
Fredrik SandalGanddal ILHerrer - lang løype501381
Jonas Årvik SandalGanddal ILHerrer - mellomlang løype211823
Per Frode SandalGanddal ILHerrer - lang løype206297
Silje Skorve SkarpeidGanddal ILDamer - lang løype157474
Knut SkjævelandGanddal ILHerrer - mellomlang løype197988
Morten Bjerga SundliGanddal ILHerrer - lang løype188954
Mariann SveinsvollGanddal ILDamer - mellomlang løype145679
Nora SvendsenGanddal ILDamer - mellomlang løype211917
Ole Morten SvendsenGanddal ILLang C189095
Kjell SvihusGanddal ILHerrer - mellomlang løype501674
Anna TaksdalGanddal ILDamer - mellomlang løype188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILDamer - lang løype174788
Oddvar TaksdalGanddal ILHerrer - lang løype501146
Ole Kristian TaksdalGanddal ILHerrer - mellomlang løype188960
Ann Karin TjørhomGanddal ILDamer - lang løype216714
Åsmund Lauritz VaalandGanddal ILHerrer - kort løype212918
Clemens Sundby ØxnevadGanddal ILHerrer - lang løype225547

Klubbløs (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Maira AndersoneKlubbløsDamer - lang løype226164
Magne HabbestadKlubbløsHerrer - lang løype192266

Riska Orienteringsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arvid ThorsenRiska OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype181758

Sandnes IL (Rogaland) (31)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)Herrer - lang løype183832
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)Herrer - lang løype159317
Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)Lang C223525
Helene Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)Damer - mellomlang løype184117
Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)Herrer - lang løype197969
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)Damer - Ny189114
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)Herrer - kort løype224799
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)Damer - kort løype143226
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)Herrer - lang løype213115
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)Damer - lang løype207630
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)Herrer - Ny196763
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)Damer - Ny213024
Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)Damer - Ny212903
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)Herrer - Ny224803
Oda Thorsen KlavenessSandnes IL (Rogaland)Damer - Ny224214
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)Herrer - lang løype195788
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)Herrer - mellomlang løype68532
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)Damer - Ny212888
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)Herrer - kort løype201921
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)Herrer - Ny223519
Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)Damer - kort løype223510
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)Herrer - Ny212653
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)Herrer - Ny212395
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)Herrer - kort løype206522
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)Herrer - kort løype206527
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)Herrer - lang løype174023
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)Herrer - mellomlang løype184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)Lang C224120
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)Herrer - mellomlang løype174362
Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)Herrer - Ny211928
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)Herrer - kort løype195724

Stavanger Orienteringsklubb (44)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Margretha AlmedalStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype221510
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype186085
Asgeir BellStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype197972
Torbjørn BrandsæterStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype502541
Øyvind EgeskogStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype181616
Knut FeldmannStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype171890
Anne GarsrudStavanger OrienteringsklubbDamer - lang løype98302
Haldis GlendrangeStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype170304
Jens GylandStavanger OrienteringsklubbHerrer - Ny217158
Rune KarstensenStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype195822
Kjell LangvikStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype158623
Ivar Johan LarsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype184538
Gro MarieroStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype214813
Brit Vivian MelingStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype211553
Cato MoltheStavanger OrienteringsklubbHerrer - kort løype483691
Espen Fyhn NilsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype204102
Jørgen NilsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype173470
Tone Cecilie NystrømStavanger OrienteringsklubbDamer - lang løype195678
Turid NystrømStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype231413
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype195833
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbDamer - lang løype211735
Stein Arne OlsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype195873
Paul Andreas PaulsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype221087
Bjørnar Sydnes RisaStavanger OrienteringsklubbHerrer - kort løype169767
Elise Sydnes RisaStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype171900
Emma Sydnes RisaStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype169780
Helge RisaStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype169784
Irene RummelhoffStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype200485
Stian RummelhoffStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype195789
Øyvind RummelhoffStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype195818
Kjell SkjævelandStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype146332
Hildegunn SvenssonStavanger OrienteringsklubbDamer - kort løype212725
Jone SæbbøStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype207867
Peter SæbbøStavanger OrienteringsklubbHerrer - kort løype227048
Wenche Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype227050
Dina TorgersenStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype207648
Tone TorgersenStavanger OrienteringsklubbDamer - lang løype206388
Tore TvedtStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype216768
Nils John VestølStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype158042
Daniel Halleraker VihovdeStavanger OrienteringsklubbHerrer - kort løype171899
Svend VihovdeStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype183956
Kjetil WirakStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype226009
Johan Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype211766
Finn-Morten ÅrstadStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype207888

TIF Viking (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir HusdalTIF VikingHerrer - mellomlang løype62992

Ålgård Orientering (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas BreilandÅlgård OrienteringHerrer - lang løype193125
Odd FuglestadÅlgård OrienteringHerrer - lang løype500402
Ola Magnus LaugalandÅlgård OrienteringHerrer - lang løype500520
Helen LomelandÅlgård OrienteringDamer - lang løype71867
Alida OftedalÅlgård OrienteringDamer - mellomlang løype184277
Lars Sigve OftedalÅlgård OrienteringHerrer - lang løype227555
Livar OftedalÅlgård OrienteringHerrer - kort løype212199
Maren OftedalÅlgård OrienteringDamer - Ny212181
Ørjan RavndalÅlgård OrienteringHerrer - lang løype500518
Ada C StokkelandÅlgård OrienteringDamer - Ny149899
Samuel A StokkelandÅlgård OrienteringHerrer - kort løype184384
Sturla StokkelandÅlgård OrienteringHerrer - lang løype60595
Terje StokkelandÅlgård OrienteringHerrer - mellomlang løype187150
Jan-Einar ØvremoÅlgård OrienteringHerrer - lang løype60598

Annonser

IOF Eventor