Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattkøpp løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Nattkøpp løp 1
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: onsdag 29 mars 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 37 påmeldte deltakere.

Byåsen IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvind WiggenByåsen ILH-lang155924

Elverum OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harald ØstbyeElverum OKH-mellom221167

Frol IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas Svingheim MagerøyFrol ILH-lang211401

Gjø-Vard OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvind LienGjø-Vard OLH-lang178166

Grue IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oddvar GravingenGrue ILC-åpen89078

Hamar OK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tore Borchgrevink AluHamar OKH-mellom209107
Ivar Jevne ArnesenHamar OKH-lang188688
Erik GrøndalenHamar OKH-kort96657
Terje GudbrandsenHamar OKH-mellom206429
Anine LomeHamar OKD-mellom195757
Kamilla LomeHamar OKD-kort189071
Sverre Berg LutnæsHamar OKH-mellom137246
Trond Ivar TømmervoldHamar OKH-kort95258
Henning WernøeHamar OKH-mellom189105

IL Tyrving (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hasse BergstrømIL TyrvingH-kort214919

Lillehammer OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars BukkehaveLillehammer OKH-lang

Løten o-lag (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lagH-mellom202141
June Rogstad BekkevoldLøten o-lagD-kort211915
Petter Stensli ForsethLøten o-lagH-kort212854
Svein GodagerLøten o-lagH-mellom480067
Ove Antvord HaugereidLøten o-lagH-lang188987
Yngve VoldenLøten o-lagH-lang84104
Evine Westli AndersenLøten o-lagD-lang501130

Raufoss IL Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans A. TingvoldRaufoss IL OrienteringH-kort208715

Ringsaker OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik HaugenRingsaker OKH-kort92332
Marius WikstrømRingsaker OKH-lang184673

Vang OL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OLH-lang220950
Ole Johan BråtenVang OLH-lang159324
Jostein Svaland DaleVang OLH-lang191177
Teith Kyrre DalsrudVang OLH-kort173066
Eskil FrøislandVang OLH-lang
Njaal Ellegaard MelbyVang OLH-lang226137
Stein Arne NegårdVang OLH-mellom170443
Anders SkjesetVang OLH-lang501416
Pål StenbergVang OLH-lang217007
Solveig StenbergVang OLD-kort92070
Heidi Therese WiestVang OLD-mellom173253

Annonser

IOF Eventor