Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nammo-cup 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Nammo-cup 3
Arrangørorganisasjoner: Lillehammer OK / Ringsaker OK
Dato: onsdag 7 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 87 påmeldte deltakere.

Elverum OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emil Tonjer FingarsenElverum OKH 11-12227509
Sander Tonjer FingarsenElverum OKH 13-14500284
Mats LindaasElverum OKH 13-14209963

Gjø-Vard OL (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OLD 11-12217847
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OLD 15-16212129
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OLN-Åpen217800
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OLH 13-14217733
Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OLD 15-16168541
Agnethe HasliGjø-Vard OLD 17-20501170
Marie KravdalGjø-Vard OLD 11-12201972
Even LienGjø-Vard OLH 11-12187269
Lars LienGjø-Vard OLH 13-14187270
Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OLD 17-20203612
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OLH 13-14221392
Live Raknes SogstadGjø-Vard OLD 13-14178074
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OLH 15-16178352
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OLH 11-12224981
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLH 13-14179860
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLD 11-12180944
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OLC-Åpen191111
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OLN-Åpen224719

Grue IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grunde IsaksætreGrue ILH 15-16191269

Hadeland OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid RognstadHadeland OLD 13-14180263
Ingeborg RognstadHadeland OLD 15-16155546
Berthe TesloHadeland OLD 15-16502452
Nikolai TesloHadeland OLN-Åpen204702

Hamar OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OKD 13-14201925
Eirik Olsen KirkevikHamar OKH 11-12224063
Kamilla LomeHamar OKD 15-16189071
Mari Ovidia RanestadHamar OKD 11-12219500
Vegard RanestadHamar OKH 13-14176005
Marit SveenHamar OKD 17-20501245

Lillehammer OK (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane BeitdokkenLillehammer OKN-Åpen217718
Ane Holm GrønengLillehammer OKD 17-20191310
Jørgen Holm GrønengLillehammer OKH 11-12217876
Sjur Holm GrønengLillehammer OKH 13-14217875
Serine JørgensenLillehammer OKD 13-14217724
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKD 13-14217670
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OKN-Åpen217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OKN-Åpen217673
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKH 13-14217671
Ville Langgård MunchLillehammer OKN-Åpen224021
Martine SkjelsvikLillehammer OKD 13-14208587
Johan SkjåkLillehammer OKH 11-12213804
Sindre Grøv SvensenLillehammer OKH 13-14181785
Anders TaraldsenLillehammer OKH 13-14224297
Sofie TaraldsenLillehammer OKN-Åpen212593
Ida Øverli StøenLillehammer OKD 11-12217869

Løten o-lag (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henriette BergLøten o-lagD 13-14213154
Iver HyttebakkLøten o-lagH 15-16202037
Oline HyttebakkLøten o-lagD 13-14202057
Mathilde OustadLøten o-lagD 13-14213605

OL Toten-Troll (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Markus KvammeOL Toten-TrollC-Åpen
Sigurd KvammeOL Toten-TrollH 15-16170846
Ole Solli KvikstadOL Toten-TrollN-Åpen223805

OL Vallset/Stange (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/StangeN-Åpen217242
Sivert Mickelson StanderholenOL Vallset/StangeN-Åpen223855

Raufoss IL Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL OrienteringH 17-20222149

Ringsaker OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen AntonsenRingsaker OKN-Åpen224152
Morten Aleksander HarkinnRingsaker OKH 15-16216741
Petter Olai HarkinnRingsaker OKH 13-14503980
Marie KalgraffRingsaker OKN-Åpen
Mats KalgraffRingsaker OKH 11-12
Thomas KalgraffRingsaker OKH 11-12149722

Snertingdal IF Orientering (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mathias Engen BodaySnertingdal IF OrienteringH 11-12213273
Ruth BratlienSnertingdal IF OrienteringD 11-12212774
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF OrienteringH 15-16212811
Vilde HenriksveenSnertingdal IF OrienteringD 11-12206244
Mina HolmenSnertingdal IF OrienteringN-Åpen211700
Therese HolmenSnertingdal IF OrienteringN-Åpen212752
Helene KokslienSnertingdal IF OrienteringD 11-12213641
Kristoffer SkolsegSnertingdal IF OrienteringH 17-20212869
Erik WallinSnertingdal IF OrienteringH 11-12211713
Lars WallinSnertingdal IF OrienteringH 13-14211923

Vang OL (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sunniva Alm-KristiansenVang OLC-Åpen234304
Maren Bleken RudVang OLN-Åpen211885
Mina Bleken RudVang OLC-Åpen213580
Ole Johan BråtenVang OLH 17-20159324
Jostein Svaland DaleVang OLH 17-20191177
Ola DåsnesVang OLH 11-12188854
Anne FrøislandVang OLC-Åpen213777
Njaal Ellegaard MelbyVang OLH 17-20226137
Julie MyklesetVang OLD 13-14213610
Niklas MyklesetVang OLN-Åpen234527
Tuva MyklesetVang OLN-Åpen213472
Fredrik SveenVang OLH 17-20188458
Heidi Therese WiestVang OLD 17-20173253

Annonser

IOF Eventor