Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sørlandsmesterskapet Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sørlandsmesterskapet Langdistanse
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / IL Vindbjart / Vest-Agder
Dato: lørdag 26 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 101 påmeldte deltakere.

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK225273
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Mia HirschIF Trauma189015

D 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK235829

D 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie EkelandOddersjaa SSK229716

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margit Eline SkytterholmIL Vindbjart184630

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OK212879
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK231241
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142

D 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bente MestadTorridal IL236393
Mette MestadTorridal IL236434
Marion Payne BirdGuildford Orienteers500121

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Ingeborg BøbelIL Imås206511

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gudveig JørundlandOK Sør181467

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars KostølKristiansand OK213510

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian OmdalIL Vindbjart200415
Fredrik PyttenKristiansand OK197956

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian ÅnonsenØyestad IF allianse158104

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Markus OmdalIL Vindbjart200442
Brage TakleKristiansand OK198046

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Erlend Odd BergeKristiansand OK212666
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Magnus MosfjellBirkenes IL203450
David RundeKristiansand OK221505
Anders VestølVegårshei IL222559

H 17-A kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Ove KjetsåOtra IL204645
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Fredrik Monrad OlsenFlosta IL187081
Rune SkogerbøIL Vindbjart184619
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse171227

H 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten CowardOK Sør192692
Tony HalsallOtra IL501219
Øivind StenstadOddersjaa SSK188881

H 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Einar EkelandOddersjaa SSK234873
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Marius PyttenKristiansand OK197877
John RundeKristiansand OK504087

H 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ørjan Svaland AasKristiansand OK156978
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering222086
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Jostein MoeTorridal IL226027
Sergej PopovKristiansand OK192596
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK181299
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK231504

H 35- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Svein SundeSøgne og Songdalen OK235830
Ulrik ThistedKristiansand OK184335

H 45- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oluf BøckmanKristiansand OK184174
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Inge HaugeHisøy OK173172
Roar MyhreKristiansand OK221313
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Pål RundeKristiansand OK182054
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Ola SløgedalMarnardal IL188942
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK200355

H 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasBirkenes IL156979
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Øivind SæbøKristiansand OK503946
Svein WigemyrOddersjaa SSK91322

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Per LarsenKristiansand OK236333
Dag MoeKristiansand OK184578
Kjell SandåkerIL Imås206403

H 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Stein CowardOK Sør71282
Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK91631
Øyvin SimonsenIL Imås157021

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Floke BredlandSøgne og Songdalen OK158606
Audun KjøstvedtIL Høvdingen192274
Tor Svein LangåsOddersjaa SSK62690
Trygve LølandBirkenes IL86482
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Magne MoyOK Sør60533
Arne Kristian SkiftenesIL Imås231193

H 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar JørundlandOK Sør211619
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Arild TelstøIL Vindbjart203330

Annonser

IOF Eventor