Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KSO Vår 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KSO Vår 4
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 9 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 91 påmeldte deltakere.

Broadnet (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjarne FærestrandBroadnetH-bedr188905

DnB NOR (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Reidar SæstadDnB NORH-bedr91382

IL Høvdingen (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anita Wiberg GjelstenIL HøvdingenD 50-211662
Audun KjøstvedtIL HøvdingenH 70-192274
Anette RøsnesIL HøvdingenD 50-230093
Elise RøsnesIL HøvdingenD 17-230094
Terje RøsnesIL HøvdingenH 50-192275

IL Vindbjart (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rune SkogerbøIL VindbjartH 17-184619

Kristiansand OK (35)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OKD 17-170604
Ida AurebekkKristiansand OKD17N62682
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OKH 15-16229986
Benedicte BeckmannKristiansand OKD 17-212044
Vebjørn BergKristiansand OKH12
Vetle BergKristiansand OKH 13-14224224
Erlend Odd BergeKristiansand OKH 15-16212666
Jan BlandkjennKristiansand OKH 50-220759
Tina BoothKristiansand OKD 13-14213740
Christian BøenKristiansand OKH 17-197760
Gro BørteKristiansand OKD 17-221217
Julie ChristiansenKristiansand OKD 15-16222169
Linn Carina DalandKristiansand OKD 17-181678
Vegard DanielsenKristiansand OKH 17-230085
Ragnhild HaldKristiansand OKD 50-228397
John HansenKristiansand OKH 60-208650
Martin HaugenKristiansand OKH 15-16502660
Odd-Anton HermansenKristiansand OKH 15-16500623
Jakob JohannessenKristiansand OKH12213651
Målfrid KonstKristiansand OKD 17-197878
Lars KostølKristiansand OKH-16N213510
Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OKH 13-14209673
Jonas MyhreKristiansand OKH 17-186097
Vegard MyhreKristiansand OKH 17-186287
Trygve Børte NomelandKristiansand OKH 13-14501209
Torkel ReinhartsenKristiansand OKH 17-184468
David RundeKristiansand OKH 15-16221505
Sigmund SalthaugKristiansand OKH 60-91385
Fred-Arne SivertsenKristiansand OKH 50-197872
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKH 17-184353
Inga Vestøl StødleKristiansand OKD 17-186309
Brage TakleKristiansand OKH 13-14198046
Leif Otto TorjusenKristiansand OKH 60-235261
Harald VingerhagenKristiansand OKH 50-184399
Tor ÅmdalKristiansand OKH-bedr10296

Løplabbet (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jack BjørnsenLøplabbetH-bedr197830

Nikkelverket BIL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oluf BøckmanNikkelverket BILH-bedr184174
Harald EikNikkelverket BILH-bedr71537
Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BILH-bedr211661
Christina WhiteNikkelverket BILD-bedr176142

Oddersjaa SSK (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin Glad BalchenOddersjaa SSKD 60-221166
Frank Glad BalchenOddersjaa SSKH 60-192474
Martin Øverøyen BalchenOddersjaa SSKH-16N502708
Brage BjorvandOddersjaa SSKH-16N483693
Janne BjorvandOddersjaa SSKD 17-189092
Dagfinn HaarrOddersjaa SSKH 60-80031
Erik HodneOddersjaa SSKH 60-84867
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSKH 15-16204748
Unni MyhreOddersjaa SSKD 50-91278
Tone Wigemyr SnerthammerOddersjaa SSKD 17-201417
Magne TaulerOddersjaa SSKH 60-84651
Siri ØkstadOddersjaa SSKD 60-185940

OK Sør (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Heidi Fidje AndersenOK SørD 17-193028
Sindre Fidje AndersenOK SørH 13-14169707
Espen Coward RefsnesOK SørH 17-71279
Morten CowardOK SørH 17-192692
Stein CowardOK SørH 60-71282
Gro EideOK SørD 17-227060
Kjell Arne HålandOK SørH 17-227057
Emma IglebækOK SørD 13-14203501
Fredrik IglebækOK SørH-16N203500
Einar JørundlandOK SørH 70-211619
Gudveig JørundlandOK SørD 70-181467
Jostein KorsvikOK SørH 60-60726
Helge KristensenOK SørH 50-83267
Hege Hennig LundeOK SørD 17-226945
Magnus Hennig LundeOK SørH-16N147050
Magne MoyOK SørH 70-60533
Stein-Erik ScheieOK SørH 17-181466
Bjørn A. SchouOK SørH 70-60725
Solveig SchouOK SørD 60-60724
Hanne TønnesenOK SørD-16N203499
Terje WoldOK SørH 50-227051

Point Taken (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Thorbjørn VærpPoint TakenH-bedr93939

Rambøll (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor LohneRambøllH-bedr216835
Kirsten SalthaugRambøllD 60-91384

Søgne og Songdalen OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKD 70-158601
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OKH 60-197876
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OKH 17-181299
Svein SundeSøgne og Songdalen OKH 17-235830
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OKH 17-197885
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OKD 13-14213286

Torridal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut AurebekkTorridal ILH 17-208689

Annonser

IOF Eventor