Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM-ultralang (Blodslitet)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM-ultralang (Blodslitet)
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 15 oktober 2011

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 376 påmeldte deltakere.

D17-18 (48)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Fallbakken BergeLøten o-lag160413
Kristine BergliaEiker OL147466
Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK158633
Amilia BjörklundSävedalens AIK165401
Solveig BlindheimLillomarka OL145119
Mikaela BorgmanFSO42190
Marianne Opsahl BredesenFossum IF123851
Nikoline BromanderFredrikstad SK146514
Tonje Kvamme DahlRingerike OL158542
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering129073
Susanna ForsellFSO81936
Eli Marita ForsethOL Trollelg137398
Aurora FossøyLia IL62220
Runa FremstadLarvik OK159035
Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF142140
Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn149244
Gry GranstedtHalden SK123583
Linnea GustassonUddevalla OK165402
Peter HainesAIRE GB165403
Camilla HengebølFossum IF119544
Victoria HöstmanFSO159558
Gunvor Hov HøydalFossum IF144663
Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering158426
Live Bredholt JørgensenSandefjord OK92605
Ita KlingenbergOK Pan Århus
Siri KollerudLillomarka OL123571
Jorunn KvaklandFreidig97462
Sanni KymäläinenTampereen Pyrintö93790
Line Maria Haugen MelbyRaumar Orientering157054
Jenny Andreassen MoeÅs-NMBU Orientering133218
Nina NajbjergOK GORM136002
Maren Bunæs NilsenEiker OL147467
Marie Nordbye NybøKonnerud IL142814
Elin NylundFSO93015
Ingrid OkkenhaugVerdal OK143168
Kamilla OlaussenFredrikstad SK157041
Sofia PengerFSO130480
Johanne RaknerVaregg Fleridrett145885
Mathilde RundhaugMo OK151171
Marie StyrvoldPorsgrunn OL98182
Elin SundFSO83311
Amanda ThellsénOK Roxen131156
Anna UlvensøenOL Tønsberg og omegn147827
Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn147824
Johanna v. FrenckellFSO122922
Guro VassendPorsgrunn OL160719
Aina VienaRingerike OL160318
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842

D19-20 (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro AlexandersenFredrikstad SK144273
Synne BaklidKonnerud IL152433
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK158223
Anneke Hald BjørgumKristiansand OK158634
Julia BjörkstrandFSO56926
Ida Mari Borge HoviPorsgrunn OL156878
Trine BreenRaumar Orientering151216
Kristine FjeldboSandefjord OK165406
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett157200
Linn Kristine GjesdalVaregg Fleridrett154249
Therese HaareKonnerud IL168211
Stine Bagger HagnerOK Pan Århus118061
Gunhild Rogne HallandVaregg Fleridrett71775
Maren Jansson HaverstadKonnerud IL152432
Elin-Kristin Hem OlsenSandefjord OK82166
Marie Hammer IversenRaumar Orientering103739
Anette JuveliKonnerud IL152434
Helena KarlssonBromma-Vällingby SOK165407
Emma KlingenbergOK Pan Århus157328
Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL145232
Kristiina LampinenHelsingin Suunistajat160792
Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering62357
Silje Uhlen MaursetÅs-NMBU Orientering160743
Ingjerd MyhreKongsberg OL152511
Elin MånssonOK Löftan96968
Marte NarumOL Vallset/Stange141644
Audhild Bakken RognstadLillehammer OK165112
Belinda Jørandli RudsengenGjø-Vard OL62495
Marit Rønning SkoglundByåsen IL129418
Ida-Marie SkogvikFSO95980
Oda WennemoRaumar Orientering116517
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL149322
My WestlundOK Tyr165408

D21 (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AlexanderssonStora Tuna OK165409
Emma AnderssonSävedalens AIK165410
Irene Beate Øhrn ArnevikKristiansand OK153551
Heidi Østlid BagstevoldBækkelagets SK129450
Julie Strømman BerteigFossum IF86375
Betty Ann BjerkreimLillehammer OK136383
Elin BjervaBækkelagets SK170538
Silje Borge HoviNTNUI79803
Ane Baldishol BrevigRøyken OL148998
Lone BrochmannEiker OL153681
Gitte BromanderNTNUI
Nikoline Ekeberg SchjerveÅs-NMBU Orientering91699
Elin EkebergTyrving IL159503
Mari FastingNTNUI152513
Anna ForsbergOK Kolmården165411
Kine GulliksenBækkelagets SK159016
Yvonne GunellFSO123183
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø127170
Bodil HelgerudNTNUI158822
Mette HjerrildOK Pan Århus67887
Linn HokholtLillomarka OL152460
Iliana IlievaHalden SK141053
Emma JohanssonNTNUI129739
Sofie JohanssonOK Linné146949
Marit KahrsBækkelagets SK134542
Laura LammilaMS Parma142698
Cristina LuisNydalens SK81527
Tone Bergerud LyeTyrving IL111920
Barbora MargoldovaJärla Orientering145889
Anne M Hausken NordbergHalden SK170603
Hanna Fiskum NordbrødenNTNUI116543
Anne Johanne Lind NørbechNTNUI149001
Pernilla OlssonSkåneslättens OL95775
Jennie RunessonGöteborg Majorna OK92591
Hanne SandstadFreidig63829
Tone Wigemyr SnerthammerBækkelagets SK152186
Marianne Solheim SandbergModum OL147095
Kine Hallan SteiwerLillomarka OL126660
Gøril Rønning SundFrol IL160867
Inger Anita TollehaugLillehammer OK138623
Christiane TrösseVaregg Fleridrett138584
Hanne VefsnmoNTNUI123579
Galina VinogradovaHalden SK165413
Martine ÅstebølIL BUL-Tromsø69940
Kristin Åstebøl-StoraasNTNUI158053

H17-18 (100)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF127654
Ove BaardsgaardOL Trollelg168505
Anders BjergaardNydalens SK157073
Tord BjørnsenIL Express85010
Bojan BlumensteinOSC Kassel158416
Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering166001
Morten BujordetKristiansand OK160425
Sindre BækLøten o-lag87109
Terje Dalen SørgårdByåsen IL138544
Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett137007
Mathias DrageKongsberg OL139527
Jakob EdsenOK Pan Århus95896
Anders EmilssonOppsal Orientering168344
Gustav FiskumTyrving IL155776
Erlend FjeldRingsaker OK92331
Sigurd FlåganKongsberg OL146548
Simon FröjdSnättringe SK165414
Håkon GimseHeming Orientering165687
Magnus GlänneforsSöders-Tyresö165415
Håkon GodagerLøten o-lag160416
Fredrik GustavsenFlosta IL132155
Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb168817
Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb124181
Håvard HagaRaumar Orientering88629
Magne HagaRaumar Orientering88631
Kim Min HansenFredrikstad SK135114
Hallvard HaugenFossum IF168555
Håkon HegrebergBodø og Omegn IF Orientering155831
Marius Borge HeirFossum IF117697
Lars HjerrildOK Pan Århus95895
Johan HoelRaumar Orientering116401
Oscar Holm NørgaardSilkeborg OK149335
Gunnar HolmgrenBergnäsets AIK125615
Sjur HoviSkien OK156972
Michal HubacekOK Tisaren165416
Erlend IsachsenAsker Skiklubb123823
Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering158030
Harald KalagerAsker Skiklubb160790
Matias KankkunenFSO147299
Sander KirkebøenHalden SK121050
Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK157727
Eivind Romberg KvaaleHøydalsmo IL145803
Ola KvisleAsker Skiklubb129118
Halvard KværnaØstmarka OK170744
Dag LofthusHamar OK170111
Bjørn LundanesEmblem IL97992
Jørgen MadslienNydalens SK157150
Erik MalmbergKvarnsvedens GoIF OK165418
Borger MelsomFossum IF151138
Lars Maukon MurenAsker Skiklubb160815
Johannes NarumHamar OK158400
Simen Eid NielsenNydalens SK83083
Vegard Bjerkreim NilsenLillehammer OK165110
Håkon NjåsteinTyrving IL160972
Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL153993
Thor NørskovIFK Göteborg117951
Asbjørn OlsenLøten o-lag160417
Adrian OpheimMåren OK123575
Per Ola OttesenVaregg Fleridrett170442
Rasmus Palmqvist AslaksenJärfälla OK165417
Ville PasanenFSO138223
Gustav PedersenOK GORM67954
Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering152699
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg160440
Niclas PortinFSO117227
Torjus RaaVaregg Fleridrett134061
Erlend RaastadSkien OK138540
Fredrik RaastadSkien OK146564
Oskar RøenVaregg Fleridrett154253
Sindre RønningFrol IL145310
Mikko SalervoFSO169915
Sindre SandvenKongsberg OL132619
Thomas SchiveOK Moss131410
Tiemo SchrammSnättringe SK165419
Paul SirumFrol IL168192
Nikolai Korvald SkaareNydalens SK170703
Lars SkantzeTyrving IL157135
Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering156913
Giordano SlanziRøyken OL71305
Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg86276
Andreas StenerudOL Tønsberg og omegn158397
Sigurd StenvikByåsen IL141116
Øystein StorsveenLøten o-lag141685
Øyvind Hung StrandeRingerike OL61057
Tobias SvarerOK Esbjerg129604
Emil SvenskStora Tuna OK133968
Jonas SøbyAarhus 1900 Orientering95894
Rasmus Rørholt TheisenIL BUL-Tromsø124727
Lars Henrik Verde ThonSturla, IF89055
Anders TreekremÅs-NMBU Orientering144857
Erik TrøenLierbygda OL134240
Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb132052
Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering158081
Johan VavrysOK Tisaren165421
Olav VestølVegårshei IL134226
Anders VisterIndre Østfold OK144862
Åsmund WennemoRaumar Orientering151136
Sigurd Oxaas WieMo OK123905
Axel WrådheAttunda OK165422
Jonathan ÅhmanFSO88502

H19-20 (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI142811
Ola Bakke AashamarFlosta IL160750
Jon Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK142773
Brynjar Larssen BakkenNTNUI67421
Terje Faugstad BjertnesLillomarka OL134845
Petter Næss BjørgulHalden SK91166
Andreas Hougaard BoesenOK Pan Kristianstad165425
Vit BravenyKristiansand OK165426
John BörjessonHestra IF165420
Nicolaj DamgårdOK GORM136028
Martin DammTIF Viking160716
Markku EloLaitilan Jyske118788
Finn-Eivind EskøyFossum IF84836
Florian FlechsigUSV TU Dresden121567
Kjetil FriestadKristiansand OK121569
Svend Sondre FrøshaugIndre Østfold OK159946
Peder Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK142805
Sindre GodagerGjø-Vard OL91457
Eskil Sande GullordGjø-Vard OL160360
Mathias H. RingiveOK GORM155272
Erik HaajanenFSO77862
Tobias HenrikssonFSO152452
Niklas Hjort IngwersenOK Pan Århus96045
Jo Forseth IndgaardFrol IL152466
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI120989
Jakub KamenickýKristiansand OK165427
Kleo KetonenFSO120475
Eskil KinnebergRaumar Orientering152431
Severi KymäläinenTampereen Pyrintö150491
Mathias Stensland LillevoldNTNUI123574
Ivar LundanesFrol IL141087
Rasmus Lunding HenriksenOK Pan Århus95897
Carl Petter LyngenFrol IL155829
Daniel MartinssonGöteborg Majorna OK165429
Hans Petter MathisenNTNUI83134
Mats NordbrødenHalden SK132080
Jonas NordströmTullinge SK136404
Per Melander OftenNTNUI89816
Simen OlafsenFreidig132648
Nicholas OskarssonLillomarka OL157070
Morten Severin SaueTyrving IL159508
Anton SjökvistStora Tuna OK165430
Torkil Eide SolstadTyrving IL159534
Kristian StenerudNTNUI139499
Robert v. FrenckellFSO154225
Andreas VangstadKristiansand OK158636
Martin VisterIndre Østfold OK156962
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett119346
Göran WinbladRehns BK79521
Marius Thrane ØdumIFK Göteborg165431

H21 (100)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AalvikNydalens SK112811
Benjamin AnciauxTrol81617
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK165432
Erik AxelssonHalden SK168263
Fredrik BakkmanIFK Lidingö SOK
Marco Bezziskodeg-o.com165433
Simen A BjøringsøyNTNUI62470
Andreas BlomgrenVästvärmlands OK169145
Claus BobachAalborg OK63889
Vegard BroxTyrving IL159518
Rene Korsgaard BrundAalborg OK129331
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering152606
Brian Aagaard ChristiansenAalborg OK123027
Mats DahlénKristiansand OK158614
Filip DahlgrenIFK Lidingö SOK165434
Anders DaltveitFana IL112293
Olav Johannes DeelstraNTNUI79816
Anders EinumNTNUI69062
Bjørn EkebergTyrving IL150406
Fredrik EliassonHalden SK158089
Olof ErikssonOK Linné
Petr FialaLejzcek OK115021
Espen Nordbrøden FiskumNTNUI143024
Desmond FranssenTrol64169
Robert FredriksenNotodden OL62763
David GottfridssonLillomarka OL89841
Boris GranovskiyOK Linné
Paolo Mario Grassiskodeg-o.com165435
Espen Hadmark HultgreenTyrving IL152512
Hector HainesAIRE GB165436
Mats HaldinHalden SK145730
Christian Holm HansenAalborg OK129246
Snorre HansenByåsen IL123578
Bengt HansskeKils OK165437
Ivar HaugenKristiansand OK63697
Ove Antvord HaugereidLøten o-lag116468
Eirik Jansson HaverstadÅs-NMBU Orientering129919
Øyvind HelgerudHalden SK144277
Sigurd HynneÅs-NMBU Orientering89871
Sami HämälistöTurun Metsänkävijät165438
Andreas HøyeKristiansand OK129579
Ulf Forseth IndgaardFrol IL167931
Markku IsokoskiPellon Ponsi117360
Erik JonssonNTNUI61876
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK61947
Vaclav KomanecLejzcek OK115024
Truls KvaaseBækkelagets SK165439
Miroslav LennerLejzcek OK115018
Ola LestebergKongsberg OL141061
Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering160833
Olav LundanesHalden SK170609
Daniel MarstonBækkelagets SK95863
Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett92403
Jonn Are MyhrenIK Grane Arendal Orientering165442
Halvor Eid NielsenNTNUI83152
Audun Bjerkreim NilsenKristiansand OK165087
Anders NordbergSkien OK170602
Jim Øystein NybråtenTyrving IL159517
Niklas OlofssonHelsingborgs SOK165443
Rune OlsenBækkelagets SK165444
Magnus OmbustvedtÅs-NMBU Orientering62215
Kristoffer Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering153641
Ola Marius PedersenÅs-NMBU Orientering165633
Øystein PettersenNydalens SK98030
Andreas PoppAalborg OK145102
Dag Steinar RagvinSkien OK157187
KyongSa RiBækkelagets SK169009
Asgeir Bakken RognstadNTNUI165081
Johan RunessonGöteborg Majorna OK165445
Eirik Svergja RustadRaumar Orientering129688
Simen RustadRaumar Orientering88366
Vegard RuttenborgNTNUI168451
Henrik Drange RuudAsker Skiklubb159327
Vegard SagaNTNUI157743
Gianluca Salvioniskodeg-o.com165446
Ivan SirakovKongsberg OL158039
Roar SkulbørstadOL Trollelg168502
Even SkårholenNydalens SK160414
Simen SmestadÅs-NMBU Orientering139494
Ross SmithOK Linné
Matthew SpeakeLillomarka OL169033
Henning SpjelkavikTyrving IL136566
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL152464
Viktor StenssonHelsingborgs SOK165448
Zbynek SterbaLejzcek OK114964
Øyvind StoksethHalden SK138202
Øystein SørensenBækkelagets SK78373
Svein ThorsbergGrue IL89081
Anders TiltnesTyrving IL159512
Einar TommelstadNydalens SK128400
Ragnar TonjerNydalens SK96425
Dries van der KleijTrol64820
Thomas van der KleijTrol127643
Dani Skjævestad VorelandIK Grane Arendal Orientering153640
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL136568
Eirik WatterdalBækkelagets SK70638
Torben Christian WendlerRaumar Orientering123514
Emil WingstedtHalden SK139502
Per WiréhnByåsen IL145792
Øystein Kvaal ØsterbøWing OK152515

Annonser

IOF Eventor