Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintcup løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Sprintcup løp 1
Arrangørorganisasjon: OL Vallset/Stange
Dato: mandag 3 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

Bækkelagets SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SKD 17-500047

Elverum OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun FingarsenElverum OKH 17-216838
Emil Tonjer FingarsenElverum OKH -12227509
Sander Tonjer FingarsenElverum OKH 13-16500284
Gaute LindaasElverum OKH 13-16500901
Mats LindaasElverum OKH 13-16209963
Stein NordviElverum OKH 60-211173

Finspångs SOK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jacob WesterbergFinspångs SOKH 17-483789

Gjø-Vard OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Philip FøyenGjø-Vard OLH 17-220763

Grue IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grunde IsaksætreGrue ILH 13-16191269
Kjell Magne NordviGrue ILH 60-501926

Hamar OK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne ArnesenHamar OKH 50-202026
Håkon BeitnesHamar OKH 60-92230
Bjarne HarkinnHamar OKH 50-222436
Frode HaugHamar OKH 50-97998
Terje MalmHamar OKH 70-206901
Kjersti RønningHamar OKD 50-480289
Sveinung SyversenHamar OKH 17-502233
Harald VoldenHamar OKH 60-78710
Henning WernøeHamar OKH 50-189105

Lillehammer OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKD 13-16217670
Valborg MadslienLillehammer OKD 17-182160
Martine SkjelsvikLillehammer OKD 13-16208587
Kari SvingheimLillehammer OKD 17-208088

Løten o-lag (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut AndersenLøten o-lagH 50-214744
Herman BakkeLøten o-lagH 50-202141
June Rogstad BekkevoldLøten o-lagD 13-16211915
Henriette BergLøten o-lagD 13-16168471
Harald BergeLøten o-lagH 50-224526
Sofie JohanssonLøten o-lagD 17-211191
Nina SmestadLøten o-lagD 17-501471
Eli StensliLøten o-lagD 17-501070
Kristian StorsveenLøten o-lagH 50-402944
Yngve VoldenLøten o-lagH 17-84104
Emilie Westli AndersenLøten o-lagD 17-114842
Marius ØieLøten o-lagH 17-501531

OL Toten-Troll (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marita HernandezOL Toten-TrollD 50-201974
Hildegunn LindstadOL Toten-TrollD 17-215171

OL Vallset/Stange (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/StangeN-åpen217242

Raufoss IL Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans A. TingvoldRaufoss IL OrienteringH 70-208715

Raumar Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida EngenRaumar OrienteringD 50-228076
Knut EngenRaumar OrienteringH 50-228075

Ringsaker OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OKD 60-500535
Erik HaugenRingsaker OKH 50-92332
Knut MalmoRingsaker OKH 60-170285
Knut WikstrømRingsaker OKH 70-211405

Snertingdal IF Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF OrienteringH 50-501405

Vang OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein Svaland DaleVang OLH 17-191177
Ingvild GjessingVang OLD 17-181651
Stein Arne NegårdVang OLH 50-170443
Knut SkjesetVang OLH 70-185959
Fredrik SveenVang OLH 17-188458

Annonser

IOF Eventor