Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Mellembygd O-lag

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Mellembygd O-lag
Arrangørorganisasjon: Mellembygd OL
Dato: søndag 2 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 42 påmeldte deltakere.

Bjerkvik IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bendik MyrvangBjerkvik IFH 21-153857

Bodø og Omegn IF Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oda FuruholmenBodø og Omegn IF OrienteringD 17-20214810
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF OrienteringD 17-20215020

Hadeland OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Asbjørn KvåleHadeland OLH 50-160690
Bjørnar KvåleHadeland OLH 21-134774

IL BUL-Tromsø (25)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøD 10-12
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøD 10-12
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøH 17-20165249
Ted BernhardsenIL BUL-TromsøH 40-204753
Jonatan GraversenIL BUL-TromsøH 15-16501418
Klara GraversenIL BUL-TromsøD 13-14
Rune GraversenIL BUL-TromsøH 40-
Elisa Götsch IversenIL BUL-TromsøD 13-14168551
Ronja Götsch IversenIL BUL-TromsøD 10-12214921
Arntraut GötschIL BUL-TromsøD 21-192304
Jonny I HansenIL BUL-TromsøH 21-80044
Børge HarveyIL BUL-TromsøH 21-501155
Tora IndregardIL BUL-TromsøD 17-20502125
Atle IversenIL BUL-TromsøH 50-192305
Anne Birgitte JensenIL BUL-TromsøD 40-80045
Liv Karen JohannessenIL BUL-TromsøD 40-174828
Thomas JohnsenIL BUL-TromsøH 21-500548
Anna KarlqvistIL BUL-TromsøD 40-
Jesper LundinIL BUL-TromsøH 15-16211325
Mats LundinIL BUL-TromsøH 21-211326
Christian Peter MacLassenIL BUL-TromsøH 21-210764
Harald StrandIL BUL-TromsøH 50-91389
Henning StrandIL BUL-TromsøH 13-14192370
Idunn StrandIL BUL-TromsøD 17-20180268
Anne UrsetIL BUL-TromsøD 21-501100

Nordreisa IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa ILD 21-219487

OK Silsand (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon BrynjulfsenOK SilsandH 21-158074
Svein Harald HansenOK SilsandH 21-178500
Håvard Krey HansenOK SilsandH 21-158061
Odd-Ivan LorentsenOK SilsandH 21-178399

Storsteinnes IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Thomas ÅsheimStorsteinnes ILH 21-62512

Sørreisa OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Wenche AgersborgSørreisa OLD 40-
Hilde HanssenSørreisa OLD 40-68109
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OLD 40-184613
Ivar HelgesenSørreisa OLH 50-184511
Hans-Martin VaengSørreisa OLH 50-207807
Vidar WenselSørreisa OLH 21-204392

Annonser

IOF Eventor