Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til O-landsleiren

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: O-landsleiren
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: torsdag 10 august 2017 - tirsdag 15 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 490 påmeldte deltakere.

Akershus og Oslo (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eilert AamodtAkershus og OsloOLL (lør-tir) leder222524
Ann Elin FlågenAkershus og OsloHL/OLL (tor-tir) leder187127
Jappe HjelsethAkershus og OsloHL (tor-lør) leder91082
Hans Olav HygenAkershus og OsloHL/OLL (tor-tir) leder186840
Terje LinløkkenAkershus og OsloHL/OLL (tor-tir) leder210922
Kristian NæssAkershus og OsloOLL (lør-tir) leder503951
Roar PedersenAkershus og OsloHL (tor-lør) leder203405
Morten RannemAkershus og OsloHL/OLL (tor-tir) leder154160
Øystein RappAkershus og OsloHL (tor-lør) leder187318
Rune ScheeleAkershus og OsloHL (tor-lør) leder207658
Nora SkauenAkershus og OsloOLL (lør-tir) leder182125
Jon SolsrudAkershus og OsloOLL (lør-tir) leder96361
Hilda ØfsthusAkershus og OsloHL (tor-lør) leder485347
Heidi ØstliAkershus og OsloOLL (lør-tir) leder161766

Alta OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eskil FrischknechtAlta OLHL/OLL (tor-tir) utøver501023
Gard FrostAlta OLHL/OLL (tor-tir) utøver502117
Thomas FrostAlta OLHL/OLL (tor-tir) leder501142
Emil Wilfred JensenAlta OLHL/OLL (tor-tir) utøver160876
Tom Einar Flermoen PaulsenAlta OLHL/OLL (tor-tir) utøver224810

Asker Skiklubb (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristian Fredriksen AasAsker SkiklubbHL/OLL (tor-tir) utøver222221
Olaf Halsaa DolvenAsker SkiklubbHL/OLL (tor-tir) utøver503559
Felix FinsrudAsker SkiklubbHL/OLL (tor-tir) utøver502244
Anna Øfsthus GravirAsker SkiklubbHL/OLL (tor-tir) utøver500252
Petra HoveidAsker SkiklubbHL/OLL (tor-tir) utøver207587
Eilev KvaaleAsker SkiklubbHL/OLL (tor-tir) utøver212369
Ina MartiniAsker SkiklubbHL/OLL (tor-tir) utøver502246
Jonas MyhrAsker SkiklubbHL/OLL (tor-tir) utøver502417
Silje Marie VågeAsker SkiklubbHL/OLL (tor-tir) utøver207588
Ole Henrik WoxholthAsker SkiklubbHL/OLL (tor-tir) utøver199999
Sondre YtterbøAsker SkiklubbHL/OLL (tor-tir) utøver501113

Bardu IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anna Jacobsen-GaskiBardu ILHL/OLL (tor-tir) utøver504136

Bergens TF (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas DaleBergens TFHL/OLL (tor-tir) utøver206541
Ingeborg Rygg EikelandBergens TFHL/OLL (tor-tir) utøver206432
Sigve Rygg EikelandBergens TFHL/OLL (tor-tir) utøver206540
Jon William HammerBergens TFHL/OLL (tor-tir) utøver83178
Brage IversenBergens TFHL/OLL (tor-tir) utøver206538
Andreas NysæterBergens TFHL/OLL (tor-tir) utøver226165

Berger og Svelvik OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OLHL/OLL (tor-tir) utøver188992

Birkenes IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Asgeir Reiersen JensenBirkenes ILHL/OLL (tor-tir) utøver203401
Magnus MosfjellBirkenes ILHL/OLL (tor-tir) utøver203395

Bodø og Omegn IF Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver212638
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF OrienteringHL/OLL (tor-tir) leder206481
Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver204662
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver181784
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver195861

Botne SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid MobråthenBotne SKHL/OLL (tor-tir) utøver217780

Byåsen IL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erlend AuneByåsen ILHL/OLL (tor-tir) utøver200441
Einar EideByåsen ILHL/OLL (tor-tir) utøver209976
Gøril EideByåsen ILHL/OLL (tor-tir) leder199490
Petter Liabakk EriksenByåsen ILHL/OLL (tor-tir) utøver199482
Hedda Hoff HagenByåsen ILHL/OLL (tor-tir) utøver222698
Håkon SæternesByåsen ILHL/OLL (tor-tir) utøver502484
Maren VikenByåsen ILHL/OLL (tor-tir) utøver192325

Bækkelagets SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Øderud VatneBækkelagets SKHL/OLL (tor-tir) utøver202160

Egersund OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alexander HorpestadEgersund OKHL/OLL (tor-tir) utøver223933
Ida MonsenEgersund OKHL/OLL (tor-tir) utøver38983
Sindre Skeie PettersonEgersund OKHL/OLL (tor-tir) utøver195800
Julie PuntervoldEgersund OKHL/OLL (tor-tir) utøver204767
Celina Iversen ÅseEgersund OKHL/OLL (tor-tir) utøver209950

Eiker OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christine HoenEiker OLHL/OLL (tor-tir) utøver192291
Solveig Moen LetmolieEiker OLHL/OLL (tor-tir) utøver211356
Silje MorlandstøEiker OLHL/OLL (tor-tir) utøver211618
Alvilde Lysaker SandenEiker OLHL/OLL (tor-tir) utøver185887
Tomine Lysaker SandenEiker OLHL/OLL (tor-tir) utøver185888
Oda Isnes TyseEiker OLHL/OLL (tor-tir) utøver192560

Elverum OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun FingarsenElverum OKHL/OLL (tor-tir) leder216838
Sander Tonjer FingarsenElverum OKHL/OLL (tor-tir) utøver500284
Gaute LindaasElverum OKHL/OLL (tor-tir) utøver500901
Mats LindaasElverum OKHL/OLL (tor-tir) utøver209963

Emblem IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin LundanesEmblem ILHL/OLL (tor-tir) utøver212200
Marit Sylte LundanesEmblem ILHL (tor-lør) leder78501
Serine Skogeng ReitenEmblem ILHL/OLL (tor-tir) utøver212161
Janita SkogengEmblem ILHL/OLL (tor-tir) leder199610

Fana IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sondre BataldenFana ILHL/OLL (tor-tir) utøver213380
Birk Bell LysakerFana ILHL/OLL (tor-tir) utøver211313
Marie Roll-TørnqvistFana ILHL/OLL (tor-tir) utøver192919
Halvor Fetveit SundalFana ILHL/OLL (tor-tir) utøver213178
Kristine Bog VikaneFana ILHL/OLL (tor-tir) utøver213410

Fet OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julie BerntzenFet OLHL/OLL (tor-tir) utøver225581
Ragnhild Mathea HelmersenFet OLHL/OLL (tor-tir) utøver201888
Andrea H. RogndokkenFet OLHL/OLL (tor-tir) utøver202998

Fitjar IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jens Øien KlosterFitjar ILHL/OLL (tor-tir) utøver211234

Fossum IF (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild AndresenFossum IFHL (tor-lør) leder165904
Marius BakkeFossum IFHL/OLL (tor-tir) utøver186911
Vebjørn Blom-HagenFossum IFHL/OLL (tor-tir) utøver212353
Mari BrendeFossum IFHL/OLL (tor-tir) utøver191212
Erlend BørliFossum IFHL/OLL (tor-tir) utøver504152
Sondre Zahl HagenFossum IFHL/OLL (tor-tir) utøver213227
Helene Bjørkvold JendalFossum IFHL (tor-lør) utøver179910
Selma Tørudbakken JendalFossum IFHL (tor-lør) utøver221116
Karen Hoel JomaasFossum IFHL/OLL (tor-tir) utøver501015
Mikkel KatlaFossum IFHL/OLL (tor-tir) utøver203103
Sivert Sande KvermeFossum IFHL/OLL (tor-tir) utøver179826
Eivind Berner MyhreFossum IFHL/OLL (tor-tir) utøver187105
Sigrid Kinck RannemFossum IFHL/OLL (tor-tir) utøver178329
Gustav Andresen SkotteFossum IFHL/OLL (tor-tir) utøver191344
Birk Felland SætnanFossum IFHL/OLL (tor-tir) utøver213433

Fredrikstad SK (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SKHL/OLL (tor-tir) utøver212317
Pål AngvollFredrikstad SKHL/OLL (tor-tir) leder212300
Kaisa AntonsenFredrikstad SKHL/OLL (tor-tir) utøver212709
Thomas BlomkvistFredrikstad SKHL/OLL (tor-tir) utøver500601
Emma DanevadFredrikstad SKHL/OLL (tor-tir) utøver208730
Bendik EliassenFredrikstad SKHL/OLL (tor-tir) utøver500903
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SKHL/OLL (tor-tir) utøver213374
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKHL/OLL (tor-tir) utøver202983
Eirik ImrikFredrikstad SKHL/OLL (tor-tir) utøver181972
Runar Saur ModahlFredrikstad SKHL/OLL (tor-tir) utøver183666
Sondre OttesenFredrikstad SKHL/OLL (tor-tir) utøver212553
Sivert PoppeFredrikstad SKHL/OLL (tor-tir) utøver192398
Magne SætherFredrikstad SKHL/OLL (tor-tir) utøver184529
Embla ØvretveitFredrikstad SKHL/OLL (tor-tir) utøver212390

Freidig (23)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Heidi ArnesenFreidigHL/OLL (tor-tir) leder182039
Anna ChristensenFreidigHL/OLL (tor-tir) utøver225367
Gro Sandstad EidsmoFreidigHL/OLL (tor-tir) leder160461
Mari EidsmoFreidigHL/OLL (tor-tir) utøver142824
Tomas EidsmoFreidigHL (tor-lør) leder173137
Vetle Grønvik EkraFreidigHL/OLL (tor-tir) utøver212776
Jonas GrønliFreidigHL/OLL (tor-tir) utøver215144
Håkon HolstadFreidigHL/OLL (tor-tir) utøver203584
Mikkel HoltFreidigHL/OLL (tor-tir) utøver184323
Vegard KittilsenFreidigHL/OLL (tor-tir) utøver153660
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigHL/OLL (tor-tir) utøver159543
Ane Malene KolstadFreidigHL/OLL (tor-tir) utøver180130
Jo Even KolstadFreidigHL/OLL (tor-tir) utøver179917
August MaskeFreidigHL/OLL (tor-tir) utøver212807
Vemund MølnvikFreidigHL/OLL (tor-tir) utøver213305
Matias NissenFreidigHL/OLL (tor-tir) utøver214966
Silje Marie NissenFreidigHL/OLL (tor-tir) utøver212787
Jostein RøFreidigHL/OLL (tor-tir) utøver203648
Lars SandstadFreidigHL/OLL (tor-tir) utøver142524
Tale Tannvik SkeiFreidigHL/OLL (tor-tir) utøver221189
Simen Spets StorhovFreidigHL/OLL (tor-tir) utøver203586
Vilde Lereim StorliFreidigHL/OLL (tor-tir) utøver179918
Vegard Ulseth SylteFreidigHL/OLL (tor-tir) utøver220833

Frol IL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tobias AlstadFrol ILHL/OLL (tor-tir) utøver195842
Mari Kilskar GrevskottFrol ILHL/OLL (tor-tir) utøver186921
Mette K. KilskarFrol ILHL/OLL (tor-tir) leder97759
June MunkebyFrol ILHL/OLL (tor-tir) utøver195938
Linnea MunkebyFrol ILHL/OLL (tor-tir) utøver195841
Matilde MunkebyFrol ILHL/OLL (tor-tir) utøver227491
Martin Wold StavrumFrol ILHL/OLL (tor-tir) utøver165307

Førde IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torodd OsFørde ILHL/OLL (tor-tir) leder211431
Trygve Nummedal OsFørde ILHL/OLL (tor-tir) utøver132217

Ganddal IL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILHL/OLL (tor-tir) utøver187124
Markus Andreas BreivoldGanddal ILHL/OLL (tor-tir) utøver212938
Ingrid LamarkGanddal ILHL/OLL (tor-tir) utøver174736
Tobias RøddeGanddal ILHL/OLL (tor-tir) utøver197866
Ole Kristian TaksdalGanddal ILHL/OLL (tor-tir) utøver188960
Andreas Nybak UrdalGanddal ILHL/OLL (tor-tir) utøver188800
Clemens Sundby ØxnevadGanddal ILHL/OLL (tor-tir) utøver225547

Gjø-Vard OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Caroline EideGjø-Vard OLHL/OLL (tor-tir) utøver192450
Kristine KravdalGjø-Vard OLHL/OLL (tor-tir) utøver502699

Gneist, IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Olav Hammersland GarnesGneist, ILHL/OLL (tor-tir) utøver173240
Mads Jørgen SkageGneist, ILHL/OLL (tor-tir) utøver207693

Grue IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grunde IsaksætreGrue ILHL/OLL (tor-tir) utøver191269

Hadeland OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid RognstadHadeland OLHL/OLL (tor-tir) utøver180263
Ingeborg RognstadHadeland OLHL/OLL (tor-tir) utøver155546
Berthe TesloHadeland OLHL/OLL (tor-tir) utøver502452

Halden SK (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonatan AuneHalden SKHL/OLL (tor-tir) utøver202994
Christian BrynildsenHalden SKHL/OLL (tor-tir) utøver225088
Martin BrækkeHalden SKHL/OLL (tor-tir) utøver181957
Marieluise Schmitt GranHalden SKHL/OLL (tor-tir) utøver212683
Synne Marie JenssenHalden SKHL/OLL (tor-tir) utøver211969
Tore Herman KirkebøenHalden SKHL/OLL (tor-tir) utøver194817
Ole Øivind NorstedHalden SKHL/OLL (tor-tir) utøver181812
Sigurd Saxe SandvikHalden SKHL/OLL (tor-tir) utøver213361
Tore SandvikHalden SKHL (tor-lør) leder192277
Jan| SlangHalden SKOLL (lør-tir) leder
Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SKHL/OLL (tor-tir) utøver181980
Jakob TorgersenHalden SKHL/OLL (tor-tir) utøver204760

Hamar OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OKHL/OLL (tor-tir) utøver201925
Kamilla LomeHamar OKHL/OLL (tor-tir) utøver189071
Vegard RanestadHamar OKHL/OLL (tor-tir) utøver176005

Harstad OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon MarcussenHarstad OLHL/OLL (tor-tir) utøver213021

Haugesund IL Orientering (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eivind EngløkkHaugesund IL OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver149100
Aleksander JørgensenHaugesund IL OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver216720
Helge JørgensenHaugesund IL OrienteringHL/OLL (tor-tir) leder192235
Kristoffer JørgensenHaugesund IL OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver225741
Tiril OlaussenHaugesund IL OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver211863
Tore Ruset AlneHaugesund IL OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver217877
Erik Utne VieHaugesund IL OrienteringHL (tor-lør) leder146560
Grethe Paulsen VieHaugesund IL OrienteringOLL (lør-tir) leder229690
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver229677
Vegard Wiig NystadHaugesund IL OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver212826

Hedrum OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristoffer FjæreHedrum OLHL/OLL (tor-tir) utøver203392
Anders Kristian HoltHedrum OLHL/OLL (tor-tir) leder182126
Henrik R HoltHedrum OLHL/OLL (tor-tir) utøver186936
Kristian Juel johannessenHedrum OLHL/OLL (tor-tir) utøver186970
Eelco van RaaijHedrum OLHL/OLL (tor-tir) leder173473
Viljan van RaaijHedrum OLHL/OLL (tor-tir) utøver187320

Heming Orientering (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hanna Eckhardt AndersenHeming OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver216924
Maya Jones ArnesenHeming OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver171152
Ella BerstadHeming OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver157141
Fredrik Berning BorchseniusHeming OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver225126
Magnus Eide-FredriksenHeming OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver226066
Ida Marie FlågenHeming OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver196903
Ferdinand FremmingHeming OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver226030
Kåre Peter Krohn GjessingHeming OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver200475
Malene Teresia JebsenHeming OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver204667
Henrik ReuschHeming OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver194450
Paul Johan SlungaardHeming OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver201915
August Syrdal ØenHeming OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver501505
Kristian ØstermannHeming OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver187042
Live ØstvoldHeming OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver181518

Hemsedal IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Halvor RudningenHemsedal ILHL/OLL (tor-tir) utøver206311
Sindre UlsakerHemsedal ILHL/OLL (tor-tir) utøver228377

Hisøy OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OKHL/OLL (tor-tir) utøver212879
Marianne HaugeHisøy OKHL/OLL (tor-tir) leder78908

Hordaland (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Johannessen FieldHordalandHL/OLL (tor-tir) leder91151
Helge Tiger HauglandHordalandHL/OLL (tor-tir) leder202221
Karianne StrømmeHordalandHL (tor-lør) leder235225
Ole TørnqvistHordalandHL/OLL (tor-tir) leder192921

IK Grane Arendal Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magnus FossumIK Grane Arendal OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver186064
Ine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver222250

IL BUL-Tromsø (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonatan GraversenIL BUL-TromsøHL/OLL (tor-tir) utøver501418
Henning StrandIL BUL-TromsøHL/OLL (tor-tir) utøver192370
Idunn StrandIL BUL-TromsøHL (tor-lør) utøver180268
Gjermund UrsetIL BUL-TromsøHL/OLL (tor-tir) leder501099
Hans UrsetIL BUL-TromsøHL/OLL (tor-tir) utøver501098

IL Gular (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lise BakkejordIL GularHL/OLL (tor-tir) utøver196752
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL GularHL/OLL (tor-tir) utøver192334
Oda Kjellevold MaldeIL GularHL/OLL (tor-tir) utøver413030

IL Veten (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elias BergsetIL VetenHL/OLL (tor-tir) utøver229749
Leif-Inge JevnlidIL VetenHL/OLL (tor-tir) utøver212038
Sven Bergset LangvikIL VetenHL/OLL (tor-tir) utøver504586
Tord SølvbergIL VetenHL/OLL (tor-tir) utøver223715

Indre Østfold OK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OKHL/OLL (tor-tir) utøver197991
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OKHL/OLL (tor-tir) utøver197855
Eirik BlågestadIndre Østfold OKHL/OLL (tor-tir) utøver215056
Asle Sagli GudimIndre Østfold OKHL (tor-lør) leder145134
Elida Sagli GudimIndre Østfold OKHL/OLL (tor-tir) utøver187069
Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OKHL/OLL (tor-tir) utøver186899
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OKHL/OLL (tor-tir) utøver187003
Peder HaugaardIndre Østfold OKHL/OLL (tor-tir) utøver203671
Theodor LierIndre Østfold OKHL/OLL (tor-tir) utøver186901

Kolbotn og Skimt OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OLHL/OLL (tor-tir) utøver211717
Hanna RehnKolbotn og Skimt OLHL/OLL (tor-tir) utøver212810

Kongsberg OL (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vetle DrageKongsberg OLHL/OLL (tor-tir) utøver502338
Johan EgerKongsberg OLHL/OLL (tor-tir) utøver500586
Per Øivind EgerKongsberg OLHL/OLL (tor-tir) leder196869
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OLHL/OLL (tor-tir) utøver210112
Åsne HaavengenKongsberg OLHL/OLL (tor-tir) utøver202045
Rolf Trygve HaugKongsberg OLHL/OLL (tor-tir) utøver192397
Selma HøivoldKongsberg OLHL (tor-lør) utøver503909
Vegard Holm JohannesenKongsberg OLHL/OLL (tor-tir) utøver179399
Erlend LangeggenKongsberg OLHL/OLL (tor-tir) utøver211331
Ingvild LangeggenKongsberg OLHL/OLL (tor-tir) utøver192879
Marte Karine LarsenKongsberg OLHL/OLL (tor-tir) utøver229423
Olav Kristian LundKongsberg OLHL/OLL (tor-tir) utøver228395
Konstanse MoholthKongsberg OLHL/OLL (tor-tir) utøver184520
Odd StrandKongsberg OLHL/OLL (tor-tir) leder501473
Tale StrandKongsberg OLHL/OLL (tor-tir) utøver158096
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OLHL/OLL (tor-tir) utøver193062
Karoline TorøKongsberg OLHL/OLL (tor-tir) utøver183883
Atle Nikolai WølloKongsberg OLHL/OLL (tor-tir) utøver502815
Mari ØverbyKongsberg OLHL/OLL (tor-tir) utøver217555

Konnerud IL (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud ILHL/OLL (tor-tir) utøver502696
Nicolai HarvikKonnerud ILHL/OLL (tor-tir) utøver181626
Isa HeggedalKonnerud ILOLL (lør-tir) leder500011
Nora Småge HilsenKonnerud ILHL/OLL (tor-tir) utøver212632
Tiril HolenKonnerud ILHL/OLL (tor-tir) utøver228510
Martine JægtvikKonnerud ILHL/OLL (tor-tir) utøver500243
Tiril KihleKonnerud ILHL/OLL (tor-tir) utøver500282
Thea LandKonnerud ILHL/OLL (tor-tir) utøver202977
Vetle Lysaker NorbomKonnerud ILHL/OLL (tor-tir) utøver180942
Andrea RanvikKonnerud ILHL/OLL (tor-tir) utøver154062
Anniken RanvikKonnerud ILHL/OLL (tor-tir) utøver500558
Tonje-Malin RhrichKonnerud ILHL/OLL (tor-tir) utøver211625
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILHL/OLL (tor-tir) utøver502918
Toini SkyttersæterKonnerud ILHL (tor-lør) leder502707
Hedda SpangbergKonnerud ILHL/OLL (tor-tir) utøver212664
Mari Landro SvingheimKonnerud ILHL/OLL (tor-tir) utøver500237
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILHL/OLL (tor-tir) utøver212335

Kristiansand OK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erlend Odd BergeKristiansand OKHL/OLL (tor-tir) utøver212666
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OKHL/OLL (tor-tir) utøver221130
Odd-Anton HermansenKristiansand OKHL/OLL (tor-tir) utøver500623
Silje KregnesKristiansand OKHL/OLL (tor-tir) utøver221435
Trygve Børte NomelandKristiansand OKHL/OLL (tor-tir) utøver501209
David RundeKristiansand OKHL/OLL (tor-tir) utøver221505
Brage TakleKristiansand OKHL/OLL (tor-tir) utøver198046

Kvikne IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mari Grøtli SvergjaKvikne ILHL/OLL (tor-tir) utøver213330
Anne Mette GrøtliKvikne ILHL/OLL (tor-tir) leder184561
Emilie SchärerKvikne ILHL/OLL (tor-tir) utøver213321

Lardal OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin Melby JacobsenLardal OLHL/OLL (tor-tir) utøver217355
Eline SchjervenLardal OLHL/OLL (tor-tir) utøver192960
Mina SchjervenLardal OLHL/OLL (tor-tir) utøver154292

Larvik OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida Sofie HjortlandLarvik OKHL/OLL (tor-tir) utøver209884
Iver RingheimLarvik OKHL/OLL (tor-tir) utøver195549

Lillehammer OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKHL/OLL (tor-tir) utøver217670
Martine SkjelsvikLillehammer OKHL/OLL (tor-tir) utøver208587

Lillomarka OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OLHL/OLL (tor-tir) utøver186113
Ingrid BlindheimLillomarka OLHL/OLL (tor-tir) utøver187075
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLHL/OLL (tor-tir) utøver185832

Melhus IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Atle PedersenMelhus ILHL/OLL (tor-tir) leder215066
Oskar StorlerMelhus ILHL/OLL (tor-tir) utøver224320
Erik Tofte jrMelhus ILHL/OLL (tor-tir) utøver224351

Meløy OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars-Børge StrømsvikMeløy OKHL/OLL (tor-tir) utøver203421

Mo OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida SolliMo OKHL/OLL (tor-tir) utøver212966
Ole-Asbjørn SolliMo OKHL/OLL (tor-tir) leder

Modum OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johanna Sofie LongfjeldModum OLHL/OLL (tor-tir) utøver212818

Molde og Omegn IF (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IFHL (tor-lør) leder501669
Abel Gangeskar HornelandMolde og Omegn IFHL/OLL (tor-tir) utøver
Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IFHL (tor-lør) utøver501776

Måren OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Carmen DirroMåren OKHL/OLL (tor-tir) utøver203743
Noor Dirro-HeluMåren OKHL/OLL (tor-tir) utøver203003
Luciana Maria SvadsMåren OKHL/OLL (tor-tir) utøver503393

Nidarøst OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frank AuneNidarøst OKHL/OLL (tor-tir) leder
Stine AuneNidarøst OKHL/OLL (tor-tir) utøver213563
Hanne Helmine RogstadNidarøst OKHL/OLL (tor-tir) utøver224270

Notodden OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OLHL/OLL (tor-tir) utøver213060
Mina Borgejordet SimonesNotodden OLHL/OLL (tor-tir) utøver213054
Åsmund SlokvikNotodden OLHL/OLL (tor-tir) utøver207902

Nydalens SK (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SKHL/OLL (tor-tir) utøver228404
Marte Madslien BakkenNydalens SKHL/OLL (tor-tir) utøver194709
Rolf Andreas BergNydalens SKHL/OLL (tor-tir) utøver192670
Gaute BerganNydalens SKHL/OLL (tor-tir) utøver502486
Yngvild Langedal BreivikNydalens SKHL/OLL (tor-tir) utøver219188
Tobias EspedalNydalens SKHL/OLL (tor-tir) utøver501469
Ole Jakob FrankrigNydalens SKHL (tor-lør) utøver204306
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKHL/OLL (tor-tir) utøver502959
Elise Wærp HaugeNydalens SKHL/OLL (tor-tir) utøver194109
Teodor Mo HjelsethNydalens SKHL/OLL (tor-tir) utøver502697
Isak JonssonNydalens SKHL/OLL (tor-tir) utøver502695
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKHL/OLL (tor-tir) utøver501270
Anders Håvard LarsenNydalens SKHL/OLL (tor-tir) utøver186126
Marie LilandNydalens SKHL (tor-lør) utøver500589
Ea LunøeNydalens SKHL/OLL (tor-tir) utøver502930
Daniel Azagra NæssNydalens SKHL/OLL (tor-tir) utøver501771
Theo Ring GiskeNydalens SKHL/OLL (tor-tir) utøver
Oda ScheeleNydalens SKHL/OLL (tor-tir) utøver501067
Frida SolsrudNydalens SKHL/OLL (tor-tir) utøver187089
Elias StubberudNydalens SKHL/OLL (tor-tir) utøver500557
Kasper Bakken UlsethNydalens SKHL/OLL (tor-tir) utøver200477
Lars Young VikNydalens SKHL/OLL (tor-tir) utøver186295
Pia Young VikNydalens SKHL/OLL (tor-tir) utøver502698
Ada WulfsbergNydalens SKHL/OLL (tor-tir) utøver501377

Oddersjaa SSK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon Terje EkelandOddersjaa SSKHL/OLL (tor-tir) leder211559
Sigrid EkelandOddersjaa SSKHL/OLL (tor-tir) utøver211180

OK Moss (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK MossHL/OLL (tor-tir) utøver195675
Tore BjørnerødOK MossHL (tor-lør) leder61943
Tor Erling GjølsjøOK MossHL/OLL (tor-tir) utøver197713
Adam KristiansenOK MossHL/OLL (tor-tir) utøver502914
Christopher LadimOK MossHL/OLL (tor-tir) utøver192251

OK Silsand (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vegard StangnesOK SilsandHL/OLL (tor-tir) utøver95814

OK Skøynar (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hallvar HallanOK SkøynarHL/OLL (tor-tir) utøver186846
Hege HallanOK SkøynarHL/OLL (tor-tir) utøver206280
Louise RonglanOK SkøynarHL/OLL (tor-tir) utøver186951
Trym Nergård RønningOK SkøynarHL/OLL (tor-tir) utøver181491
Håvard VeieOK SkøynarHL/OLL (tor-tir) utøver206180
Mona Lund VeieOK SkøynarHL/OLL (tor-tir) leder206178
Aksel VeskeOK SkøynarHL/OLL (tor-tir) utøver204339

OL Toten-Troll (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard GjestvangOL Toten-TrollHL/OLL (tor-tir) utøver223689
Sigurd KvammeOL Toten-TrollHL/OLL (tor-tir) utøver170846
Guro MoOL Toten-TrollHL (tor-lør) leder126639
Jakob MoOL Toten-TrollHL/OLL (tor-tir) utøver197755
Rolf Pettersen MoOL Toten-TrollHL/OLL (tor-tir) leder215631

OL Trollelg (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frida HaugskottOL TrollelgHL/OLL (tor-tir) utøver216794
Frode HaugskottOL TrollelgHL/OLL (tor-tir) leder216715

OL Tønsberg og omegn (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegnHL/OLL (tor-tir) utøver177707
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegnOLL (lør-tir) utøver199522
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegnHL/OLL (tor-tir) utøver502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegnHL/OLL (tor-tir) utøver199628
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnHL/OLL (tor-tir) utøver199688
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnHL/OLL (tor-tir) utøver199691
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegnHL/OLL (tor-tir) utøver217662
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegnHL/OLL (tor-tir) utøver222564
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegnHL/OLL (tor-tir) utøver217854

Oppsal Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver204267
Tina KallesonOppsal OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver206498
Ane Sofie KroghOppsal OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver504480
Anselm ReichenbachOppsal OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver186907
Ingrid Solheim UndebergetOppsal OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver191350

Porsgrunn OL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OLHL/OLL (tor-tir) utøver213400
Martin AusenPorsgrunn OLHL/OLL (tor-tir) utøver229527
Une HoltermannPorsgrunn OLHL/OLL (tor-tir) utøver213375
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLHL/OLL (tor-tir) utøver213424
Halvard KornmoPorsgrunn OLHL/OLL (tor-tir) utøver184355
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLHL/OLL (tor-tir) leder480109
Tobias MathisenPorsgrunn OLHL/OLL (tor-tir) utøver203281
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OLHL/OLL (tor-tir) utøver184432
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLHL/OLL (tor-tir) utøver187037
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLHL/OLL (tor-tir) leder186852

Raumar Orientering (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gaute FosstveitRaumar OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver180136
Anders HorveiRaumar OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver180144
Even Nygaard ØstrengRaumar OrienteringHL (tor-lør) utøver503364
Øistein Fagerli NæssRaumar OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver211519
Hanne Eide RappRaumar OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver206441
Kristine Eide RappRaumar OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver187233
Pernille SønsterudbråtenRaumar OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver189018

Ringerike OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OLHL/OLL (tor-tir) leder71663
Mikkel BerglundRingerike OLHL/OLL (tor-tir) utøver201736
Even Amundsen BjørkliRingerike OLHL/OLL (tor-tir) utøver217088
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OLHL/OLL (tor-tir) utøver217086
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OLHL/OLL (tor-tir) utøver220828
Nora Marie EnerhaugenRingerike OLHL/OLL (tor-tir) utøver220720
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OLHL/OLL (tor-tir) utøver220781

Ringsaker OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Even BordalRingsaker OKHL/OLL (tor-tir) utøver215180
Morten Aleksander HarkinnRingsaker OKHL/OLL (tor-tir) utøver216741

Sandefjord OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonas EikåsSandefjord OKHL/OLL (tor-tir) utøver206477

Sandnes IL (Rogaland) (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)HL/OLL (tor-tir) utøver200631

Sarpsborg OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLHL/OLL (tor-tir) utøver500281
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OLHL/OLL (tor-tir) utøver504498
Nina Bianca PedersenSarpsborg OLHL/OLL (tor-tir) utøver205978

Selbu OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elisabeth StørsethSelbu OKHL/OLL (tor-tir) leder223719
Lars Erik UglemsmoSelbu OKHL/OLL (tor-tir) utøver223630

Stavanger Orienteringsklubb (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tone Cecilie NystrømStavanger OrienteringsklubbHL/OLL (tor-tir) leder195678
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbHL/OLL (tor-tir) utøver211735
Vilde Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbHL/OLL (tor-tir) utøver207851
Dina TorgersenStavanger OrienteringsklubbHL/OLL (tor-tir) utøver207648

Steinkjer OK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik BelboSteinkjer OKHL (tor-lør) utøver
Johan Daniel Holm UndhjemSteinkjer OKHL/OLL (tor-tir) utøver212417
Vegard JermstadSteinkjer OKHL/OLL (tor-tir) utøver204813
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OKHL/OLL (tor-tir) utøver165236
Fredrik MøllerSteinkjer OKHL/OLL (tor-tir) utøver203345
Marius MøllerSteinkjer OKHL/OLL (tor-tir) utøver195832
Sindre TusetSteinkjer OKHL/OLL (tor-tir) utøver212111

Stjørdals-Blink Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik KraftStjørdals-Blink OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver227490
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver235930

Stokke IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun BrevikStokke ILHL/OLL (tor-tir) utøver211588
Hallgeir BrevikStokke ILHL/OLL (tor-tir) utøver187112
Frida DalerStokke ILHL/OLL (tor-tir) utøver243564
Even GravningenStokke ILHL/OLL (tor-tir) utøver203625

Stord Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Annie MyhreStord OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver197840

Sturla, IF (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Silje CarlsenSturla, IFHL/OLL (tor-tir) utøver212906
Egil FrydenlundSturla, IFHL/OLL (tor-tir) utøver209839
Ine InstanesSturla, IFHL (tor-lør) utøver199367
Malene InstanesSturla, IFHL (tor-lør) utøver199366
Lukas KlausenSturla, IFHL/OLL (tor-tir) utøver213015
Joachim Sandor KnudsenSturla, IFHL (tor-lør) utøver228461
Ingeborg KvarmeSturla, IFHL/OLL (tor-tir) utøver67403
Olav MelheimSturla, IFHL/OLL (tor-tir) utøver197793
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFHL (tor-lør) utøver211840
Iselin SørensenSturla, IFHL/OLL (tor-tir) utøver82105
Johan Kristian UndelandSturla, IFHL/OLL (tor-tir) utøver144063

TIF Viking (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ulrik HellenTIF VikingHL/OLL (tor-tir) utøver208676
Magnus Strømme LidTIF VikingHL/OLL (tor-tir) utøver195921
Mari Strømme LidTIF VikingHL/OLL (tor-tir) utøver185870
Tora Aasheim NymarkTIF VikingHL/OLL (tor-tir) utøver192399

Tverlandet IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vilde Wikevand NormannTverlandet ILHL/OLL (tor-tir) utøver217868

Tynset IF (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sebastian Rød FeragenTynset IFHL/OLL (tor-tir) utøver502773
Gaute Kvittum NytrøenTynset IFHL/OLL (tor-tir) utøver187109
Jørgen SchjølbergTynset IFHL/OLL (tor-tir) utøver501269
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IFHL/OLL (tor-tir) leder190619
Anna Vangen LunåsmoTynset IFHL/OLL (tor-tir) utøver236746

Tyrving IL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian HolmboeTyrving ILHL (tor-lør) leder211365
Stella HolmboeTyrving ILHL/OLL (tor-tir) utøver151172
Iris HolstTyrving ILHL/OLL (tor-tir) utøver181925
Mina JørgensenTyrving ILHL/OLL (tor-tir) utøver200361
Emma Meyer LarssonTyrving ILHL/OLL (tor-tir) utøver183330
Ingrid Lund HovdenTyrving ILHL/OLL (tor-tir) utøver500311
Ådne SkjærsteinTyrving ILHL/OLL (tor-tir) utøver502428
Silje SlungaardTyrving ILHL/OLL (tor-tir) utøver502441

Varegg Fleridrett (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik Nymo BohneVaregg FleridrettHL/OLL (tor-tir) utøver217102
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg FleridrettHL/OLL (tor-tir) utøver186016
Gernot DoppelhoferVaregg FleridrettHL (tor-lør) leder192629
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg FleridrettHL/OLL (tor-tir) utøver202222
Mathias Kjærner-SembVaregg FleridrettHL (tor-lør) utøver182012
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg FleridrettHL/OLL (tor-tir) utøver184462
Oskar Madslien SteinhaugVaregg FleridrettHL/OLL (tor-tir) utøver63336
Eirunn Husby NordstadVaregg FleridrettHL/OLL (tor-tir) utøver204579
Tage RosenlundVaregg FleridrettHL/OLL (tor-tir) utøver191645
Kristian Fredrik ThomassenVaregg FleridrettHL/OLL (tor-tir) utøver186221

Vegårshei IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders VestølVegårshei ILHL/OLL (tor-tir) utøver222559
Gerd Karin VestølVegårshei ILHL/OLL (tor-tir) leder

Verdal OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Iver Gjedrem LundVerdal OKHL/OLL (tor-tir) utøver227791
Tore MarkhusVerdal OKHL/OLL (tor-tir) utøver211324
Trude MarkhusVerdal OKHL/OLL (tor-tir) utøver181876
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OKHL/OLL (tor-tir) utøver187014
Martin Vehus SkjerveVerdal OKHL/OLL (tor-tir) utøver500634
Vidar SkjerveVerdal OKHL/OLL (tor-tir) leder201868

Wing OK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik BraathenWing OKHL/OLL (tor-tir) utøver228370
Gabriel CallananWing OKHL/OLL (tor-tir) utøver203540
Erling Eide HustvedtWing OKHL/OLL (tor-tir) utøver502362
Petter Andreas LonaWing OKHL/OLL (tor-tir) utøver212595
Nikolai RenolenWing OKHL/OLL (tor-tir) utøver172166
Liv TennesWing OKHL (tor-lør) leder199281
Jonas VindalWing OKHL/OLL (tor-tir) utøver161002

Østmarka OK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Monica BrevikØstmarka OKHL/OLL (tor-tir) utøver212503
Tor Magnus GrøstadØstmarka OKHL/OLL (tor-tir) utøver223605
Henrik GudimØstmarka OKHL/OLL (tor-tir) utøver212620
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OKHL/OLL (tor-tir) utøver212463
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKHL/OLL (tor-tir) utøver501167
Magnus JystadØstmarka OKHL/OLL (tor-tir) utøver212531
Alexandra LinløkkenØstmarka OKHL/OLL (tor-tir) utøver158320
John OtterleiØstmarka OKHL/OLL (tor-tir) utøver179410
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKHL/OLL (tor-tir) utøver187192
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OKHL/OLL (tor-tir) utøver212068

Ås-NMBU Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vegard AarstadÅs-NMBU OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver192755
Nils TveiteÅs-NMBU OrienteringHL/OLL (tor-tir) utøver184396

Annonser

IOF Eventor