Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Heimdal Vintersprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Heimdal Vintersprint
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: lørdag 11 mars 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 56 påmeldte deltakere.

Byåsen IL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Guri BjørndalByåsen ILD40-229612
Tom BuggeByåsen ILH60211274
Emilie Liabakk EriksenByåsen ILD17-160340
Petter Liabakk EriksenByåsen ILH-16199482
Hedda Hoff HagenByåsen ILD-16222698
Nina-Beate LiabakkByåsen ILD40-199602
Are LodgaardByåsen ILH17-216729
Geir Arne LodgaardByåsen ILH40-500509

Freidig (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild H ClausenFreidigH40-179864
Mattis HoltFreidigH17-179878
Sindre JohannessenFreidigH17-181960
Jo Even KolstadFreidigH-16179917
Åshild KolstadFreidigD17-182129
Helge RustadFreidigH60173333
Maj-Lisbet RønningFreidigD40-207676

Frol IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein HaugFrol ILH17-179806

Hamar OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sverre Bang StøengHamar OKH17-220919

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jérôme SoulardKlubbløsH17-200382

Konnerud IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun HeimdalKonnerud ILH17-183721

Malvik IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Roar ForbordMalvik ILH60208600

Melhus IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein Ivar FossMelhus ILH40-211185
John LerliMelhus ILH40-211381

Nidarøst OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OKD-16213563
John Petter GåsvikNidarøst OKH40-203642
Bjørn P. LøvåsNidarøst OKH40-207664
Are RogstadNidarøst OKH40-502093
Hanne Helmine RogstadNidarøst OKD-16224270
Erik SæbøNidarøst OKH40-160969

NTNUI (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sindre Østgulen DeiszNTNUIH17-186224
Gustav FiskumNTNUIH17-155776
Aurora FossøyNTNUID17-62220
Maren Jansson HaverstadNTNUID17-200005
Marte Hoff HagenNTNUID17-222695
Bjørn LundanesNTNUIH17-208437
Vilde MalmeiNTNUID17-207629
Henry McNultyNTNUIH17-220185
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUID17-199489
Lars OwrenNTNUIH17-160424
Åsne Skram TrømborgNTNUID17-180127
Philipp von ArxNTNUIH17-189364
Camilla ÖhmanNTNUID17-208461

OL Trollelg (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove BaardsgaardOL TrollelgH17-181922
Anders HaugskottOL TrollelgH17-217107
Anders LaugloOL TrollelgH60179416
Olav Andreas RemmenOL TrollelgH17-191301
Tommy SchmidOL TrollelgH17-211537
Roar SkulbørstadOL TrollelgH40-191298
Henry SundsetvikOL TrollelgH60179385

Wing OK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erling Eide HustvedtWing OKH-16412954
Ella Eriksen KongsvikWing OKD17-184438
Jens Kjetil MehammerWing OKH40-203526
Terje MidtbøWing OKH40-199655
Agnar RenolenWing OKH17-221451
Per Ivar SkinderhaugWing OKH40-203543
Robert StrømWing OKH60188838
Eva TesarovaWing OKD17-176624

Annonser

IOF Eventor