Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kjempesprekken

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Kjempesprekken
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 30 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 93 påmeldte deltakere.

Bækkelagets SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vetle Christiansen / Karl FremstadBækkelagets SK / Bækkelagets SKHerrer - lang (21 km)217084 / 211281
Olav Eide / Aksel EideBækkelagets SK / Bækkelagets SKHerrer - kort (7 km)146383 / 204533
Maria TorgersenBækkelagets SKDamer - mellomlang (13 km)91550

Bækkelagets SK / Tyrving IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gunnar A Fiskum / Mathias NipenTyrving IL / Bækkelagets SKHerrer - lang (21 km)502467 / 186079

Fet OL / Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Hauge / Tom BerganNydalens SK / Fet OLHerrer - mellomlang (13 km)502450 / 181103

Fossum IF (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ståle HeitmannFossum IFMellom åpen500614
Tone Jahren HerudFossum IFKort åpen221386
Sigbjørn ModalsliFossum IFHerrer - kort (7 km)215003
Gerd Berit RekveFossum IFKort åpen39114

Fossum IF / Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein Bø Fløystad / Jan Fredrik HelgakerKlubbløs / Fossum IFHerrer - mellomlang (13 km)178191 / 181559

Fossum IF / Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bente Landmark / Anne Berit EidFossum IF / Nydalens SKDamer - kort (7 km)208596 / 500280

Hamar Katedralskole / Nordea BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Berit Myhrmoen / Finn ReinertsenHamar Katedralskole / Nordea BILNybegynner (5 km)203262 /

Hauketo IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove MartinsenHauketo IFMellom åpen199744

Heming Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon C. FougnerHeming OrienteringKort åpen501326

Heming Orientering / IL GeoForm (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Brit Lisa Skjelkvåle / Hanne SølnaIL GeoForm / Heming OrienteringDamer - mellomlang (13 km)

Heming Orientering / Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Finn Gjerull Rygh / Karl Even RyghNydalens SK / Heming OrienteringHerrer - lang (21 km)129409 / 502378

IL GeoForm / nasjonalrådet (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harald Østgaard Lund / Jens-Morten HansenIL GeoForm / nasjonalrådetHerrer - lang (21 km)912993 / 221211

IL GeoForm / Nordre Follo Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon Lahlum / Tor LahlumIL GeoForm / Nordre Follo OrienteringHerrer - mellomlang (13 km)500337 / 220722

IL GeoForm / Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harald Iwe / Jan Tore HenriksenIL GeoForm / Nydalens SKHerrer - mellomlang (13 km)195754 / 184297

IL Koll (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trude Fixdal / Harald AulieIL Koll / IL KollHerrer - mellomlang (13 km)190628 / 204622
Anne JahrenIL KollKort åpen132096
Brita Opheim Sauar / Erik SauarIL Koll / IL KollHerrer - mellomlang (13 km)154248 / 1542430

Kamp/Vestheim IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odd Eide-Fredriksen / Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF / Kamp/Vestheim IFNybegynner (5 km)500057 /
Egil HusethKamp/Vestheim IFKort åpen502237

Klubbløs (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans-Kristian AlvebergKlubbløsHerrer - mellomlang (13 km)231197
Maria BaastadKlubbløsNybegynner (5 km)
Holger SchlaupitzKlubbløsLang åpen219304
Paul SolheimKlubbløsHerrer - mellomlang (13 km)
Robert SpallKlubbløsKort åpen

Lillomarka OL / Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Delphine Poirot / Alan CherryLillomarka OL / Nydalens SKHerrer - mellomlang (13 km)502044 / 200459

Lyn Ski / Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johanne Midttun Systad / Rolv Anders SystadNydalens SK / Lyn SkiHerrer - mellomlang (13 km)169811 / 160905

MSK. Moss Skiklubb. / Oslostudentenes IK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magne Vollen / Bjørn HemOslostudentenes IK / MSK. Moss Skiklubb. Herrer - lang (21 km)91022 /

Nordre Follo Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
John YtternesNordre Follo OrienteringKort åpen221152

Notodden OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tov Arne BondalNotodden OLKort åpen159667

NTNUI / Oslostudentenes IK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mikael Olausson / Vegard LineOslostudentenes IK / NTNUIHerrer - lang (21 km)208560 / 203230

Nydalens SK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bojan BlumensteinNydalens SKHerrer - lang (21 km)193877
Anne DanielsenNydalens SKMellom åpen207677
Mads Kruse JuhlNydalens SKLang åpen210867
KyongSa RiNydalens SKLang åpen169009

Nydalens SK / Oslostudentenes IK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Matthew Ng / Malin EijsinkOslostudentenes IK / Nydalens SKHerrer - mellomlang (13 km)223915 / 197922

Nydalens SK / Østmarka OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tore Sagvolden / Sindre LangaasØstmarka OK / Nydalens SKHerrer - mellomlang (13 km)203268 / 203666

Oppsal Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan Andreas Edstrøm / Truls HestengenOppsal Orientering / Oppsal OrienteringHerrer - lang (21 km)181662 / 237772
Thor Mella / Vigdis HobølOppsal Orientering / Oppsal OrienteringHerrer - lang (21 km)187259 / 221436

Oppsal Orientering / Vålerengens IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon Ivar Juvik / Stein MellaVålerengens IF / Oppsal OrienteringHerrer - mellomlang (13 km)192393 / 204225

Oslostudentenes IK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida Hope Barth / Magnus Hope BarthOslostudentenes IK / Oslostudentenes IKHerrer - kort (7 km)503318 / 172011
Vorin BottenOslostudentenes IKNybegynner (5 km)223833
Marie Hauerslev / Audrun UtskarpenOslostudentenes IK / Oslostudentenes IKDamer - mellomlang (13 km)223691 / 195740
Francisco Velázquez / Astri JansonOslostudentenes IK / Oslostudentenes IKHerrer - kort (7 km)202985 / 224137
Silje Marie LundquistOslostudentenes IKNybegynner (5 km)223597
Elisabeth Mork Fjeldvær / Gunn Camilla StangOslostudentenes IK / Oslostudentenes IKDamer - mellomlang (13 km)192214 / 202976
Lars OnstadOslostudentenes IKHerrer - lang (21 km)407155
Hanne Maria Vister / Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK / Oslostudentenes IKDamer - lang (21 km)208969 / 223622

Oslostudentenes IK / VBIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Guttorm Egge / Tormod BøeOslostudentenes IK / VBILHerrer - mellomlang (13 km)210110 / 501470

RS Kayhkaa (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vesa TonderRS KayhkaaKort åpen47524

Sarpsborg OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Margrete Krage / Jenny Marie Elveslett SlettliSarpsborg OL / Sarpsborg OLDamer - kort (7 km)206024 / 94048

Sturla, IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tibor VáriSturla, IFKort åpen209842

Vestre Akers SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Osen / Tormod ØvergaardVestre Akers SK / Vestre Akers SKHerrer - mellomlang (13 km)197509 / 204224

Ås-NMBU Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU OrienteringDamer - kort (7 km)222337
Jo Inge Fjellstad / Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering / Ås-NMBU OrienteringHerrer - mellomlang (13 km)179401 / 79476
Sille WinsnesÅs-NMBU OrienteringDamer - kort (7 km)91573

Annonser

IOF Eventor