Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Harry Lagerts Nattcup 2017 Finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2017 Finale
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 13 oktober 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Nydalens SK (65)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SKC - Lokal210600
Helena AxelssonNydalens SKC - Lokal224261
Jon Iver BakkenNydalens SKC - Lokal201445
Rolf Andreas BergNydalens SKC - Lokal192670
Audun BerganNydalens SKB - Ola501605
Gaute BerganNydalens SKC - Lokal502486
Bojan BlumensteinNydalens SKA - Legendar193877
Eirik Langedal BreivikNydalens SKA - Legendar227567
Eva Brørs-LarsenNydalens SKR - Rekrutt225122
Sondre Ruud BråtenNydalens SKB - Ola181939
Alan CherryNydalens SKA - Legendar200459
Henrik EijsinkNydalens SKA - Legendar503558
Andreas ErichsenNydalens SKC - Lokal503665
Tiril Frostestad-StenbrendenNydalens SKR - Rekrutt224379
Siri Guttormsen FoshaugNydalens SKR - Rekrutt224247
Håvard HagaNydalens SKA - Legendar502921
Bjørn HaugeNydalens SKC - Lokal502450
Elise Wærp HaugeNydalens SKC - Lokal194109
Hanne Wærp HaugeNydalens SKR - Rekrutt213631
Marthe Gustavsen HaugsvoldNydalens SKR - Rekrutt224438
Teodor Mo HjelsethNydalens SKC - Lokal502697
Torstein HoleNydalens SKC - Lokal197809
Alma Rygh HoltenNydalens SKR - Rekrutt220803
Oskar JensenNydalens SKA - Legendar216361
Martin JerijerviNydalens SKR - Rekrutt224031
Isak JonssonNydalens SKB - Ola502695
Maria JonssonNydalens SKK - Kari224623
Sverre Huber KaasNydalens SKB - Ola226172
Esten KorenNydalens SKA - Legendar77444
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SKR - Rekrutt224026
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKB - Ola501270
Mads Kruse JuhlNydalens SKB - Ola210867
Sindre LangaasNydalens SKC - Lokal203666
Anders Håvard LarsenNydalens SKC - Lokal186126
Lukas LilandNydalens SKA - Legendar202201
Marie LilandNydalens SKK - Kari500589
Cristina LuisNydalens SKC - Lokal170785
Ea LunøeNydalens SKK - Kari502930
Einar LunøeNydalens SKC - Lokal177011
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SKC - Lokal97716
Live R. LøbergNydalens SKR - Rekrutt
Katinka Moody-BongardNydalens SKR - Rekrutt
Anders NordbergNydalens SKA - Legendar181232
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SKR - Rekrutt202158
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SKR - Rekrutt181932
Sander H. RogndokkenNydalens SKB - Ola195911
Egil RundbergetNydalens SKC - Lokal157483
Rune RystadNydalens SKC - Lokal500596
Per SandbergNydalens SKC - Lokal181026
Fredrik SaugestadNydalens SKC - Lokal502706
Marie SaugestadNydalens SKC - Lokal501013
Halvor SaunesNydalens SKA - Legendar195811
Helene ScheeleNydalens SKR - Rekrutt211807
Marie ScheeleNydalens SKR - Rekrutt213757
Oda ScheeleNydalens SKK - Kari501067
Idun Skjerve-HansenNydalens SKR - Rekrutt111111
Per Øyvind SteneNydalens SKC - Lokal185848
Ralph StreetNydalens SKA - Legendar502673
Helge StubberudNydalens SKC - Lokal500561
Elia ThorvikNydalens SKC - Lokal181021
Marthea Haaland TjoreNydalens SKR - Rekrutt224275
Siri UlvestadNydalens SKK - Kari206420
Lars-Christian UngerNydalens SKB - Ola198004
Pia Young VikNydalens SKK - Kari502698
Inga Skaarer WiklundNydalens SKC - Lokal190669

Annonser

IOF Eventor