Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Harry Lagerts Nattcup 2017 Finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2017 Finale
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 13 oktober 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 130 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sondre YtterbøAsker SkiklubbB - Ola501113

Bækkelagets SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Markus HirschBækkelagets SKR - Rekrutt212251
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SKR - Rekrutt185059
Mariann UlvestadBækkelagets SKC - Lokal238119

Emblem IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ivar LundanesEmblem ILA - Legendar200904

Fet OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnhild Mathea HelmersenFet OLC - Lokal201888
Asgeir LiumFet OLC - Lokal410821

Fossum IF (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Børge Nilsen BergFossum IFC - Lokal71838
Kathinka Zahl HagenFossum IFR - Rekrutt195897
Sondre Zahl HagenFossum IFC - Lokal213227
Stein H. HagenFossum IFB - Ola206289
Ståle HeitmannFossum IFB - Ola500614
Tarjei HoloFossum IFB - Ola203231
Helene Bjørkvold JendalFossum IFR - Rekrutt179910
Håkon JendalFossum IFC - Lokal214746
Selma Tørudbakken JendalFossum IFR - Rekrutt221116
Bent Sande KvermeFossum IFC - Lokal179912
Sivert Sande KvermeFossum IFB - Ola179826
Kristian Bernhard NilsenFossum IFC - Lokal207006

Halden SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik Kamstrup HovindHalden SKA - Legendar200010

Hauketo IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove MartinsenHauketo IFC - Lokal199744

Hedrum OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor RingstadHedrum OLC - Lokal172259

Heming Orientering (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ella BerstadHeming OrienteringC - Lokal237773
Magnus Eide-FredriksenHeming OrienteringB - Ola226066
Anders FlågenHeming OrienteringC - Lokal411539
Kåre Peter Krohn GjessingHeming OrienteringC - Lokal200475
Fridtjof ReuschHeming OrienteringC - Lokal194460
Henrik ReuschHeming OrienteringC - Lokal504388
Anna Elisabeth RyghHeming OrienteringR - Rekrutt225323
August Syrdal ØenHeming OrienteringB - Ola501505
Knut Erling ØenHeming OrienteringB - Ola187010

IL Koll (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trude FixdalIL KollC - Lokal190628

Konnerud IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn BendiktsenKonnerud ILC - Lokal99164

Kristiansand OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marius PyttenKristiansand OKA - Legendar197877

Lillomarka OL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andrine BenjaminsenLillomarka OLK - Kari502886
Mathias BenjaminsenLillomarka OLB - Ola186884
Vidar BenjaminsenLillomarka OLC - Lokal223228
Jens Johan BrekkeLillomarka OLB - Ola215086
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OLB - Ola203229
Eirik Høst FossgardLillomarka OLB - Ola181321
Endre HallanLillomarka OLC - Lokal94380
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLB - Ola186896

Nydalens SK (65)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SKC - Lokal210600
Helena AxelssonNydalens SKC - Lokal224261
Jon Iver BakkenNydalens SKC - Lokal201445
Rolf Andreas BergNydalens SKC - Lokal192670
Audun BerganNydalens SKB - Ola501605
Gaute BerganNydalens SKC - Lokal502486
Bojan BlumensteinNydalens SKA - Legendar193877
Eirik Langedal BreivikNydalens SKA - Legendar227567
Eva Brørs-LarsenNydalens SKR - Rekrutt225122
Sondre Ruud BråtenNydalens SKB - Ola181939
Alan CherryNydalens SKA - Legendar200459
Henrik EijsinkNydalens SKA - Legendar503558
Andreas ErichsenNydalens SKC - Lokal503665
Tiril Frostestad-StenbrendenNydalens SKR - Rekrutt224379
Siri Guttormsen FoshaugNydalens SKR - Rekrutt224247
Håvard HagaNydalens SKA - Legendar502921
Bjørn HaugeNydalens SKC - Lokal502450
Elise Wærp HaugeNydalens SKC - Lokal194109
Hanne Wærp HaugeNydalens SKR - Rekrutt213631
Marthe Gustavsen HaugsvoldNydalens SKR - Rekrutt224438
Teodor Mo HjelsethNydalens SKC - Lokal502697
Torstein HoleNydalens SKC - Lokal197809
Alma Rygh HoltenNydalens SKR - Rekrutt220803
Oskar JensenNydalens SKA - Legendar216361
Martin JerijerviNydalens SKR - Rekrutt224031
Isak JonssonNydalens SKB - Ola502695
Maria JonssonNydalens SKK - Kari224623
Sverre Waaler KaasNydalens SKB - Ola226172
Esten KorenNydalens SKA - Legendar77444
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SKR - Rekrutt224026
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKB - Ola501270
Mads Kruse JuhlNydalens SKB - Ola210867
Sindre LangaasNydalens SKC - Lokal203666
Anders Håvard LarsenNydalens SKC - Lokal186126
Lukas LilandNydalens SKA - Legendar202201
Marie LilandNydalens SKK - Kari500589
Cristina LuisNydalens SKC - Lokal170785
Ea LunøeNydalens SKK - Kari502930
Einar LunøeNydalens SKC - Lokal177011
Live R. LøbergNydalens SKR - Rekrutt
Katinka Moody-BongardNydalens SKR - Rekrutt
Anders NordbergNydalens SKA - Legendar181232
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SKR - Rekrutt202158
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SKR - Rekrutt181932
Sander H. RogndokkenNydalens SKB - Ola195911
Egil RundbergetNydalens SKC - Lokal157483
Rune RystadNydalens SKC - Lokal500596
Per SandbergNydalens SKC - Lokal181026
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SKC - Lokal97716
Fredrik SaugestadNydalens SKC - Lokal502706
Marie SaugestadNydalens SKC - Lokal501013
Halvor SaunesNydalens SKA - Legendar195811
Helene ScheeleNydalens SKR - Rekrutt211807
Marie ScheeleNydalens SKR - Rekrutt213757
Oda ScheeleNydalens SKK - Kari501067
Idun Skjerve-HansenNydalens SKR - Rekrutt111111
Per Øyvind SteneNydalens SKC - Lokal185848
Ralph StreetNydalens SKA - Legendar502673
Helge StubberudNydalens SKC - Lokal500561
Elia ThorvikNydalens SKC - Lokal181021
Marthea Haaland TjoreNydalens SKR - Rekrutt224275
Siri UlvestadNydalens SKK - Kari206420
Lars-Christian UngerNydalens SKB - Ola198004
Pia Young VikNydalens SKK - Kari502698
Inga Skaarer WiklundNydalens SKC - Lokal190669

OK Moss (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten FredhOK MossC - Lokal208419
Hallvard KorenOK MossB - Ola84741

Oppsal Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Thor MellaOppsal OrienteringB - Ola187259
Sigurd RødnesOppsal OrienteringC - Lokal183906
Lavran ThorstensenOppsal OrienteringB - Ola500581

Oslostudentenes IK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Guttorm EggeOslostudentenes IKC - Lokal210110
Are EriksenOslostudentenes IKC - Lokal195715
Marie HauerslevOslostudentenes IKC - Lokal223691
Paul TorvundOslostudentenes IKC - Lokal79101
Audrun UtskarpenOslostudentenes IKC - Lokal195740

Sentrum OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gløer O WinsvoldSentrum OKB - Ola488280

Sturla, IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IFA - Legendar502377
Tibor VáriSturla, IFB - Ola209842

Søgne og Songdalen OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OKA - Legendar227062

Tyrving IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn EkebergTyrving ILA - Legendar500261
Christian GrotnesTyrving ILC - Lokal211267
Espen JakobsenTyrving ILA - Legendar504561
Vegard RuttenborgTyrving ILA - Legendar177243
Vegard Brun SagaTyrving ILA - Legendar207865

Vang OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Njaal Ellegaard MelbyVang OLB - Ola226137

Østmarka OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linda HanssenØstmarka OKC - Lokal203515
Dag HauglandØstmarka OKC - Lokal224500
Trond KortnerØstmarka OKB - Ola181802

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor